JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Paauglių svajonių jaunikis Lukas Kuchtovas už „Facebook“ draugystę gauna dovanas(INTERVIU)

Paauglių svajonių jaunikis Lukas Kuchtovas už „Facebook“ draugystę gauna dovanas(INTERVIU)

Anksčiau svajonių jaunikiai atsirasdavo dainuodami dainas, mesdami tritaškius krepšinio aikštelėje ar tapydami paveikslus. Bet tik ne šiais laikais… Airijos sostinėje Dubline gyvenantis emigrantų sūnus Lukas Kuchtovas (18 m.) populiarus vien todėl, kad yra aukštas, gražus ir dar turi „Calvin Klein“ apatinius.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Šešiolikametė Gabija V. iš Klaipėdos sako, kad Lukas yra tiksliai toks vyras, už kokio ateityje ji norėtų ištekėti. Mergina nėra su juo bendravusi, net koketavusi… Gabija tiesiog keletą mėnesių seka savo numylėtinį socialiniuose tinkluose ir to pakanka, kad girtųsi gerai jį pažįstanti. Vienintelis minusas, kurį mergina įžvelgia – iš kairės į dešinę krintanti Luko plaukų sruoga galėtų būti truputį ilgesnė. O šiaip viskas OK.

Metais vyresnė Gabijos pusseserė Viktorija N. mokosi vienuoliktoje klasėje, tad yra subrendusi mergina. Bet ji nenori atrodyti per daug rimta, todėl taip pat leidžia sau pasvajoti apie Luką ir kitus panašius į jį. Jeigu nutiktų taip, kad gražuoliukas nenorėtų užmegzti santykių su jaunesne pussesere, mergina nusigriebtų jį sau „dėl jo ištreniruoto kūno“. Gabija mums skundėsi, kad daugelis šiuolaikinių vaikinų apsileidę, valgo bet ką ir turi antsvorio. O štai Lukas tobulai nuaugęs, negalima jo palikti kitoms, prastesnėms.

Dar viena nuomonė priklauso penkiolikmetei Erikai K. iš Šiaulių, kuriai šis herojus tiesiog primena dainininkus, todėl, Palangos paplūdimyje išvydusi Luką, nesigilindama, kas jis iš tiesų, puolė cypti, išgirdusi, kad kitos taip daro. „Norėčiau turėti tokį draugą, arba kad jis būtų mano vaikinas, nes atrodo nuoširdus“, – savo įžvalgomis pasidalijo mergina.

Kas jis iš tikrųjų? Jau devynerius metus Lukas su šeima gyvena ten, kur laimę, o gal tiksliau reikėtų rašyti pinigus, rado tūkstančiai lietuvių – Dubline, mokosi paskutinėje vidurinės mokyklos klasėje. Luko, kaip ir Monikos Šalčiūtės, populiarumas prasidėjo internete. Jis ten skelbė savo paties fotošopu apdorotus autoportretus ir trumpus 6 sekundžių filmukus apie bet ką: orą, mokyklą, draugus, merginas, televiziją. Kandžios, dažnai keiksmažodžiais praskiestos replikos sekėjams patinka, todėl jų nepaliaujamai daugėja. Šiuo metu „Youtube“, „Instagram“ ir „Facebook“ jų gerokai per 10 000.

Didžiausias Luko privalumas prieš kitus taip pat internete save populiarinančius vaikinus – jis ne vietinis, sunkiai pasiekiamas veikėjas iš VAKARŲ.

„Gal daug kam bus juokinga, bet jaunimui daro įspūdį, kad gyvenu Airijoje, jie mano, jog mano stilius labai užsienietiškas. Daug like surenka nuotraukos su visokiais daiktais, kurių Lietuvos parduotuvėse neįmanoma rasti“, – pastebėjo jis. Tarkim, dieną, kai buvo rašomas šis straipsnis, Lukas paskelbė nuotrauką, kurioje gulėdamas vonioje laiko lėkštę cepelinų. „Vau, kaip faina“, – rašė komentatorės. Kadras surinko 1500 like.

Kiekvieną kartą grįždamas į lagaminą Lukas prisikrauna naujų šmutkių iš „Penneys“ (Anglijoje populiaraus pigios aprangos tinklo „Primark“ airiškas atitikmuo), keletą brangesnių daikčiukų iš „River Island“ ir „Top Man“, vieną kitą vardinę prekę, tarkim, per akcijas pirktus „Calvin Klein“ apatinius. Pastarieji Luko stiliuje ypač svarbu: jis sako, kad Airijoje labai populiaru vaikinams lyg netyčia demonstruoti, su kokiais mandrais apatiniais jie vaikšto gatvėmis. Todėl ir jis tą daro. Vaikinui grįžus į Kauną, prasideda masinė psichozė! Laisvės alėja pamato, ko nemačiusi: baltas megztukas ant nuogo kūno, styro speneliai! Vietoj į mazgą susukto šaliko ant kaklo juodi smulkūs karoliukai!

Lukas Kuchtovas
Lukas Kuchtovas
A.Kriščiūno nuotr.

„Nesigėdiju prisipažinti, kad man patinka grupės „One Direction“ nariai ir atlikėjas Justinas Bieberis, nes jie diktuoja šiuolaikinio jaunimo madas. Galima sakyti, šiek tiek juos kopijuoju, kai kurias idėjas pats patobulinu. Pastebiu, kad Lietuvoje gyvenantys vaikinai iš šių muzikantų juokiasi, vadina juos mergaitiškais, bet jie paprasčiausiai nesupranta stiliaus… Juokingiausia, kad po metų ar dvejų tie, kurie juokiasi, patys ima taip rengtis, nes Lietuvoje mados gerokai atsilieka.“

Lietuvoje Lukas gyvena tikrą besislapstančios Holivudo žvaigždės gyvenimą. „Išeiti į miestą arba pereiti prekybos centru Lietuvoje, o ypač Kaune, jau darosi sunku. Įsmeigtų žvilgsnių gal ir nepastebėčiau, bet kai garsiai šaukia vardu arba net įžūliai čiupinėjasi, tenka sureaguoti. Lietuvės merginos kuklios, jos tik į nugarą trinkteli arba ranką gnybteli. Gaila, bet dažnai kol atsisuku, jau būna nubėgusios, manau, daug kas net nesitiki, kad atkreipsiu į jas dėmesį, mano, esu pasikėlęs. (Tik pajudina ir viskas? Koks tikslas?) Čia kaip per koncertus gerbėjos kiša rankas, kad atlikėjas sekundę paliestų, to daugeliui, matyt, užtenka. Sunkus klausimas šiaip, pats paaiškinti negaliu, nes nesuprantu.“

Konkuruodamos viena su kita, Luko gerbėjos bando jo dėmesį nusipirkti už smulkias ir dideles dovanas. Mažiau pasiturinčios arba šiaip romantikės rašo eilėraščius ir gražius, saldžius žodžius. Kita grupė merginų perka ką nors skanaus. „Labai nustebino, kai viena graži panelė padovanojo kilogramą guminukų, juos aš labai mėgstu, todėl tos mergaitės ilgai neužmiršiu“, – įdomesnį variantą prisiminė jis. O turtingiausios Luką lepina bilietais į renginius, vakarėlius ir koncertus.

A.Kriščiūno nuotr.

„Didžiausia merginų jų svajonė – kad pakviesčiau draugauti feisbuke, nes manęs pakviesti neišeina, per didelė eilė stovi. Stengiuosi priimti tik tas, kurias asmeniškai pažįstu arba labai gražias paneles. (Bandysi vieną iš jų rinktis sau į poras?) Su meile viskas keistai. Jau dvejus metus aš be poros, kai toks didelis pasirinkimas, negaliu nuspręsti, kuri geriausia, be to, nesinori įžeisti kitų.“

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai