JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Mobili programėlė pasitikinčiomis draugėmis - jos gali tau užprogramuoti meilę!

Mobili programėlė pasitikinčiomis draugėmis – jos gali tau užprogramuoti meilę!

Kam dažniausiai skubame išpasakoti visas paslaptis apie naują romantišką simpatiją? Žinoma, savo geriausioms draugėms! Neretai jos tampa tikromis, nepabijokime šio žodžio, žmogiškosiomis kempinėmis, kurios sugeria kiekvieną mūsų santykių su vyriškąja lytimi smulkmeną.

Draugės taip gerai tave pažįsta, jog kuo puikiausiai žino ir tavo skonį vaikinams – geriečiai ar blogiečiai, blondinai ar rudaplaukiai, kostiumuotieji ar gamtos vaikai. Juk ne kartą ir pačios esame suabejojusios savo pasirinkimais meilės srityje. Tam, jog nepaklystume, į pagalbą visuomet skuba draugės, kurios ne tik patars, kaip elgtis atitinkamoje situacijoje, padės mums triauškinant dešimtą bulvinių traškučių pakelį po skyrybų, bet ir… sugebės išrinkti tinkamą kandidatą į tavo širdį!

Tiesa, vaikštinėti su drauge gatve renkantis vaikinus it parduotuvėje neteks. Prireiks tik išmaniojo mobiliojo telefono, šiek tiek įgūdžių naudojantis mobiliosiomis programėlėmis ir geriausių draugių. Wingman programėlės esmė – leisti tavo draugėms tave pristatyti įvairiems virtualiesiems partneriams ir perteikti visas tavo geriausias savybes jų akimis.

Gali pasirodyti, jog programėlė analogiška populiariajai susipažinimo programėlei Tinder – taip, tiesos iš tiesų yra, vis dėlto šios programėlės veikimo principas kiek kitoks. Gavusios prisijungimus prie tavosios paskyros draugės galės ne tik parašyti įvairius gražius dalykus iš savo, kaip draugių, perspektyvos, bet ir išrinkti tau tobulą partnerį. Parinkusios atitinkamus kandidatus, draugės perduos juos tavo teismui, o tu ir nuspręsi, ketini su vaikinais eiti į realius pasimatymus, ar taip ir paliksi juos virtualiajame pasaulyje.

Žinoma, čia gali iškilti keblumų – galbūt tavoji draugė primygtinai reikalaus nueiti į pasimatymą su žaviu medicinos studentu, o tave prie širdies trauks vakarėlių liūtas. Vis dėlto jūsų laukia smagi veikla, kuri garantuotai tau ir tavo draugėms atneš daugybę juoko. Ir kas ten žino… gal vėliau dėkosi savo draugei už puikų pasirinkimą? Neretai artmiausios draugės mus pažįsta net geriau nei mes pačios!

Mano išsaugoti straipsniai