JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Elgsenos patarimai iš Kate Middleton lūpų: tapk tikra dama

Elgsenos patarimai iš Kate Middleton lūpų: tapk tikra dama

Vargu, ar kas nors turėtų priekaištų Kembridžo hercogienės Kate Middleton elgesiui viešumoje. Visuomet galantiška, pasitempusi, stilinga bei kerinti puikiomis manieromis. Kate ne kartą prisipažino – išsiugdyti tikros damos savybes nėra lengva, reikia daugybės laiko ir pastangų, tačiau jas įgijus laukia tikros damos titulas.

Suteik žmonėms visą savo dėmesį. Žmonės jaučiasi vertinami ir svarbūs tiek, kiek jie yra išklausomi ir gerbiami. Kai atidžiai klausaisi kito asmens kalbėdama su juo, tai didina jo savivertę. Jo smegenys išskiria endorfinus, natūralius „laimės narkotikus“, todėl žmogui malonu su tavimi būti. Kuomet bendrauji, pasistenk, jog tavęs neblaškytų jokie kiti faktoriai, aplinka – susitelk į žmogaus žodžius ir koncentruokis į bendravimą. Kate pripažįsta, jog viena nemaloniausių situacijų yra ta, kuomet žmogus negirdi tavo tariamų žodžių, yra nedėmesingas, atšiaurus.

Kas kartą, kai žaviesi kitų žmonių savybėmis, nuveiktais darbais ar tuo, ką jie turi, jie automatiškai jaučiasi svarbesni ir vertingesni. Kaip sakė Abrahamas Lincolnas, „Komplimentas patinka kiekvienam“. Nebijok pasakyti komplimento, tik atmink, jog jis turi būti nuoširdus. Žarstydama komplimentus į kairę ar į dešinę rizikuoji tapti pataikūne. Visuomet pasverk tai, ar komplimentas yra tikras, grynas, jog tai nebūtų paprasčiausias troškimas gerintis žmogui.

Dosniai dalink pagyrimus ir pritark kitiems žmonėms. Įvertink aplinkinių nuveiktus darbus, didelius ir mažus. Kaskart, kai kas nors nuveikia kažką naudingo, pasakyk, koks tas žmogus nuostabus ir kokį puikų darbą atliko, nes tai sustiprins jo pasitikėjimą savimi ir pakels jo savivertę. Bendraudama stenkis pabrėžti žmogaus gerąsias savybes, neminėti jo trūkumų. Bendraudama Kate laikosi vienos pagrindinės taisyklės – būk nuoširdi ir tauri. Arogancija, šaltumas, pavydas – tai savybės, kurių turėtum atsikratyti tuoj pat.

Kiekvienas žmogus turi giliai viduje tūnantį poreikį būti besąlygiškai pripažintas kitų žmonių, be teisimo ir kritikos. Kuo daugiu šypsosiesi ir skleisi gerą nuotaiką, tuo didesnė tikimybė, jog žmonės tave teigiamai priims ir jausis šalia tavęs jaukiai. Išsiugdyk šypseną ir nepaliauk mąstyti teigiamai, tik taip aplink save pritrauksi žmones, kurie tave gerbia ir myli.

Būk entuaziastinga ir optimistiška. Gyvenimo džiaugsmas – svarbus aspektas, kalbant apie asmeninį žavesį. Šalia optimistiškų žmonių paprasčiausiai norisi būti šalia. Juk jie visuomet pralinksmins, įžvelgs teigiamas puses net ir pačioje prasčiausioje situacijoje, paguos, nuramins ir paprasčiausiai išliks ramūs. Veršklentojai ar greitai stresui pasiduodantys žmonės dažniausiai kitus atstumia.

Mano išsaugoti straipsniai