JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 išskirtinumų apie tave
merginos savybės

10 išskirtinumų apie tave, jei gimei vasarą

Vasara jau įpusėjo! Ar žinai, kuo iš kitų išsiskiria gimę vasaros sezonu? Paskaityk!

1. Yra linkę viską atlikti be priekaištų.

Tai labai dažnai perfekcionistai ir idealistai, kurie žūtbūt trokšta įgyvendinti tikslus. Jei jų kelyje atsiranda kliūčių, tuoj pat trokšta jas šalinti.

2. Jie ilgiau gyvena.

Norintiems į pasaulį paleisti ilgaamžę atžalą, tyrėjai pataria planuoti vaikelio gimimą vasros sezonu. Oficialiais tyrimais patvirtinta, jog vasarinukai ilgiau gyvena. Tam įtakos turi sveikesnė vasarą gimusių gyvensena, rūpinimasis savimi bei įgytas aukštesnis išsilavinimas, pelninga profesija (tad geresnė sveikatos priežiūra).

3. Tai mandagūs žmonės.

Mandagumas bei kultūringumas išskiria daugelį rudenį gimusių žmonių. Jie niekuomet nesistengs pasirodyti atžagarūs, retai kada keiksis ir visuomet stengs išlaikyti gerą įvaizdį. Rudenį gimę gana preciziški, gal neretai pompastiški, tačiau kultūra jų kraujyje.

4. Niekada netampa darboholikais.

Darbaholizmas ganėtinai pavojinga, ypač žinant pavojingus darboholizmo padarinius. Jie žino, kaip reikia daugiau laiko skirti sau – atsipalaiduoti, apsilankyti masažuose, pasportuoti.

5. Yra optimistai.

Labai dažnai vasarą gimusieji pasižymi optimizmu daugelyje gyvenimo sričių, mat geba išlaikyti gerą nuotaiką. Be to, šiuos žmones be galo sunku išvesti iš kantrybės, todėl jie retai kada pyksta ar konfliktuoja su aplinkiniais.

6. Puikiai suvokia pinigų vertę.

Tai bene taupiausi žmonės, kurie žino, jog kiekvienas uždirbtas pinigas yra vertingas – juk dėl jo tiek stengtąsi! Vasarą gimę nėra švaistūnai, kurie pinigus švaisto į kairę ir į dešinę. Priešingai, jie moka taupyti ir ragina tai daryti aplinkinius.

7. Jų gretose yra nemažai kairiarankių.

Moksliniais tyrimais įrodyta, jog kaire rašantys žmonės dažniausiai gimsta vasarą. Keistas sutapimas? Tyrėjai iš tiesų konkrečiai negali pagrįsti šio fakto priežasčių, tačiau rezultatai lieka rezultatais.

8. Neabejotinai mėgsta sportuoti.

Fizinė veikla vasarą gimusius atpalaiduoja, be to, taip jie tvirtina savo kūną, kurį stengiasi puoselėti. Vis dėlto ne visuomet mėgiamam sportui atranda laiko. O turėtų!

9. Meilėje yra atsidavę.

Nepaneigsi, vasarą gimę mylimam žmogui dažniausiai yra linkę atiduoti viską. Jie gali būti kategoriški, reiklūs, tačiau jei įsimyli, tuomet praranda visas savo neigiamąsias savybes ir tampa švelniais katinėliais. Jei ieškoti partnerio, tai tik gimusio vasaros sezonu!

10. Linkę į kraštutinumus.

Nors yra apdairūs, viską apskaičiuojantys, gyvenime gali pasitaikyti atvejų, kai jausis sumišę, negalės priimti sprendimų ir bus linkę į kraštutinumus. Neretai tai jiems gali labai skaudžiai atsigriebti – pagarbos praradimu, mylimo žmogaus ar sveikatos netekimu.

Mano išsaugoti straipsniai