JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 įrodymai

5 įrodymai, jog jis tau neskirtas

Kartais mes, merginos, apimtos didelės simpatijos, net nepastebime vaikino siunčiamų signalų. Jie reiškia – tu, deja, man nė kiek nerūpi. Tikriausiai supranti, jog geriau anksčiau sužinoti apie vaikino nuomonę į tave nei vėliau verkti kruvinomis ašaromis. Todėl neignoruok šių ženklų:

Jis nebūna šalia tavęs ir nededa jokių pastangų būti šalia

Tai pats svarbiausias ženklas. Kai vaikinas kažko nori – jis sieks tai gauti. Tikrai nesėdės sudėjęs rankų ir nelauks. Tad jei būdamas netoliese jis neskiria tau dėmesio arba išsisukinėja, kad tik nebūtų su tavimi… Reiškia, jam visai nerūpi tave artimiau pažinti.

Jam nė trupučio nerūpi tavo santykiai su kitais vaikinais

Tu jam sakai: „Vakar susitikau savo draugą Martyną“. Ar jis suklūsta? Ar pasikeičia jo balso tonas? O svarbiausia – ar jis paklausia: „Kas tas Martynas?“ Jei vaikinas nerodo jokio susidomėjimo apie kitus tavo gyvenime sutiktus vaikinus, visko gali būti, jog jis tau nejaučia simpatijos arba ji yra dingusi. Pavydas gal ir ne pats geriausias bruožas, tačiau jis – aiškus rodiklis, ar tu rūpi vaikinui.

Jis tavęs niekaip neišskiria – su tavimi elgiasi kaip su visais kitais

Tai labai akivaizdu. Jei vaikinui patinki, tu jam esi išskirtinė, ne tokia, kaip kiti žmonės. Jei jis jaučia tau kitokius jausmus nei aplinkiniams, jis ir elgiasi kitaip. Paprasta, ar ne? Jei vaikinas su tavimi bendrauja lyg su paprasta drauge ir nesistengia pademonstruoti šiltesnių jausmų arba tiesiog tave ignoruoja, žinok, jog tu jam tikrai nerūpi kaip meilės objektas.

Jis ne itin domisi tavo gyvenimu

Paprastai, kai vaikiną domina mergina, jis nori apie ją sužinoti kuo daugiau. Kodėl? Nes DOMINA. Jei daugiau kalba jis, o ne tu, tuomet visko gali būti, jog jo paprasčiausiai nedomini. Dar vienas ženklas, kuris signalizuoja, jog tu jam nė motais – jei jis net nesistengia paklausti, kaip sekasi tau. Vaikinas, kuris nuoširdžiai domisi tavo jausmais, tikėtina, jog tau simpatizuoja.

Jis niekada nepradeda bendrauti pirmas

Jei jam tikrai patiktum, jis norėtų su tavimi susitikti, norėtų būti kuo arčiau tavęs. Ir tikrai norėtų su tavimi bendrauti. Jei iš jo pusės retai kada sulauki pasiūlymą susitikti (jei iš vis sulauki…), tuomet verta apmąstyti, kur veda šie santykiai. Gali stengtis pradžioje, tačiau laikui bėgant jausiesi apgailėtinai, jog visuomet susitikti siūlai pirma.

Mano išsaugoti straipsniai