JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kurias duris pravertum? Tai išduos didžiausias tavo problemas (FOTO)

Kurias duris pravertum? Tai išduos didžiausias tavo problemas (FOTO)

Didžiosios Britanijos psichologai neseniai tyrė grupę žmonių, siekdami išsiaiškinti jų emocijas. Šiam tyrimui jie pasitelkė senokai žinomą, tačiau itin veiksmingą durų metodą – vaizdinį testą, kurio esmė slypi vaizduojamų durų pasirinkime.

Tyrimo rezultatai psichologus apstulbino – tai, kokias duris tiriamasis pasirinko, lėmė jo didžiausias baimes, problemas bei užslėptas emocijas.

Atidžiai peržiūrėk kiekvienas duris. Kurias jų pasirinktum atverti? Tavo pasirinkime slypės šiuo metu tau ramybės neduodančios mintys. Paskaityk aprašymus žemiau!

1.


Durys
Durys
Shutterstock nuotr.

2.

Durys
Durys
Shutterstock nuotr.

3.

Durys
Durys
Shutterstock nuotr.

4.

Durys
Durys
Shutterstock nuotr.

5.

Durys
Durys
Shutterstock nuotr.

6.

Durys
Durys
Shutterstock nuotr.

7.

Durys
Durys
Shutterstock nuotr.

8.

Durys
Durys
Shutterstock nuotr.

Jei pasirinkai 1 duris. Šiuo metu tavo gyvenime kažko labai stipriai trūksta. gali būti, jog tai yra šeimos, artimų draugų meilė ar supratimas. Vainikas ant durų reiškia, jog tau žūtbūt reikia su kažkuo pasišnekėti, išsipasakoti, jaustis mylimai.

Jei pasirinkai 2 duris. Tavo galimybės šiuo metu yra stipriai apribotos. Galoi būti, jog šiuo metu esi nepavydėtinoje situacijoje ar patiri daug streso, todėl tau kaip niekuomet reikia poilsio, ramybės ir atsipalaidavimo. Šių durų pasirinkimas taip pat signalizuoja, jog tau trūksta gero draugo.

Jei pasirinkai 3 duris. Šių durų pasirinkimas sako, jog jautiesi turinti nemažai priešų. Taip iš tiesų gali būti, nes esi tapusi apkalbų obejektu. Patartina kuo greičiau išsiaiškinti, kas trokšta tau pakenkti, mat vėliau gali būti per vėlu.

Jei pasirinkai 4 duris. Šių durų pasirinkimas rodo, jog labai norėtum nuslopinti savyje kunkuliuojančius jausmus bei emocijas, tačiau šiuo metu neturi kaip to padaryti. Tau žūtbūt reikėtų išsikrauti – surasti mėgstamą sporto šaką, išmokti atsipalaiduoti, pabūti su geriausiais draugais, šeima.

Jei pasirinkai 5 duris. Šiuo metu lyg ir jautiesi gerai, tačiau viduje kažkas kirba. Neduodančios ramybės mintys, ko gero, susijusios su meilės reikalais. Galbūt tave kažkas vedžioja už nosies? O gal yra linkę skaudinti? Kaip bebūtų, tau vertėtų kuo greičiau apsižvalgyti aplinkui ir nusprėsti, kokius žmones išmesti iš savo gyvenimo.

Jei pasirinkai 6 duris. Laiptai, vedantys durų link, simbolizuoja, jog šiuo metu kažko intenstyviai sieki, tačiau kažkas tau kliudo. Gali būti, jog tau kelią užstoja tau artimi žmonės – įsakinėja, neduoda ramybės įvairiais klausimais, neleidžia tau pasireikšti.

Jei pasirinkai 7 duris. Jei pasirinkai šias duris, tikėtina, turi problemų pritampant pasaulyje. Jautiesi kitokia, ne itin mėgstama ir mylima. Tau vertėtų ugdyti pasitikėjimą savimi ir atminti, jog esi vienintelė ir unikali.

Jei pasirinkai 8 duris. Gali būti, jog tavo gyvenime šiuo metu vyrauja didelė tuštuma. Tai gali būti rudens apatija ar nesugebėjimas užmegzti artimo ryšio. Kaip bebūtų, šiuo metu santykiai su artimais tau žmonėmis, ko gero, itin pašliję.

Mano išsaugoti straipsniai