JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Horoskopas: balandžio 3 d.

Horoskopas: balandžio 3 d.

Koks šiandien horoskopas?

AVINAS. Pats metas pagalvoti apie taisyklingesnį gyvenimo būdą, sveiką mitybą, naują įvaizdį. Nebijokite eksperimentuoti prie veidrodžio ar grožio salone – gali išeiti kažkas įdomaus.

JAUTIS. Visą dieną nestigs geros nuotaikos, kūrybingumo. Regis, aktualiu klausimu rasite bendrą sprendimą su savo priešu ar konkurentu. Tikriausiai atsiras galimybių užmegzti romantišką ryšį.

DVYNIAI. Jeigu planavote ramią ir kasdienišką dieną, galite nustebti, kaip kartais neįmanoma nieko suplanuoti. Galimas spontaniškas nuotykis, netikėtas pasiūlymas, pakvietimas, kuris gali sujaukti ne tik dienotvarkę, bet ir jūsų jausmus.

VĖŽYS. Būsite linkę daug kalbėti, mokyti kitus. Bendraujant, iš kitų išgirsta netikėta informacija gali būti jums naudinga. Galbūt dėl jos išvengsite galimo nemalonumo, nuostolio.

LIŪTAS. Džiaugsitės gardžiu maistu, komfortu, poilsiu. Dosniai žarstysite dėmesį artimiems žmonėms, draugams, noriai dalinsitės naudingais patarimais. Galimos papildomos pajamos arba norimą prekę įsigysite palankia kaina.

MERGELĖ. Regis, jūsų išlaidos viršys suplanuotąsias. Kita vertus, iš to bus kažkokios naudos. Galimas įspūdingas pristatymas, vertingas pirkinys. Galite susipažinti su išradingu asmeniu, kurio pagalba jums labai pravers.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai būsite kiek atitrūkę nuo realybės, linkę pasinerti į svajones, meditacijas ar meninę kūrybą. Nederėtų pernelyg išlaidauti, kurti abejotinų planų. Labiau saugokite ir savo meilę, partnerystės ryšius.

SKORPIONAS. Šiandien palanku megzti naujus kontaktus ir atnaujinti senuosius. Įmanomas aistringas flirtas, iš kurio gali išsirutulioti įspūdingas meilės romanas. Galimas ir netikėtas verslo sandėris.

ŠAULYS. Šiandien jūs sugebėsite originaliai save išreikšti. Tam tikra prasme pranoksite savo bei aplinkinių lūkesčius. Tai gali savotiškai įpareigoti. Tikėtina reikšminga pažintis.

OŽIARAGIS. Galite susidurti su finansiškai ar psichologiškai sudėtingais klausimais. Be šeimos narių, supratimo, parėmimo kalnų nenuversite. Pigūs malonumai jums gali per daug kainuoti.

VANDENIS. Jeigu nekantrausite pasiekti tikslą, galite suklysti. Pirma pasiskaičiuokite, ar tai leidžia jūsų finansinės galimybės. Galbūt visgi įveikite pagundą plačiau atverti piniginę tam, kad ką nors sužavėtumėte.

ŽUVYS. Diena bus nerami, o to priežastys – įvairios. Tai ir nesusipratimai asmeniniuose santykiuose, ir itin jautri aktualija – pinigai. Saugokite ne tik jums, bet ir kitiems priklausančias vertybes, o dar labiau – meilės santykius, ištikimybę.

Geros dienos!

Mano išsaugoti straipsniai