JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Horoskopas savaitgaliui (vasario 3-4 d.)

Horoskopas savaitgaliui (vasario 3-4 d.)

Kas tavęs lauks šį savaitgalį?

Avinas. Atrodo, kad niekam nepavyks susitarti ir žengti į priekį. Geriausia būtų laikytis atokiau nuo tokių žmonių, kurie nori susipykti, ir sutelkti dėmesį į žmones, kurie yra linksmi kaip ir tu. Visiškas mėnulio užtemimas tavo vienuoliktuose vilčių, troškimų ir draugystės namuose tau parodys, kas yra komandinis žaidėjas, o kas bando užkirsti kelią bet kuriam tavo žingsniui.

Jautis. Net gi geriausiai tavo apgalvotas planas suduš į šipulius. Kad ir kas nutiktų dėl mėnulio pilnaties, nepamiršk, kad tu mokaisi tik eidama, o nesilaikydama nelanksčių planų. Gali jaustis priversta daryti kažką skuboto, susijusio su tavo partneriu ar asmeniu, su kuriuo tik pradėjai draugauti, tačiau tai padariusi, iš karto pasigailėsi.

Dvyniai. Tos, kurios mąstėte apie tai, jog reikia praplėsti savo horizontus, būtent tai ir turėtumėte daryti. Visiškas mėnulio užtemimas smogs tavo šeštiems sunkaus darbo, sveikatos ir gerovės namams. Jei dažniausiai valgai saldumynus, pats metas jų atsisakyti ir pradėti sveikai maitintis.

Vėžys. Penktadienį jaunatis atsidūrė tavo draugystės, vilčių, norų zonoje. Merkurijus skatins ieškoti naujų, neatrastų teritorijų. Venera palanki aktoriams, rašytojams, mokytojams, pardavėjas ir dirbantiems reklamos srityje. Na, o visų Liūtas laukia turiningos dvi dienos.

Liūtas. Meilės deivė Venera patarpininkaus, tad savaitgalį galimos naujos pažintys. Pats metas, juk šitaip norisi naujų vėjų. Jaunatis nuo penktadienio skatins imtis naujų darbų, negailėti pastangų. Gali tekti gailėtis savaitgaliui duoto pažado. Na bet pažadas yra pažadas, teks jį vykdyti.

Mergelė. Būsi apsupta dėmesio tiek iš artimųjų, tiek iš vaikinų. Žmonės norės su tavimi bendrauti, išsipasakoti, bus tau itin atviri. O ir tu pati būsi puikios nuotaikos, kurios negalės sugadinti net įvairūs konfliktai ir negandos.

Svarstyklės. Lengvai bendrausi su artimaisiais, padėsi tašką barniuose ir pykčiuose, pasieksi ypatingų pergalių meilės sferoje. Nepraleisk progos parodyti iniciatyvą, veik ryžtingai – niekas nepasirūpins tavo interesais geriau už tave patį

Skorpionas. Būsi apsupta dėmesio tiek iš artimųjų, tiek iš vaikinų. Žmonės norės su tavimi bendrauti, išsipasakoti, bus tau itin atviri. O ir tu pati būsi puikios nuotaikos, kurios negalės sugadinti net įvairūs konfliktai ir negandos.

Šaulys. Šeštadienį greičiausiai labai norėsi surizikuoti, bet žvaigždės kategoriškai nepataria šito daryti – tavo suvokime apie tai, kas vyksta, stinga svarbių detalių. Galbūt nežinai visos informacijos arba prastai įvertinai variantus. O gal kas nors iš aplinkinių tyčia tave dezinformuoja.

Ožiaragis. Kaip klostysis įvykiai, priklauso tik nuo tavęs – jeigu ramiai nusileisi, vėliau gailėsiesi. Taigi žvaigždės pataria per daug neatsipalaiduoti ir lengvai neužleisti pozicijų. Viduje būk pasirengęs parodyti konkurentui dantis, žinoma, tokiu atveju, jeigu jam neužteks tavo nedviprasmiškų veiksmų ir žodžių.

Vandenis. Šiandien žvaigždės pataria vengti per didelio aplinkinių dėmesio. Šiandien bus sunku parodyti save iš geriausios pusės, taigi jei yra laiko, geriau palūkėti. Na bet ši diena tinkama pasiruošti būsimai sėkmei. Patobulink projektą, surink medžiagą, apgalvok argumentus – kai ateis laikas atsidurti dėmesio centre, visus sužavėsi.

Žuvys. Sekmadienį tavyje prabus maksimalistas. Visame kame norėsis aiškumo, apibrėžtumo – net ten kur tai tiesiog neįmanoma. Dėl tokio nusiteikimo tau bus lengva priimti sprendimus, tiesa, jie bus gana kategoriški. Kad nesusipyktum su visais aplinkiniais, būk nuolaidesnis santykiuose su žmonėmis.

Mano išsaugoti straipsniai