JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė kovo 4-ajai

Astrologinė prognozė kovo 4-ajai, penktadieniui

Astrologinė prognozė kovo 4-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandien tiktų rinktis tokią veiklą bei aplinką, kurioje jaučiatės neblaškomi, nespaudžiami, galite susikaupti. Tai, kas atrodo sudėtinga ir neįveikiama, netrukus gali tapti paprasčiau, jei sulauksite draugiškos pagalbos.

JAUTIS. Visur norėsis suspėti, viską padaryti. Visgi nelabai suvoksite santykius su kai kuriais žmonėmis ir galite klysti, vertindami jų ketinimus. Nederėtų nuleisti rankų, jei kažkam neįtikote.

DVYNIAI. Galite tikėtis autoriteto augimo darbe, kolektyve. Tikriausiai padarysite teisingą sprendimą, suteiksite kam nors paramą ar pan. Galite leistis į tolimą kelią arba priimti atvykusius iš toli.

VĖŽYS. Po truputį spręsis aktualūs klausimai. Turbūt seksis narplioti painiavą, susijusią su darbu, verslu ar finansiniais atsiskaitymais. Svarbu tinkamai pasinaudoti atsiradusiomis progomis, jei siekiate įsidarbinti, ieškote patikimų tarpininkų ir pan.

LIŪTAS. Bendrausite su užsieniečiais, domins migracija, žmogaus teisių klausimai, įstatymai, finansinės aktualijos. Teks įtikinėti oponentus. Galbūt ruošitės į kelionę.

MERGELĖ. Tikriausiai teks tvarkyti mokesčių, draudimo reikalus ar imtis reikalų, susijusių su paveldėjimu, nuosavybe, kreditais. Jeigu aktualu derėtis ar rimčiau apsipirkti, darykite tai, tačiau turite pasitarti su šeimos nariais.

SVARSTYKLĖS. Gyvenimas aplink jus virte virs. Būsite nusiteikę paplušėti ne tik savo labui, o ir dėl kitų žmonių. Daugės energijos, meilės, kūrybingumo. Gebėsite susivokti kitų jausmuose ir elgtis taip, kaip jie norėtų.

SKORPIONAS. Pasitikėkite savimi, būkite geranoriški ir tikėkitės pozityvumo iš kitų. Tuomet stipriai padidės sėkmės galimybė tiek versle, tiek kitose srityse. Situacija galbūt privers jus priimti sprendimus, susijusius su nuosavybe, verslu.

ŠAULYS. Regis, labiau nei paprastai rūpinsitės vaikais, augintiniais, glausite juos prie savęs, saugosite. Būsite linkę labiau padėti artimiesiems, gerinti sąlygas savo šeimai ir pan.

OŽIARAGIS. Regis, manysite, kad geriau už visus orientuojatės situacijoje ir galite ją kontroliuoti bei daryti įtaką kitiems. Nebūkite tuo tokie tikri. Pravartu pasiklausyti, ką sako, kokiomis mintimis dalijasi šalia esantieji. Daug jėgų pareikalaus buitiniai rūpesčiai.  

VANDENIS. Dvasinis bei fizinis komfortas šiandien bus ypač reikalingas. Iš artimo žmogaus sulauksite paramos, supratimo. Kokia nors miela staigmena pamaloninkite mylimą žmogų. Tai gali atgaivinti santykių romantiką.

ŽUVYS. Jūsų gailestingumas, dosnumas, išmintis darys įspūdį aplinkiniams. Visgi labai lengva apsigauti, tapti savo patiklumo auka. Visuose kontaktuose patartinas santūrumas ir apdairumas.

Mano išsaugoti straipsniai