JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 Zodiako ženklai

3 Zodiako ženklai, su kuriais kiti nėra linkę prasidėti

Tikriausiai ir tu pažįsti žmonių, prie kurių bėdos, regis, pačios limpa. Nesutarimai, konfliktai, nesklandumai, apsijuokimai, nesusišnekėjimai – žodžiu, viena palaida bala. Veltui tikima, jog tokie žmonės patys prišaukia įvairias negandas ir nesusipratimus.

Pasirodo, viskas slypi jų… Zodiako ženkle! Pasižiūrėk, ar ir tu nesi viena iš tų, kurioms bėdas prišaukti lėmė Zodiakas.

Dvyniai. Dvyniai visuomet sugeba sukelti nesusipratimus – deja, patys to nenorėdami. Dvyniai yra linkę nuolat vėluoti, taip sukeldami aplinkinių nepasitikėjimą bei įtarimus. Tačiau ne vien dėl nepunktualumo Dvyniai kitiems kelią klausimus. Dažnai Dvyniai painiojasi savo mintyse, negeba rišliai sudėlioti minčių, neretai užkliūna už kokio nors daikto ar paprasčiausiai parvirsta. Dvyniai jokiu būdu nėra lepšiai – paprasčiausiai dažnai aplinkybės lemia tokį jų elgesį.

Svarstyklės, nors itin mylimos žmonių, dažnai tampa tikru pokštų objektu. Taip atsitinka todėl, jog šio ženklo atstovai mėgsta plepėti, o per savo plepumą tampa tikrai ne gera jiems linkinčių žmonių apkalbų taikiniu. Būtent todėl Svarstyklės dažnai gali jaustis apšnekamos ir tinkamai nesuprastos. Be to, Svarstyklės linkusios greitai pasiduoti pagundoms, o tai nieko gera joms nežada – jos greitai gali įnikti į vakarėlių liūną ar priklausomybes, todėl vertėtų būti atsargioms.

Vandeniai ne veltui yra laikomi tais, kurie traukia nemalonumus bei nesusipratimus. Vandenių charakteris nėra auksinis, tačiau ne vien dėl to jie linkę traukti bėdas. Vandeniai neretai geba susipykti su visais, kuriuos tik pažįsta – ir viskas tik todėl, jog tą dieną jiems nebuvo nuotaikos. Būtent kintančios Vandenių emocijos labiausiai neramina aplinkinius ir verčia į Vandenius žiūrėti atsargiai. Beje, Vandeniams neretai sekasi kerėpliškai nukristi ar susižeisti. Tokia jau jų dalia…

Mano išsaugoti straipsniai