JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Netikėtai išpopuliarėję bateliai tapo karščiausia metų tendencija (FOTO)

Netikėtai išpopuliarėję bateliai tapo karščiausia metų tendencija (FOTO)

Kur bepažvelgtum, žvaigždės avi identiškus aukštakulnius sandalus arba batelius. Kuo jie ypatingi? Akį užkabina ne įdomus dizainas, bet spalva.

Mados pasaulis eina iš proto dėl geltonų batelių. Naujausias madas diktuojančios manekenės, stiliaus ikonos į renginius vaikšto avėdamos identiškus ar bent labai panašius geltonus aukštakulnius. Populiariausi du modeliai – medaus spalvos basutės masyviu kvadratiniu kulnu ir geltoni aukštakulniai smailiu priekiu.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Ir vienus, ir kitus batelius garsenybės derina ne tik prie kokteilinių suknelių, bet ir kasdienio stiliaus aprangos, o kartais žengia itin drąsų žingsnį – aprangą papildo kita geltona detale.Vis dėl to efektingiausiai šie bateliai atrodo tuomet, kai įvaizdyje vienintelis geltonas akcentas yra tik jie.

Perspausti nereikėtų, prie geltonų basučių derinamas identiškai geltonas nagų lakas gali atrodyti pernelyg komiškai. Kur kas labiau tiks neutralaus atspalvio ar kontrastingos spalvos nagučiai.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Madingi ne tik saulę primenantys aukštakulniai, bet ir balerinų tipo plokščiapadžiai arba sportiniai bateliai. Regis, geltonos spalvos avalynė šįmet bus viena madingiausių.

Aukštakulniai iš asos.com – Ltd, gamintojų nuotr.


Bateliai iš asos.com – Ltd, gamintojų nuotr.

Mano išsaugoti straipsniai