JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
„Atwins“ plaukų ekspertai: sprendžiame jūsų problemas

„Atwins“ plaukų ekspertai: sprendžiame jūsų problemas

„Ar gali nuo geležingo vandens pakisti plaukų spalva? Kaip ilgus, sunkius plaukus natūraliai padaryti puresnius ir atkilusius nuo šaknų? Iš plaukų liko tik „žiurkės uodegytė“ – ką daryti toliau?“ – daug aktualių klausimų ir paprasti, aiškūs patyrusių plaukų priežiūros produktų parduotuvės ATWINS ekspertų patarimai ką, kaip ir kodėl daryti.

Kokius produktus rinktis, jei namuose „kietas“ vanduo? Ar gali daug geležies turintis vanduo pakeisti plaukų spalvą?

Jei namie vanduo labai šarminis, verta rinktis šampūną su neutralesniu pH. Ką tai reiškia?

Jau turbūt pastebėjote, kad plaukų priežiūros priemonių pH yra skirtingas priklausomai nuo jų atliekamos funkcijos. Štai šampūnas yra šarmingesnis, nes jo funkcija – išvalyti plaukus ir galvos odą ne tik nuo natūralių riebalų, bet ir nuo formavimo produktų likučių, aplinkos teršalų. Kaip galite įsitikinti apsilankę ir pasidairę ATWINS puslapyje, šampūnų pH varijuoja priklausomai nuo paties šampūno paskirties ir sudėties tarp pH 5-6 ar pH 4.5-5.5, o giliai valančio šampūno pH gali būti dar aukštesnis.

Kondicionieriaus ar kaukės pH yra labiau rūgštinis, nes šių priemonių funkcija – glotninti plauko žvynelius, juos uždaryti. Priklausomai nuo kondicionieriaus ar kaukės paskirties, pH gali būti neutralesnis – tarp 4-5, arba žemesnis – tarp 4.3-4.7 ar 3.8 – 4.2, kai kaukė skirta labiau pažeistiems, porėtiems, dažytiems plaukams.

Tuo tarpu daug geležies turintis vanduo gali būti rimta problema, ypač jei jūsų plaukai šviesinti, išsausėję, porėti. Tokiu atveju plaukai kaupia geležies daleles ir gali net geltonėti / „ryžėti“. Šios dalelės linkusios kauptis ir yra sunkiai pašalinamos, tad vertėtų paieškoti galimybių vandens kokybei pagerinti.

„Atwins“ plaukų ekspertai: sprendžiame jūsų problemas
„Atwins“ plaukų ekspertai: sprendžiame jūsų problemas
Organizatorių archyvas

Ar įmanoma ilgus, sveikus, sunkius, tiesius plaukus pakelti nuo šaknų be formavimo ir fiksavimo priemonių?

Jei atsakant į šį klausimą trumpai: NE.

Priežastis paprasta: didžiausi purumo priešai yra ilgis, masė ir netinkami produktai. Tad ilgi, sunkūs plaukai jau savaime turi per didelį svorį, kad galėtų išlaikyti apimtį prie šaknų. Tačiau ką jūs galite padaryti – tai suteikti savo plaukams natūralaus purumo, birumo, laisvumo – vietoje sukritusių, sulipusių sruogų.

Tam jums reikės tinkamo šampūno: nedažyti, natūralūs plaukai labiau riebinasi, tad kasdienai rinkitės geriau valantį šampūną, pvz., storiems, sveikiems plaukams evo „normal persons“ ar NOOK „biancospino&aloe vera“, plonesniems puikiai tiks purumo linijos šampūnai evo „gluttony“ ar NOOK „Magic Arganoil Extra Volume“ šampūnai.

Dažnai klientai nustemba, kai pasiūlome galvą plauti ne vienu, bet dviem šampūnais. Tačiau būtent toks sprendimas geriausiai tinka turintiems riebią galvos odą ir plonus plaukus: ties galvos oda naudojamas šampūnas, skirtas riebios odos problemai spręsti, o ilgiui/galams – kitas, atitaikytas pagal plaukų struktūrą. Efektas nustebina net didžiausius skeptikus.

Kondicionierius / kaukė turėtų būti parenkami pagal plauko struktūrą, bet produktas turėtų būti ne per sunkus, pavyzdžiui, NOOK purumo linijos kondicionieriai bus lengvai drėkinantys. Jei naudosite kaukę, venkite ją tepti ties šaknimis.

Dar viena puiki alternatyva – nenuskalaujamas purškiamas kondicionierius, pavyzdžiui, dvifazis NOOK „Magic Arganoil“ ir glotnumo fluidas plaukų ilgiui ir galams NOOK „Lisciolina“. 

 

Labai suprastėjo ir nutrupėjo plaukai, dingo ilgis ir apimtis, nemažai jų išslinko, liko tik „žiurkės uodegytė“… Ką daryti?

Nukirpti.  Ir pasirinkti tinkamas priežiūros priemones jų atgaivinimui bei sutvirtinimui.

Išties būna tokių skausmingų atvejų, kai pirmiausia tenka tiesiog grąžinti estetinį vaizdą – ir tik tuomet rekomenduoti tinkamos priežiūros receptą. 

Kodėl plaukai trupa? Nes akivaizdžiai pažeista jų struktūra ir trūksta drėgmės. Tad pirmiausia reikalingos atkuriančios procedūros, be to, būtina juos pakirpti. Nukirpus labiausiai pažeistas dalis, galite imtis likusių plaukų reabilitacijos, naudodami dviejų kaukių receptą, kuris ypač tinka dažytiems, šviesintiems, chemiškai ar mechaniškai pažeistiems plaukams atgaivinti.

Tam reikės: plaukus atkuriančios NOOK „Wonderful“ proteinų kaukės ir intensyviai drėkinančios NOOK „Discipline“ kaukės. Jas galima naudoti tiesiog kaskart plaunant. Idealu, jei šias kaukes maišysite kartu su NOOK „Protein Booster“ produktu.

 

Kaukių duetas gelbės ir skilinėjančius galiukus, bet papildomai būtina naudoti fluidą ar serumą, kaip prevenciją skilinėjimui. Pavyzdžiui, dviejų produktų derinį: drėkinantį evo „headmistress“ kremą ir NOOK „Ritual blonde“ serumą. Produktus sluoksniuokite vieną ant kito: pirmiausia ant drėgnų plaukų paskirstykite drėkinantį kremą ir tuomet nedidelį kiekį serumo.

Na, o slinkimo priežasčių esama visokiausių – nuo elementaraus sezoninio slinkimo iki streso, vitaminų trūkumo ar net organizmo išsekimo. Dar dažniau priežastys būna kompleksinės ir toli gražu ne visas jas galima spręsti plaukų priežiūros produktais. Vis dėlto prevencijai ir pasekmių šalinimui esama efektyvių priemonių: pavyzdžiui, NOOK „DHC Energyzing“ šampūnas ir „DHC Energyzing Superactive“ losjonas.

„Atwins“ plaukų ekspertai: sprendžiame jūsų problemas
„Atwins“ plaukų ekspertai: sprendžiame jūsų problemas
Organizatorių archyvas

 

Kaip sumažinti plaukų riebalavimąsi?

 Visų pirma, skundas „mano plaukai riebaluojasi“ nėra teisingas, nes riebinasi ne plaukai, o galvos oda.

Antra, labai dažnai šią problemą sau prisiskiriame patys – ir visai be reikalo. Besiriebinančia galvos oda galime vadinti tą, kuri reikalauja galvos plovimo ypač dažnai, t. y. kasdien, o kartais net ir kelis kartus per dieną. Nerimauti tikrai nevertėtų, jei galvą plaunate kas dvi ar daugiau dienų – tai visiškai normali organizmo veikla ir specialių priemonių imtis nereikia.

O jei vis dėlto priklausote tai labai mažai žmonių daliai, kurių galvos oda iš tiesų gausiau riebinasi, rekomenduojame NOOK „DHC Re-balance“ šampūną riebiai galvos odai.  

Beje, turėkite omenyje, kad jei plaukai dažyti, o ypač šviesinti, kils papildomų problemų, nes šampūnai sausins ne tik galvos odą, bet ir pačius plaukus – tokiu atveju vėl puikiai tiks jau minėtas dviejų šampūnų receptas.

 

Jei riebinimasis nėra itin stiprus, pamėginkite naudoti purumo linijos šampūnus, kurie švelniau valys ir kartu neblukins dažytų plaukų. Pavyzdžiui, evo „gluttony“ arba NOOK „Magic Arganoil Extra Volume“, NOOK „castagna&equiseto“.

Kai reikia ekstra pagalbos – įsimeskite į rankinę sausą šampūną evo „water killer“: pagrindiniai jo ingredientai puikiai pašalina riebalų perteklių, tačiau tuo pačiu šampūnas nesausina galvos odos, lengvai pasiskirsto, nepalieka likučių. Maža to, „water killer“ galime vadinti dvigubo poveikio produktu – jis ne tik veikia kaip „greitas“ šampūnas, bet ir kaip lengva formavimo priemonė, tobulai tinkanti plonesniems, trumpesniems plaukams.

Mano išsaugoti straipsniai