JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Presas - neįmanoma užduotis? Šie būdai įrodys

Presas – neįmanoma užduotis? Šie būdai įrodys, jog yra kitaip

Ryškėjantis presas gali pasirodyti neįgyvendinama užduotis, jei nežinai kelių pratimų, kurie vos per kelias savaites pagražina pilvo sritį. Svarbiausia – valia ir ištvermė, todėl apsiginkluok jomis.

Čiupk sportui skirtą kilimėlį, vandens buteliuką ir pasiruošk sporto valandėlei. Visus tris pratimus atlik po penkiasdešimt kartų. Su pertraukomis. Palaipsniui pratimų skaičių gali didinti.

Atsilenkimai pilvo presui

Atsigulk ant nugaros, įremk kojas į sieną taip, kad tarp tavo kelių ir klubų būtų 90 laipsnių kampas. Susikoncentruok į skersinius pilvo raumenis ir įtempk visus pilvo raumenis. Pakelk galvą ir pečius nuo grindų. Rankos turi būti sukryžiuotos ant krūtinės.

Core goals 😍🔥

A photo posted by Certified Fitness Girls (@certifiedfitnessgirls) on Mar 25, 2016 at 12:50pm PDT

Atsilenkimai pilvo presui kitaip

Atlik tą patį veiksmą, kuris buvo užrašytas pirmame pratime, tik keldama galvą taip pat kelk koją. Vieną kartą dešinę, kitą – kairę. Tokiu būdu treniruosi ne tik pilvo, bet kojų raumenis – jie stangrės ir tvirtės. Tik pasistenk aukštai nekelti galvos – dauguma merginų, atlikdamos preso pratimus, klysta būtent čia. Juk treniruoji ne kaklą, o presą!

Wow 😍

A photo posted by Certified Fitness Girls (@certifiedfitnessgirls) on Jan 14, 2016 at 2:08pm PST

Klubų kilnojimas šonu

Nenustebk, jei iš pradžių atlikti šį pratimą tau bus sunku – jis ir nėra lengvas. Atsigulk ant šono, tada iš lėto kelkis remdamasi ant kairio dilbio. Kai jau būsi tokioje pozicijoje, tavo alkūnė turi būti tiesiai po petim. Tą patį pratimą pakartok ant dešinio šono.

Girls with abs ❤️

A photo posted by Certified Fitness Girls (@certifiedfitnessgirls) on Dec 29, 2015 at 4:16pm PST

Mano išsaugoti straipsniai