JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tūkstančius įkvėpęs Alex Monaco: „Meilė neturi logikos. Ji tarnauja širdžiai “

Tūkstančius įkvėpęs Alex Monaco: „Meilė neturi logikos. Ji tarnauja širdžiai “

Trapus, kartu stiprus, įdomus, gyvybingas, simpatiškas , mistiškas – Alex Monaco išleido saviugdos knygą „Laimingi šunsnukiai“, kurią dar ir šią minutę visi aptarinėja. Tai knyga, kuri keičia žmones, jų mąstymą, veiksmus bei žodžius.

Didelė tikimybė, jog perskaitęs šią knygą išmoksi valdyti savo emocijas, suprasi, kad neverta mesti tikslo dėl ilgo tako ar sunkaus darbo. Juk tikslas pateisina priemones. Knyga, kuri suteiks motyvacijos kovoti su savo baimėmis ir padės jas nugalėti.

Knygos autorius jautriai atskleidžia, jog vaikystėje buvo užgauliojamas, tačiau šiandien jis tvirtai stovi ant kojų ir tiki tuo, ką daro, „Taip, vaikystėje buvau labai žeminamas ir skaudinamas, tačiau būtent tai padarė mane tuo kas esu“, – atskleidžia Alex. Na, o mums belieka mėgautis jo kūriniu ir semtis įkvėpimo gyventi, mylėti, atrasti, nebijoti klysti, siekti… ar verkti.

Siekdamas iš gyvenimo pasiimti 100 % padariau daugybę klaidų. Bet po daugybės eksperimentų man pavyko pasiekti tikslo! Po viso to ką patyriau ir pamačiau, pasitikinčiu žingsniu prieisiu prie tavęs ir pasakysiu štai ką: Prisimink, gyvenimo rezultatai priklauso tik nuo tavęs!!!

A photo posted by Alex Monaco (@axmonaco) on Oct 18, 2016 at 11:40am PDT

Alexo paklausus apie ateities planus jis šypteli ir sako, jog visada planų turi daug ir juos dažniausiai numato jau keleriems metams į priekį. „ Kol kas dar dirbu su Laimingi šunsnukiai knyga. ,,Ji verčiama i užsienio kalbas” , – džiaugiasi rašytojas ir atskleidžia mažytę paslaptį, jog netrukus išleis naują dainą! Kalbamės su paslaptinguoju Alex Monaco. Kas jį paskatino kurti? Ar jis tiki meile? Ką patartų tiems, kurie šiuo metu išgyvena patyčias?

#lithuania #kaunascity #power #energy

A photo posted by Alex Monaco (@axmonaco) on Sep 3, 2016 at 11:13am PDT

VIDINĖ STIPRYBĖ…

Kodėl knyga pavadinta „Laimingi šunsnukiai“?

Dažnai šunukiais vadina tuos, kurie elgiasi ne pagal kitų taisykles. Tačiau esu girdėjęs, kad šunsnukiais vadina ir tuos, kuriems pasisekė labiau nei kitiems. Esu girdejęs, kaip vienas iš milijonerių, kurį sutikau Monake, šunsnukiu pavadino padaveją, kuris nuviliojo jo meilužę. Labai abejoju, kad tas padavejas buvo šunsnukis, tikriausiai jis buvo laimingas šusnsnukis. Tokių esu sutikęs nemažai. Jiems pavydi net milijonieriai, už tai kad jie sugeba jaustis gerai ir be pinigų. Laimingas šunsnukis yra tas kuris moka džiaugtis gyvenimu, bet nepamiršta, kad ir kiti nori būti laimingi. Laimingas šunsnukis žino kas yra aukso viduriukas.

#lithuania #klaipeda #clouds #man

A photo posted by Alex Monaco (@axmonaco) on Jul 26, 2016 at 11:47am PDT

Ką galėtum patarti tiems, kurie patiria patyčias, spaudimą iš aplinkinių?

Patarti galėčiau ir norėčiau. Esu parašęs straipsnių apie tai. Patarčiau perskaityti naują mano straipsnį apie patyčias mano internetinėje svetainėje. Manau, kad tai tikrai pagelbės kiekvienam, kuris šia akimirką jaučia patyčias.

Jeigu vis dėlto nėra galimybės perskaityti straipsnį, tiems, kurie šiuo metu yra įžeidinėjami darbe, namuose, mokykloje siūlau atkreipti dėmesį i tai, kad priekabiautojams reikia daugiau paguodos nei tau. Kodėl taip yrai? Jeigu ant uodegos tau sėdi žuvelė, žinok, šiuo metu ją bando praryti dar stambesnė žuvis, kuri turi dar didesnius ir aštresnius dantukus! Kai kurie prieš įžeidinėjimus bando kovoti smurtu, bet tai yra pats neprotingiausias būdas.

#morning #sea #man #meditation

A photo posted by Alex Monaco (@axmonaco) on Nov 8, 2015 at 1:46am PST

MEILĖ…

Kaip manai ar meilė turi taisykles, ribas? Tikriausiai ji visai be limito taško ir jos sąvoka plati, kaip kosmosas?

Meilės sąvoka yra ne tik plati, bet ir gili. Iš tiesų nėra jokių taisyklių. Manęs dažnai klausia, kokios man patinka moterys ir kokią galėčiau pamilti. Atsakymas – anksčiau man patiko pasitikinčios savimi moterys. Bet kai paskutinį kartą buvau įsimylėjęs supratau, kad meilė neturi logikos. Taip jau yra, kai myli, tavo smegenys tarnauja širdžiai. Tame nėra nieko blogo.

Prisiminkime tavo rašytą istoriją „Savanaudiška meilė“. Daugelis skaitytojų paskaitę susimąsto, kiek mes mažai duodame tam, kuris šalia, arba kaip nemokame priimti mums kito dovanojamos meilės, draugystės, pagarbos.

Taip, ši istorija tikra. Joje papasakojau apie žmogų, kuris iš tiesų mylėjo. Esu matęs mažai žmonių, kurie moka mylėti. Bet jų yra.

Someone once told me one thing: If you don’t choose your path, life will choose it for you. #my #path #day #man #motivational #way #motivation #lifestyle #behappy #happiness #france #worldwide

A photo posted by Alex Monaco (@axmonaco) on Sep 28, 2015 at 11:13am PDT

PASAKIŠKAS PRINCAS…

Pokalbioje pradžioje minėjai, jog būtų įmanoma susipažinti su Monako Princu. Ar atskleisi skaitytojams, kur?

Monakas yra labai maža valstybe apimanti vos 3 km. spindulį. Taigi tai yra lyg mažas kaimelis, kuriame visi viską žino apie vienas kitą. Monako princas dažnai išeina i viešumą, taip pat ji galima sutikti įvairiuose renginiuose, kuriose gali pasilankyti ir turistai.

Savo knygoje teigi – ,,Laimė yra čia, jai skauda labiau nei tau“. Kaip pagavus laimės paukštę, ją išlaikyti? Kaip prisijaukinti, jei bandai stotis tik ką nukritęs žemai?

Visi kas nukrito labai žemai gali pagauti laimės paukštę. Tačiau dauguma žmonių nėra kritę per žemai, todėl jie ir neturi stimulo pokyčiams. Daugybė žmonių turi internetą, kompiuterį, drabužius ir maisto, taigi su jais viskas gerai, štai kodėl žmonės nesikeičia…

Laimė labai abstraktus dalykas. Visi ją įsivaizduoti galime įvairiai. Vienam laimė – naujas namas, kitam – laimingi artimieji, ištikimi draugai, sveikata, meilė. Kas tau yra „laimė“? Kaip ją matai?

Man laimė tėra tarpinis laiptelis į daug didesnius jausmus, pokyčius, emocijas. Laimė tėra emocija, kuri nėra aukštesnė už nirvana, ekstazę, palaimą, arba… Aš nesiekiu laimės. Kadangi nesiekiu jos, ne taip dažnai apie tai ir susimąstau. O knygoje aš rašau taip pat apie didesnius ir svarbesnius dalykus nei savanaudiška ir ,,įtartina” laimė.

#alexmonaco #spring #santpeterburg #man

A photo posted by Alex Monaco (@axmonaco) on Jul 26, 2015 at 10:06am PDT

IŠTIESTA PAGALBOS RANKA…

Kaip padėti šalia esančiam žmogui, kuris į viską žvelgia neigiamai, jam daug kas neįdomu, vengia bet kokių artimesnių santykių?

Tam kas nori padėti draugui, kuris kenčia nuo patyčių darbe, namie, mokykoje, galiu pasakyti štai ką: „Žmonės, kurie kenčia nuo patyčių neturi draugų, kurie jais žavėtųsi arba gerbtų, arba tiesiog mylėtų tokiais kokie jie yra. Manau tai priverčia juos jaustis nepilnaverčiais. Taigi, pirma užduotis- turėtų būti – parodyti jam kad jis vis dėlto turi draugą, kuris jį gerbia. Supranti apie ką aš? Taigi siūlau nustoti stengtis šį žmogų pakeisti. Kiekvienas žmogus kuris bando patarinėti kenčiantiems žmonėms iš esmės tampa eiliniu priekabiautoju, teigiančiu kad reikėtų elgtis kitaip nei seniau.

Bet juk tai ir taip aišku. Todėl patarčiau susitelkti i tai kad pats taptum tokiu žmogumi kuris įkvepia ir uždega aplinkinius žmones pokyčiams. Jeigu tavo poelgiai įsimintini, ir tu pats esi iš tiesų laimingas, žmonės pradeda su tavim kalbėti atviriau. Jeigu jie mato tavyje žmogų, kuris jau yra sėkmingas, jie pradeda sekti tave ir savaime pasitempia taip, kad patyčios jiems tampa ne toks jau reikšmingas dalykas. „

Ar Tavo knygoje galime rasti vien ekstremaliai grįstų patarimų, įžvalgų?

Knygoje Laimingi šunsnukiai aš papasakojau apie duobes, kuriose buvau. Tai didžiausi gyvenimo smūgiai, privertę mane keistis. Suvokęs tai aš pradėjau pats sau sukelti šokus. Yra daugybė ekstremalių būdų, garantuojančių pokyčius. Bet aš nemėgstu tik kalbėti, todėl prieš tris metus, kartu su olimpiete Inga Stasiulionyte sukūrėme mokymus, kurie įpareigoja pokyčiams. Pavadinome mokymus „Onbo.“

#kaunas #lietuva #freedom

A photo posted by Alex Monaco (@axmonaco) on Jun 12, 2015 at 9:52am PDT

Kas mūsų nenužudo, padaro mus stipresnius“. Tikriausiai tam pritari?

Taip, dažnai naudojuosi iššūkiu lyg laipteliais i naują lygį. Gavęs problemą niekada jos nenumetu i šoną, o greitai pasiėmęs įrankius (protą), supjaustau ją kubeliais ir įmetu i gyvenimą, kad pagaminčiau dar vieną skanų patiekalą.

Tavo knyga tapo perkamiausia Lietuvoje. Ar galime tikėtis kitos knygos?

Taip, po Naujųjų pradėsiu darbą ties ja. Ji turės dar didesnį pasisekimą. Jau turiu pavadinimą, bet atskleisiu ji tik po Naujųjų metų.

Mano išsaugoti straipsniai