JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
7 sijonai

7 sijonai, kuriuos privalai turėti savo spintoje: balsuok už labiausiai patikusį!

Rudenį merginos rengiasi nuobodžiau? Melas! Visai nebūtina atsisveikinti su sijonais ir apsiriboti džinsais, sukištais į ilgus aulinius batus. Pamatyk, kaip suderinti šiltus paltus ir megztinius su lengvais sijonėliais ir kokie sijonai yra šio sezono must-have!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

1. Ilgas prigludęs sijonas
Rudeniui puikiai tiks akies nerėžiantis klasikinis juodos-baltos derinys. Ilgas sijonas patikimai apsaugos kojas nuo šaltų vėjo bučinių.

žurnalas „Panelė“

2. Juodas a la odinis sijonas
Mados viršūnė. Geriausia dalis – tiks ir prie oficialaus švarkelio, ir prie print palaidinės punk rocko koncerte.

žurnalas „Panelė“

3. Rožinis sijonas
Ryškias spalvas išstumia švelnios pastelinės. Atrodysi žaviai ir mergaitiškai, o prie šio sijono priderintas tokios pačios spalvos pūkuotas paltukas suteiks jaukumo!

žurnalas „Panelė“

4. A formos sijonas
Naujausia tendencija Britanijoje! Jei toks sijonas dar ir faktūruotas bei sodrios smaragdinės spalvos – sveikinam, tu – fashionisčių fashionista, tobulėti nebėra kur.

žurnalas „Panelė“

5. Minkštas medvilninis sijonas
Geriausias over-sized megztinių ir messy kuodukų palydovas. Įspūdis toks, kad specialiai puoštis nesistengei, bet vistiek atrodai pribloškiančiai.

A.Kriščiūno nuotr.

6. Džinsinis sijonas
Kaip kad ilgą laiką užmarštyje tūnoję džinsiniai švarkeliai grįžo į madą, taip ir sijonams atėjo laikas! Įsigijusi aptemptą džinsinį sijoną aukšu liemeniu tikrai neprašausi pro šalį.

žurnalas „Panelė“

7. Klostuotas sijonas
Klasika madoje visuomet atras vietos. Juodas klostuotas sijonas gražiai kontrastuos su žaismingomis raštuotomis pėdkelnėmis.

žurnalas „Panelė“


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Mano išsaugoti straipsniai