JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Lietuvės

Lietuvės, kurių nuogybes blokuoja „Instagram“(FOTO)

„Romo tyrimas“ – išskirtinė „Panelės“ rubrika. Šįkart kino režisieriaus ROMO ZABARAUSKO dėmesio centre – lietuviška erotika Instragrame!

Pavasarinis Instragramo išprotėjimas

Mano galvoje vien pavasaris. Čir vir vir. Paukštukai. Šašlykai. Saulytė šviečia. O svarbiausia – vienas po kito krenta drabužiai… Supakuoji juos – ir į spintą iki rudens… Šilta juk, ir noriu pagaliau parodyti visus tuos marškinėlius, šortus, o svarbiausia – kūną. Ne veltui visą žiemą sportavome ir dietos laikėmės, ką?!

Anksčiau tą kūną žmonės rodydavo mieste. Buvo centrinės miesto gatvės, į kurias piliečiai eidavo pasirodyti ir kitais pasigrožėti. Dabar tam yra Instagramas – niekur eiti nereikia, galima ir namie asmenukę nupyškinti!

Instragrame tikrai pavasaris. Štai viena mada – #aftersex – privertė poras dalintis savo asmenukėmis… po sekso. Arba kilni #cockinasock misija – vyrukai fotografuojasi vien kojine pridengę savo pasididžiavimą. Kodėl kilni? Nes skirta padėti rinkti paramą sėklidžių vėžiui gydyti. Ajajaj, kaip kilnu, kaip saldu. Pavasaris!

Sakysite – viskas čia puiku, bet Lietuvoje niekas tokių dalykų nedaro… Klystate! Štai modelis Gabrielė Gutt ir tatuiruočių meistrė Kamila Faithful Doorway instagramino savo nuogą krūtinę – deja, programėlė nuotraukas ištrynė bei jas laikinai užblokavo! Drąsuolis instagramintojas iš Utenos Elvis Lief‘de Howk neslepia savo homoseksualumo, nors dėl to yra gavęs į galvą. Į Vokietiją emigravęs Harris sako esąs paprastas moksleivis: įspūdingi vakarėliai, tūkstančiai sekėjų ir dieviški raumenukai jam neatrodo kažkuo ypatingi. Skaitykite, grožėkitės ir mėgaukitės pavasariu, bet perspėjame – prieš patys viešai apsinuogindami, pamąstykite apie pasekmes!

Modelis Gabrielė Gutt
Rumšiškės, Lietuva
http://instagram.com/gabrielegutt
929 sekėjai

– Gabriele, kaip leidi dienas?

– Gyvenu Rumšiškių kaime. Kai buvau maža, svajojau būti modeliu. Nuėjau į modelių agentūrą, kur man pasakė: esu per maža ir mano šypsena negraži. Nepaklausiau jų. Kovojau už savo svajonę. Pati tapau savo prodiusere. Ir sulaukiau sėkmės – jau modeliavau Paryžiuje, Milane, Ispanijoje, Tokijuje, Šanchajuje, Malaizijoje, Turkijoje!

– Ką tau reiškia Instagramas?

Instagramu pradėjau naudotis tik praeitą vasarą. Man tai yra būdas pasireklamuoti. Jeigu žmonės seka, domisi – smagu. (Ką labiausiai mėgsta tavo gerbėjai?) Labiausiai mėgsta fotosesijų užkulisius. Dar mėgsta pamatyt, kiek ir ko mėgstu išgerti… (Ajajaj!) Na, bet mėgsta ir nuotraukas su šeima, vaikinu…

– O girdėjai apie tokias madas, kaip #aftersex asmenukės?

– Girdėjau, gal ateityje reikės prisijungti. Kita vertus, mane seka mama, tai ji neapsidžiaugtų… Be to, vieną kartą jau įkėliau nuotrauką, kur buvau nuoga krūtine – tai ne tik nuotrauka buvo ištrinta, bet dar ir buvau laikinai užblokuota! (Oho, o tai mama spėjo pamatyti?) Spėjo – mama nieko prieš, jei nuotrauka estetiška. Tai buvo fotosesija albumo viršeliui, nieko vulgaraus.

Dėmesio! „Panelės“ redakciją pasiekė gandai, kad ėmė braškėti Gabrielės ir jos vaikino, taip pat modelio, Tautvydo Pašvensko draugystė… Kaip bus taip, bet Tautvydu gali pasigrožėti jo paties Instagrame: http://instagram.com/tukasz.

Moksleivis Harris
Duisburgas, Vokietija
http://instagram.com/harris_damn
4,474 sekėjai

– Harri, kuo užsiimi, kaip tau sekasi?

Po dviejų mėnesių baigsiu mokyklą – tai dabar dėl to nervus sau gadinu… Gyvenu Duisburge, Vokietijoje, bet vasarą planuoju persikraustyt į Hamburgą – ten geresni vakarėliai! O šiaip – gyvenu paprastai…

– Esi priklausomas nuo Instagramo?

– Man tai lyg dienoraštis. Kas kelias valandas pasižiūriu, kas naujo. Įkeliu ten savo dienos įvykius, veiklą, pramogas…

– Ką daryti, jei noriu išgarsėti Instagrame?

– Nuogybės ir gera išvaizda visada veikia.

– Esi laisvas. Kokia mergina galėtų tave pakabinti?

– Pasikliauju likimu. Nelengva mane pakabinti… Na, jeigu su manim ant kokio namo stogo užsiliptų ir ten tūsą padarytų, tai tikrai jos nepamirščiau!

„Rimi“ pardavėjas Elvis Lief’de Howk
Utena, Lietuva

http://instagram.com/elviukas
777 sekėjai

– Kas tau yra Instagramas – gyvenimo būdas, o gal blogas įprotis?

– Kažkada Instagramas man buvo tiesiog pramoga… Vėliau tai tapo įpročiu, o dabar – neatsiejama kasdienės rutinos dalimi. Tai net daugiau nei gyvenimo būdas! Mėgstu Instagramą, nes tai patogus būdas pasidalinti savo gyvenimo įspūdžiais ir taip pat pasidomėti kitais.

– Ar žinai Instagramo trendą #cockinasock? Gal pats prisijungsi?

– Taip, tą madą žinau. Planavau prisijungti, bet vis dar neturėjau laiko nusipirkti žaismingos kojinės!

– Visgi, gyveni mažame Utenos mieste. Nebaisu dalintis drąsiomis nuotraukomis?

– Ką noriu, tą ir postinu… Ir tai dažnai būna drąsu. Neslepiu savo homoseksualumo, todėl rizikuoju – mano mieste nemažai homofobų. Prie kasdienių replikų pripratau, nors yra buvę ir didesnių įvykių – pateisinu tai žmonių neišprusimu… (O kas buvo nutikę? Pasakok!) Pavyzdžiui, su kolege po darbo einu namo. Vėlus vakaras. Aikštelėje girtuokliauja keletas tipų – pamatę mane, pradeda šūkauti. Stengiamės nereaguoti. Prie sankryžos išsiskyrėme su kolege, pasukau savo keliu… Pastebėjau, kad tas pats automobilis, prie kurio jie buvo, sėlina iš paskos, vėliau pravažiuoja ir sustoja priekyje, lyg laukdami manęs. Praėjau laikydamas atstumą, o tie išlipo, keturiese, ir pasipylė „gražiausių“ žodžių žodynėlis… Pagreitėjau, o jie šaukdami man iš paskos. Sukausi pažiūrėti, kokiu atstumu mane vejasi, ir kaip tik tuo momentu pilnas alaus butelis pataikė man į galvą. Bėgau namo – laimei, atsipirkau su guzu ir mėlyne.

Tatuiruočių ir auskarų vėrimo meistrai Tomas Ryba ir Kamila Faithful Doorway
Vilnius, Lietuva
http://instagram.com/tomasryba
998 sekėjai
http://instagram.com/kamilafaithfuldoorway
1997 sekėjai

– Kartu sudėjus turite apie 25 tūkst. sekėjų feisbuke. Kodėl jūs tokie populiarūs?

Sunku atsakyti, už ką žmonės mus mėgsta, bet spėjame, jog dėl mūsų drąsių žingsnių. Nebijome rizikuoti, daryti kažko, ko pasekmių niekaip negalima nuspėti. Tikime viskuo, ką darome, o populiarumas mums tėra įrodymas, kad tikrai esam ypatingi!

– Ką jums reiškia Instagramas?

Instagramas tėra dar vienas socialinis tinklas. Išskirtinis tuo, kad žmonės kiekvieną savo norimą dalyką pasakoja vaizdais – taip pastebėdami, kad jie įdomūs ir optimistiški, nes kartais to nesupranta? Feisbukas dėl savo populiarumo ir daug funkcijų yra naudingesnis bei patogesnis.

– Ką manote apie #aftersex asmenukes – neplanuojate pasidalint tokia nuotrauka?

Mus žavi ir stebina toks žmonių išradingumas, bet mes visada už smagius viral dalykus, kol jie yra skoningai pateikiami ir nėra pavojingi sveikatai. Nuskambėjome kaip supermamų klubas, cha cha… (Pala, tai sulauksime jūsų #aftersex nuotraukos?) Būtinai – juk tai mūsų stilius, ar ne?!

– Kamila, o kaip ten buvo – Instagramas ištrynė tavo krūtų nuotrauką?

– Taip, nuotrauka buvo ištrinta. Viskas baigėsi laikinu užblokavimu feisbuke. Bet nuotrauka niekur nedingo (http://kamilafaithfuldoorway.tumblr.com/post/79774525855). Kaip ir niekaip nedingsta žmonės, kuriems kažkuo visada neįtiksi!

Mano išsaugoti straipsniai