JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Naujas numeris: kokias temas rasi vasario „Panelėje“?(FOTO)

Naujas numeris: kokias temas rasi vasario „Panelėje“?(FOTO)

Ilgai lauktas kūdikis, vasario mėnesio „Panelės” žurnalas, pagaliau pasirodė prekybos vietose! Patys pirmi, tradiciškai, jį gavo prenumeratoriai, tad pastarieji jau gali skubėti pašto dėžučių link – beprotiškiausias žurnalas prašyte prašosi būti išvaduotas.

Šį kartą ant viršelio karaliauja visai neseniai pramogų pasaulyje sužibusi aktorė Karina Stungytė (26 m.), kurios debiutinis filmas – „Redirected”. Kaip pirmam kartui, neblogai, ką?!

„Panelės” viršelio herojė, nors ir yra aktorė, tačiau tradicine menininke jos nepavadinsi. Karina viešumoje visiškai nesistengia kurti bohemiško įvaizdžio: „Aš ne ta tipinė menininkė, kuri naktimis nemiega ir valandų valandas gali kalbėti apie nieką.” O kai kalba pasisuka apie potencialų aktorės vyrą, kaipmat išryškėja jos kategoriškas požiūris: „<...> su menininku nelabai norėčiau susidėti, tik jau ne su aktoriumi. Du artistai vienoje šeimoje reiškia nuolatines dramas, nes mūsų profesijos žmonės labai viską mėgsta hiperbolizuoti. O jeigu tas dar ir nuplaukęs… Ne, ne!”

Spalvingas Karinos nuotraukas pyškino fotografas Algis Kriščiūnas, unikalų stilių kūrė Milda Metlovaitė, veido bruožus ryškino makiažo specialistė Julija Estko, o ševeliūras formavo Jolita Abasova.

Intriguojantį ir įtraukiantį interviu su gigantiškais žingsniais į pramogų pasaulio viršūnę kopiančia aktore Karina Stungyte parengė žurnalistas Orijus Gasanovas.

Vasario numeryje taip pat skaitykite:

Metamorfozė
Nuo teisininko iki fotografo: vienas žymiausių „objektyvų meistrų” Lietuvoje Tomas Adomavičius (24 m.) pasakoja apie savo netikėtą atsivertimą į fotografiją.

Neįtikėtinos meilės istorijos
Ar įmanoma įsimylėti tave apvogusį žmogų? Ligita Misiūnaitė (21 m.) įrodys, kad meilė užklumpa visiškai netikėtai.

Italų emigrantas Claudio Santori į Lietuvą sekė paskui vieną sijoną, tačiau čia pamilo kitą. Blondinė lietuvaitė Irma Rimkutė (26 m.) pasakoja, kaip dešimčia metų vyresnis Claudio išmokė ją teisingai valgyti ir, apskritai, gyventi.

Emigranto duona
Naujoje „Kodėl jie grįžta?” rubrikoje pasakojame apie Poliną Zarianovą (20 m.), kuri į Vokietiją išdūmė užsidirbti, bet papuolė į seksualinio priekabiautojo rankas. Istorija, kuri šokiruoja, pamoko, o, svarbiausia, perspėja, kad Lietuvoje nėra taip blogai!!!

Valentino dienos aktualijos
Ką dovanoti vaikinui per įsimylėjėlių dieną? Kojines? O gal bilietus į renginį? Čia rasi visus reikiamus atsakymus.

Fashionistų kovos
Šį mėnesį kaunasi atstovės iš trijų didžiausių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos. Jas vertina dizainerė Milda Čergelytė.

Jei galvoji, kad atrodai dar stilingiau nei šios merginos, prisimink, kad kovose gali dalyvauti ir TU! Kaip? Skaityk žurnale.

Jie tai padarė!
Vestuvių ceremonija be jokių giminių ir skambant Bob Marley dainoms? Justina Gafarovaitė (21 m.) ir Dominykas Rašimas (29 m.) iškeitė baltos mišrainės tradicijas į vestuves Jamaikoje!

Taip pat „Panelėje” rasi žiaaauriai daug mados fotosesijų, kurios atrodo ŽVĖRIŠKAI gerai (šį kartą ir tiesiogine to žodžio prasme)!

Tai tik maža dalelytė to, nuo ko kaifuosi vasario mėnesio žurnale. Spalvinga, nuotaikinga ir dosni „Panelė” jau prekyboje!

Mano išsaugoti straipsniai