JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Greitas testas įrodys

Greitas testas įrodys, ar esi laiminga

Jeigu nori sužinoti, ar laiminga esi, nuoširdžiai įvertink žemiau išvardytus teiginius ir skirk jiems nuo 1 ik 3 balų. (1 balas – nesutinku; 2 balai – nei sutinku, nei nesutinku; 3 balai – sutinku.)

1 TEIGINYS. Daugeliu atveju mano gyvenimas yra idealus. Džiaugiuosi galimybėmis, kurias man suteikia kiekviena diena.

2 TEIGINYS. Svarbiausius dalykus, kuriuos noriu turėti gyvenime, jau turiu arba esu kelyje jų link.

3 TEIGINYS. Jeigu galėčiau atsukti laiką atgal, beveik nieko gyvenime nekeisčiau.

4 TEIGINYS. Nemoku ilgai pykti ir retai konfliktuoju su žmonėmis, dažniau pasijuokiame iš nesėkmės ir gyvename toliau.

5 TEIGINYS. Retai pastebiu blogas žmonių savybes, dažniausiai mane supa linksmi, pozityvūs ir sėkmingi žmonės.

Mergina
Mergina
Shutterstock

Susumuok surinktus taškus. Jeigu surinkai:

11–15 taškų. Esi visiškai patenkinta savo gyvenimu, tad ir aplink pastebi laimingus, pozityvius žmones. Gyvenime nenorėtum nieko pakeisti, moki džiaugtis tuo, ką turi, ir gyventi šia diena. Skleisk gerą nuotaiką kitiems, tau puikiai sekasi!

10 taškų. Esi visai patenkinta tuo, kaip gyveni. Nors kartais ne viskas einasi lyg per sviestą, tai nesumažina tavo optimizmo ir vilties, kad viskas susitvarkys.

6–9 taškus. Savo gyvenimu esi nei patenkinta, nei nepatenkinta. Galima sakyti, kad tavo kasdienybėje būna įvairių dienų ir nuotaikos svyravimų, nuo kurių priklauso laimės vertinimas.

3–6 taškus. Nesi patenkinta savo gyvenimu. Jautiesi nusivylusi kai kuriais savo sprendimais, tad atrodo, kad tave supa tokie pat nepatenkinti, priekabių ieškantys žmonės. Be didelių pastangų savo kasdienybę gali nuspalvinti kitomis spalvomis, tik pakeisk požiūrį!

1–3 taškus. Esi visiškai nepatenkinta tuo, kaip klostosi tavo gyvenimas. Nesitaikyk su esama situacija ir pradėk ją keisti iš pagrindų. Kiekvienas žmogus gali būti laimingas, reikia tik norėti ir įdėti darbo.

Mano išsaugoti straipsniai