JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Netinkama „tų dienų“ priemonė atnešė gėdą

Netinkama „tų dienų“ priemonė atnešė gėdą

Projekto „Paslaptis kelnaitėse“ dalyvė keliautoja Laura nusprendė pasidalinti nuotykiu iš praeities, kai prieš 4 metus mama išleido ją kartu su pusseserės bendraklasiais važiuoti į išvyką prie ežero. Tačiau išvykos nuotaiką sugadino ne laiku ir labai ne vietoje prasidėjusios „tos dienos“…

Tą vasarą man buvo 15 metų ir labiau už viską norėjau lankytis vakarėliuose, kuriuose šėlo už mane vyresnis jaunimas. Šokinėjau iš laimės, kai porą metų vyresnė mano pusseserė Rimgailė pakvietė važiuoti kartu su jos bendraklasiais į dviejų dienų išvyką prie ežero. Tiesa, teko pasistengti įtikinėjant mamą, ji mane išleido tik tada, kai prisiekiau grįžusi nupjauti žolę aplink mūsų namą ir ne atsikalbinėjimo prižiūrėti jaunesniąją sesę. Buvau laiminga iki ausų, kol neišaušo mano ilgai laukta diena: ryte tualete pastebėjau, kad jau tuoj tuoj prasidės „tos dienos“.

Ką gi, iki, maudynės, iki, bikini! Tačiau nusprendžiau iš situacijos suktis kaip tik įmanoma ir visgi kelionės neatsisakiau. Nuvykus prie ežero ir pasistačius palapinę su Rimgaile ir jos draugėmis nusprendėme pasideginti. „Tos dienos“ buvo vos prasidėjusios, todėl naudojau higieninį paketą.

Tačiau buvo tokia karšta diena, visi maudėsi ežere, o aš kaip kokia kvailelė gulėjau saulės atokaitoj su žurnalu rankose. Pamaniau, kad nieko neatsitiks: kruopščiai paslėpiau paketo kraštelius kelnaitėse, galvojau, greitai įbrisiu iki bambos, niekas nieko nepamatys. Taip ir buvo, truputį paplaukiojau, atvėsau ir nusprendžiau toliau degintis po saule. Tačiau nepagalvojau, kad higieninis paketas puikiai sugeria skysčius, todėl, žinoma, ir ežero vandenį sugėrė. Lipdama į krantą supratau, kad man tarp kojų – lyg sunki pagalvė.

Nežinojau, ką daryti, griebiau arčiausiai esantį rankšluostį ir apsivyniojau aplink liemenį. Prie manęs priėjo viena iš Rimgailės draugių ir pasakė, kad tai – jos rankšluostis ir jai jo reikia. Neliko nieko kito, kaip pasakyti jai apie savo bėdą. Mergina, kurios beveik nepažinojau, pasirodė tikrai šauni: „O tu ką, tampono akyse nesi mačiusi?“, – linksmai į mano bėdą sureagavo ji. Tą dieną pirmą kartą gyvenime panaudojau tamponus ir nuo tada naudoju juos nuolat, juk taip patogu! Tiesa, patarimas visoms, sugalvojusioms maudytis su tamponu: po maudynių tamponą būtina pasikeisti!


Mano išsaugoti straipsniai