Žurnalo MANO NAMAI metinė prenumerata su 53% NUOLAIDA!
Lietuvoje veikia mokykla

Lietuvoje veikia mokykla, kurioje tampama žvaigžde

Prieš užmigdama patyliukais svajoji tapti Holivudo žvaigžde? Norėtum užkariauti šokių aikštelę garsiųjų „Pussycat Dolls“ merginų judesiukais? Šalin piktuosius žvaigždžių kritikus, nes viskas įmanoma! Nesi girdėjusi apie kūno kalbos mokyklą? Sužinok, kaip išlaisvinti kūną ir pažadinti tavyje gyvenantį uraganą.

Kritika – tinginių užsiėmimas

„Mūsų šalyje labai populiaru kritikuoti tuos, kurie investuoja į savo kūno ir išvaizdos priežiūrą. Bet juk dar nuo antikos laikų tikra asmenybė buvo ta, kuri puoselėjo ne tik sielos, bet ir kūno grožį bei plastiką“, – teigia choreografė Milda Ruginytė-Šimkuvienė.

„Pasižiūrėkime į populiarumo rekordus mušančių ir tikrai ne vienadienių garsenybių gretas, kuriose rikiuojasi Madona, Anthony Kiedis, Mikas Jaggeris, Tina Turner. Tai žmonės, kurie netgi būdami „metuose“ savo sceniniu įdirbiu prikausto globalios auditorijos dėmesį, o energijos turi šimtą kartų daugiau nei visi prieš televizorių ekranus įsitaisę garsenybių kritikai ir moralistai kartu sudėjus“.
Pasižiūrėk, kokį atsaką garsenybių kritikams skelbia „Hatora“ merginos, pristatydamos Lietuvoje dar neregėtą „TV dance“ stiliaus vaizdo klipą „Glamour“:

Kas yra „Tv dance“?

Pagaliau ir į Lietuvą atkeliauja tai, kas užsienio jaunimo gyvenime tapo madingu laisvalaikio įpročiu – „TV dance“ šokiai. „TV dance“ – šokių stilius, paremtas madingiausiais muzikinių klipų šokėjų judesiais, dainų atlikėjų ir laidų dalyvių improvizacijomis. Todėl vien išmokti šokių judesių šiam šokiui tikrai nepakanka: reikia lavinti klausos, aktorinio meistriškumo ir improvizavimo įgūdžius.
„Tv dance“ stiliaus vėliavą Lietuvoje neša kūno kalbos ir šokio mokykla „Hatora“. Čia su įvairaus amžiaus merginomis dirbančios choreografės M. Ruginytė-Šimkuvienė bei Rima Levencova pastebi, kad „TV dance“ ne tik išpildo paauglių svajonę bent akimirkai tapti žvaigždėmis, bet ir užtikrina bręstančiam organizmui svarbų fizinį aktyvumą, padeda įgauti pasitikėjimo. O gera nuotaika bei profesionalus judesys užtarnauja auditorijos simpatijas.

„Jaunos merginos dažnai nė nežino, kiek elegancijos, išraiškingumo, patrauklumo ir aktorinio meistriškumo turi savyje. Šokis – jauno žmogaus sveikatai naudingas užsiėmimas, padedantis išskleisti asmenybę“, – tvirtina studijos „Hatora“ vadovė.

Karjerai – kūno kalbos įgūdžiai?

Ar kada susimąstei, kodėl Beyonce savo judesiais prikausto milijonines žiūrovų arenas, o gražuolė Lana del Rey taip įtaigiai ir charizmatiškai kiekvienoje dainoje sugeba papasakoti vis kitą istoriją? Atsakymas labai paprastas – išlaisvinta ir išlavinta kūno kalba.

Pasirodo, lavindamos savo verbalinius gebėjimus, laviname tik 7 procentus savo kalbos galimybių. Likę 93 procentai – tai kūno kalba, kuri mūsų mokymo sistemoje yra be pagrindo nuvertinama ir lavinama labai menkai.

Išlavinta kūno kalba leidžia pamiršti, kas yra susikaustymas, nepasitikėjimas savimi, uždarumas ir bloga nuotaika. Bet kurioje gyvenimo situacijoje Tu žinai, kaip nepasimesti ir išlikti žavia. Gyvename pasaulyje, kuriame sėkminga karjera ir visavertis gyvenimas pasiekiami ne tik taikliai išsakytais žodžiais, bet ir taisyklinga bei žavinga kūno laikysena, dėmesį kaustančia veido mimika.
Daugiau informacijos apie kūno kalbos ir šokio mokyklą „Hatora“ rasi čia.

P.S. Naujos grupės formuojamos Klaipėdoje bei Mažeikiuose.

Mano išsaugoti straipsniai