Žurnalo MANO NAMAI metinė prenumerata su 53% NUOLAIDA!
Mafia Family

„Mafia“ žaidimas – puikus pasirinkimas asmeninėms šventėms ir komandų formavimui

Ar ieškote būdo, kaip įdomiai praleisti laiką su draugais, kolegomis ar šeimos nariais? Psichologinis vaidmenų žaidimas „Mafia“ yra tobulas pasirinkimas asmeninėms šventėms, mergvakariams/bernvakariams, gimtadieniams ar net darbo kolektyvo susitikimams.

Psichologija ir strategija – pagrindiniai „Mafia“ privalumai

Mafia Family“ įkūrėja ir žaidimo vedėja Greta Žilienė pasakoja, kad jos susidomėjimas žmogaus psichologija ir strateginiu mąstymu prasidėjo dar mokykloje. Ji sakė:

„Dar nuo mokyklos domėjausi žmogaus psichologija ir su tuo susijusiomis temomis, skaičiau knygas ir gilinau žinias. Kai pirmą kartą pabandžiau šį žaidimą, supratau, kad tai yra apie mane ir apie mano vieną iš hobių.“

Žaidimas leidžia ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir ugdyti naudingus įgūdžius. Dalyviai mokosi viešojo kalbėjimo, streso valdymo ir strateginio mąstymo. Žaidimo metu tenka stebėti kitų žmonių elgesį, analizuoti jų veiksmus ir lavinti intuiciją, todėl tai puikus būdas geriau pažinti tiek save, tiek kitus.

Tinka visoms progoms ir įvairaus amžiaus dalyviams

„Mafia“ neturi amžiaus cenzo – žaidimas yra universalus ir pritaikomas įvairioms progoms.

„Rekomenduoju žaidimą pabandyti kiekvienam ir pačioms įvairiausioms progoms – darbo kolektyvo susirinkime, mergvakaryje, gimtadienyje ar bet kokioje kitoje šventėje“, – kvietė „Mafia Family“ įkūrėja.

Tai, kad kiekvienas žaidimas yra unikalus, sukuria išskirtinę patirtį, o kiekvienas naujas scenarijus įneša netikėtumo ir azarto.

Kaip vyksta žaidimas?

Vieno žaidimo trukmė – apie 45 minutes, o maksimalus dalyvių skaičius – 10 žmonių. Tačiau net ir tie, kurie neįsitraukia į žaidimą, nelieka nuobodžiauti, nes „žmonės kalba, jog žaidimą stebėti lygiai taip pat įdomu kaip ir žaisti“.

Kiekvienas dalyvis gauna tam tikrą rolę, kurios metu tenka atlikti specialias užduotis ar prisiimti atsakomybes. Tai įtraukia ir leidžia patirti skirtingus socialinius vaidmenis. Žaidimo pagrindinis tikslas – atskleisti mafijos narius ir apsaugoti miestą, o tai reikalauja tiek loginio mąstymo, tiek kūrybiškumo.

Minimalūs rekvizitai – maksimali pramoga

Organizuoti „Mafia“ žaidimą paprasta – viskas, ko reikia, tai patogi erdvė, stalas su kėdėmis ir netriukšminga aplinka. Tai leidžia žaidimą pritaikyti įvairiausioms vietoms ir sąlygoms.

Jeigu ieškote būdo, kaip įtraukti daugiau prasmės į savo asmenines ar kolektyvo šventes, „Mafia“ yra neabejotinai puikus pasirinkimas. Pasirinkę šį žaidimą, ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir lavinsite svarbius socialinius bei psichologinius įgūdžius.

Mano išsaugoti straipsniai