NET 53% NUOLAIDA ŽURNALO MANO NAMAI PRENUMERATAI
6 didžiausios vienišų merginų klaidos

6 didžiausios vienišų merginų klaidos

Santykiais nusivylusios merginos dažnai save guodžia, kad aplink jas tiesiog nesisuka nė vienas dėmesio vertas vaikinas. Tiesa, deja, dažniausiai būna kiek kitokia: jos širdyje dažniausiai žino, su kuriuo vaikinu norėtų rimtai draugauti, tačiau arba jie neparodo jai tinkamo dėmesio arba palieka jas vos po kelių savaičių bendravimo.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Kiekviena mergina – unikali ir skirtinga, tačiau vis dėlto egzistuoja tam tikros klaidos, kurias daro vienišės.


Desperatiškumas

Nieko nenustebinsime pasakę, kad vaikinai iš prigimties yra medžiotojai. Todėl viena didžiausių merginų klaidų yra ne tik buvimas lengvu grobiu, bet ir apsimetinėjimas vien tam, kad sužavėtum vaikiną. Vaikinams neįdomios tos, kurios „patiekia“ save ant lėkštutės, žeminasi, išsižada savo įsitikinimų tam, kad tik jų vaikinai nepaliktų. Iš pradžių vaikinas gal ir nepastebės tokios klastos, tačiau ilgainiui jis tokia apsimetėle labai nusivils ir nenorės šalia jos būti. Meilės trokštančios merginos kartais gali ryžtis net ir labai drastiškiems tiek išvaizdos, tiek elgesio pokyčiams. Mokykloje dėl kiekvieno nesutarimo su vaikinais besiginčijanti bendraklasė po dešimtmečio gali tapti miela nuolankia lėlyte, kuri paklūsta kiekvienam savo vaikino norui, kad tik jis jos nepaliktų…

Perdėtas artumas

Visi žmonės nori jausti artumą, vieni mažiau, kiti – daugiau. Merginos dažnai įsivaizduoja, kad jei jau vaikinas pasiūlė draugauti, tai jis tikrai nenorės savo merginos palikti nė akimirkai. Priešingai, vaikinams artumo dažniausiai reikia mažiau nei merginoms, todėl perdėtą jo siekimą vaikinai supranta kaip savo laisvės apribojimą.

„Karingosios princesės“ sindromas

Šiandien merginos ir moterys kaip niekada iki šiol savarankiškos ir savimi pasitikinčios. Vis mažiau susiduriame su profesijų skirstymą į „moteriškas“ ir „vyriškas“, nieko nebenustebins karjeros aukštumų pasiekusi moteris arba namų ūkiu besirūpinantis vyras. Tačiau giliai širdyje kiekvienas vaikinas turi instinktą globoti, todėl slapčia trokšta, kad jo mergina nebūtų nei fiziškai, nei emociškai už jį stipresnė. Tikriausiai ne kartą esi sutikusi merginą, kuri, iš pažiūros, gyvena tobulą gyvenimą: geras darbas, prabangus automobilis, stilingas butas, vardiniai drabužiai, puiki išvaizda, įtakingi draugai ir… jokio mylimojo. Dažniausiai tokios „amazonės“ arba yra per daug užsiėmusios savo karjera ir neturi laiko vaikinams, arba savo savarankiškumu ir galia atbaido vaikinus. Jokiu būdu nesakome, kad reikia apsimetinėti silpna viena tam, kad vaikinas galėtų tavimi pasirūpinti. Tačiau kartais juk tikrai smagu, kai tavi nesavanaudiškai pasirūpina…

Kalbos apie kitus

Nesvarbu, ar tai gražuolis kino aktorius, ar kiaulė buvusysis, tavo naujoji simpatija tikrai nenori girdėti, kad tu galvoji ir apie kitus vaikinus. Na, nebent tai tavo brolis, tėtis ar senelis. Visi kiti – tik nepageidaujami konkurentai.

Klausinėjimas apie išvaizdą

Vaikinams tavo klausimas „Kaip aš atrodau“ skamba kaip nuosprendis. Jeigu pasakys, kad atrodai gerai, tau atrodys, kad jis į tave pažiūrėjo atsainiai ir nesistengė atkreipti dėmesio į išvaizdos detales. Ir net nekomentuosime, kas nutiktų, jei atsakytų, kad atrodai nekaip… Mokslininkai ne kartą yra pasakę, kad neverta vaikinų klausti tokių klausimų, kurių atsakymai tau gali nepatikti. Vaikinai dažniausiai rėžia tai, ką galvoja, net nesusimąstydami apie tavo jausmus. O šiaip toks beprasmis klausinėjimas juos nervina. 

Per daug apsikabinimų ir kalbų

Kokius žodžius dažniausiai vartoja vaikinai? O gi vienskiemenius. Jei vaikinas netikėtai pradės kalbėti sudėtingais žodžiais, žinok, kad tai ilgai repetuota kalba arba kalbėjimas ypatinga proga (piršlybos, vestuvės, laidotuvės ir t.t.). Merginos – priešingai, juk ne veltui sakoma, kad merginos „myli“ ausimis. Deja, hormonai, kurie išsiskiria merginoms kalbant (arba mamoms glaudžiant prie savęs kūdikį), vaikinams sukelia tik nerimą ir nejaukumą. Versdama vaikiną kalbėtis apie jausmus tik vysi jį toliau nuo savęs. Atmink, kad jie savo jausmus dažniausiai išreiškia veiksmais, o kalba tik tuomet, kai tai – neišvengiama.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai