Geriausia Kalėdinė dovana - žurnalo MANO NAMAI prenumerata!

10 faktų, kuriuos turi žinoti apie oralinį seksą

„Gali išsaugoti nekaltybę, nepastoti ir patirti seksualinių malonumų…“ – kai kuriems oralinis seksas atrodo tikrai puiki, neįpareigojanti išeitis. Tačiau tai – tikrai klaidingas įsitikinimas.

Oralinis seksas vis tiek laikomas sueitimi ir išsaugoti nekaltybės tikrai nepadės… O kur dar pavojus užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis…

DELFI gatvė pasirūpino išsklaidyti klaidingus tavo įsitikinimus apie oralinį seksą.

1. Mylintis oraliniu būdu galima užsikrėsti lytinu būdu plintančia liga arba ŽIV (AIDS sukeliančiu virusu), tad būtina naudoti prezervatyvą.

2. Ne visiems žmonėms priimtinas oralinis seksas, tad negalima versti žmogaus mylėtis oraliniu būdu, tai lygiai tas pats, kaip spausti užsiimti seksualiniais santykiais.

3. Oralinis seksas – be galo intymus aktas. Teoriškai praktikuodamas/-a oralinį seksą, gali išsaugoti nekaltybę, kita vertus, tai reiškia, kad jau gyveni seksualinį gyvenimą.

4. Mylintis oraliniu būdu būtina naudoti vyrišką arba moterišką prezervatyvą.

5. Oralinis seksas tam tikra prasme keičia poros santykius, jokiu būdu negalima tuo girtis.

6. Oralinis aktas – ne paguodos prizas. Jei partneris ar partnerė nenori mylėtis, jis ar ji neprivalo „atsilyginti“ oraliniu seksu.

7. Oralinis seksas nėra saugi alternatyva tradiciniam seksualiniam aktui. Moteris jo metu nepastoja, tačiau gali užsikrėsti lytiniu būdu plintančia liga arba ŽIV.

8. Daugelyje religijų ikisantuokinis oralinis aktas, kaip ir ikisantuokiniai intymūs santykiai, laikomas nuodėme, o kai kuriuose tikėjimuose apskritai laikomas nepriimtinu.

9. Oralinis aktas yra ne mažiau intymus už seksualinę sueitį.

10. Oraliniu būdu patartina mylėtis tik pilnamečiams ir su tuo žmogumi, kuriuo pasitiki – tai nepaprastai intymus seksualinis aktas.

Mano išsaugoti straipsniai