Orgazmas yra seksualinio pasitenkinimo kulminacija, kai visi raumenys, kurie buvo įtempti seksualinio susijaudinimo metu, atsipalaiduoja ir patiriami be galo malonūs pojūčiai, kurie apima visą kūną.
Orgazmo metu daugumos merginų širdies plakimas ir kvėpavimas gerokai padažnėja bei padidėja kraujo spaudimas. Viso kūno raumenys – ypač vaginos, gimdos, išangės ir pilvo – raumenys ima pulsuoti.
Orgazmo metu į kraują išsiskiria endorfinai, kurie sukelia malonius pojūčius, apimančius visą kūną. Nuo jų dauguma moterų pasijunta laimingos, apsvaigusios, parausta, pajunta šilumą arba tampa mieguistos.
Orgazmas yra seksualinio pasitenkinimo kulminacija, kai visi raumenys, kurie buvo įtempti seksualinio susijaudinimo metu, atsipalaiduoja ir patiriami be galo malonūs pojūčiai, kurie apima visą kūną.
Keli faktai apie moterų orgazmą
Pripažinkime, mielos damos, geri dalykai visuomet aplanko tas, kurios laukia. Pavyzdžiui, nuostabaus skonio desertas po valgio. Arba pats paskutinis įspūdingiausias fejerverkas, besibaigiant Naujųjų metų salvėms.
Egzistuoja dar viena laiminga pabaiga: moters orgazmas. Dažniausiai tai būna seksualinio pasitenkinimo kulminacija.
Na, ir ką mergina jaučia orgazmo metu?
Beveik visi seksualinio stimuliavimo būdai gali baigtis orgazmu. Mergina gali patirti orgazmą sueities, oralinio ar analinio sekso metu, kai partneris ranka stimuliuoja makštį, kai trinamasi kūnais arba masturbuojamasi.
Kai kurios merginos gali patirti orgazmą tiesiog liesdamos savo krūtis arba atsiduodamos seksualinėms fantazijoms. Kitos orgazmą patiria tik tiesioginio kontakto metu – kai reguliariai ir ritmingai stimuliuojami lytiniai organai.
Merginos orgazmą patiria kai stimuliuojamos dvi genitalijų dalys – klitoris (kuris yra makšties dalis) ir makštis. Orgazmą galima patirti kai stimuliuojamas tik klitoris, tik makštis, arba kai stimuliuojami abu. Visgi dauguma moterų dažniau patiria klitorinį orgazmą.
Nors dauguma mokslininkų įsitikinę, kad egzistuoja tik vienas moterų orgazmo tipas, kai kurie mano, jog stimuliuojant atskiras dalis, juntamas skirtingas orgazmas, ir skiria klitorinį bei vaginalinį orgazmus. Klitorinio orgazmo metu makštis pailgėja ir po gimda susidaro ertmė, o vaginalinio orgazmo metu gimda nusileidžia ir makštis sutrumpėja. Stimuliuojant ir makštį, ir klitorį, galima pajusti mišrų orgazmą – tai trečiasis orgazmo tipas. Visi šie orgazmai gali skirtis.
Dar šiek tiek informacijos apie vaginalinį orgazmą. Makštyje yra ypatinga vieta, vadinama G tašku (Grafenbergo taško santrumpa – pavadintas jį „atradusio“ tyrėjo vardu). Tai mažytis nervų pluoštas, esantis 2,5–5 cm priekinėje makšties sienelėje. Seksualinių glamonių metu jis gali ypatingai pajautrėti bei padidėti, todėl jį lengva užčiuopti.
Kartais stimuliuojant G tašką iš šlaplės išsiskiria skaidrus skystis. Jis panašus į skystį, kurį vyrų organizme gamina prostatos liauka, ir kuris sudaro skystą spermos dalį. Taip, tai tiesa – apie 10 proc. moterų gali ejakuliuoti!
Daugumai moterų po vieno orgazmo reikia ilgos pertraukos– nutraukti ar sumažinti glamones, ir tik po to jos gali patirti kitą orgazmą. Tačiau kai kurios moterys sugeba patirti kelis orgazmus iš eilės.
Dauguma moterų – apytikriai kas trečia – nesugeba pajusti orgazmo, kai mylisi su partneriu. Orgazmą jos dažniau patiria, kai stimuliuojamas klitoris, o ne skverbiamasi į vaginą. Tad jei merginai sunku pajusti orgazmą, galbūt vertėtų išmėginti klitorio stimuliavimą sueities metu, prieš ją ar po jos.
Nepamirškite, jog kiekvienos moters kūnas skirtingai reaguoja į įvairias glamones ir kiekvienai patinka vis kitoks stimuliavimas.
Dauguma moterų, kurios patiria orgazmą mylėdamosi su partneriu, yra jį jautusios, kai masturbavosi. Moterys, kurios niekuomet nėra jautusios orgazmo, galėtų išmėginti masturbaciją, kad suprastų, kas joms teikia malonumą. Galbūt tai užims kažkiek laiko, bet kuo daugiau patirties – tuo tobulesnis orgazmas.