Ar esate kartu keliolika dienų, ar metus, visada kyla jaudulys, kaip sutikti Valentino dieną, kaip išreikšti jausmus, kaip neperlenkti lazdos su dovanomis ar romantika… Ar išvis verta tą dieną minėti?
Net jei per daug nesižavi Valentino diena, ji vis tiek ateis ir tavo antroji pusė tikėsis tavo dėmesio.
Jei abu nutarsite, kad Valentino dieną nenorite niekur eiti, likite namuose, užsisakykite skanų patiekalą, pažiūrėkite filmą ir pakvailiokite, kad nebūtumėte banalūs kaip susiglaudusi, besibučiuojanti porelė kine.
O jeigu švęsti norite, kuo greičiau aptarkite, ką veiksite.
„Mes draugaujame tik dvi savaites…“
Nepanikuok – yra daugybė šiai progai tinkančių atvirukų. Ant jų nebūtinai turi puikuotis užrašas „Aš tave myliu“ (dar anksti tarti šiuos žodžius).
Jei buvote tik viename pasimatyme, išsirinkite atviruką su kokiu mielu palinkėjimu ir širdelėmis.
Jei draugaujate neilgai, geriau apsieiti be dovanų. Jei labai norisi ką nors padovanoti, užteks rožės (vyrai irgi mėgsta gėles), tik nesiųsk jos į mokyklą ar darbą. Geriau įdėk į pašto dėžutę arba įteik vakare.
Gal pradiniu santykių etapu jus sieja ne tiek meilė, kiek aistra? Tada smagiai pašėlkite ir to pakaks…
„Mes draugaujame tris mėnesius, esu įsimylėjęs/-usi…“
Jei santykiai rutuliojasi greitai, t.y. susitinkate mažiausiai tris kartus per savaitę, jau susipažinai su jo/jos tėvais ir pristatei jį/ją kaip savo vaikiną ar merginą, tuomet gali drąsiai pirkti dovaną Valentino dienos proga.
Jei santykiai klostosi lėtai, jei dar nepasakei žodžio iš „M“ raidės (nors ir kaip to norėjai), susitinkate kartą per savaitę, ką tik susipažinai su tėvais, skubėti neverta.
Tik neprisipažink, kad myli raštu – kur kas geriau tai padaryti asmeniškai, tuomet iš karto matysi žmogaus reakciją.
Pasiūlyk ką nors veikti tą vakarą ir pažiūrėk, kaip jis/ji reaguos – jei jis/ji neparodys entuziazmo, tai gali reikšti, kad nenori būti kartu su kitomis įsimylėjėlių poromis.
Pasiūlyk pagaminti ką nors skanaus, o jei jis ar ji liks nakvoti, pagamink skanius pusryčius (pvz., širdelės formos lietinių) arba pasiūlyk drauge praleisti romantišką dieną.
„Jau kurį laiką esame kartu, bet santykiai manęs nedžiugina.“
Artėja didžiausia įsimylėjėlių šventė, o tu geriausiu atveju nori nusiųsti dovanėlę. Protingiausia būtų pasišnekėti iki tos dienos. Išklok, kas guli ant širdies, gal jis/ji nesuvokia, kad esi nepatenkintas/-a, ir dabar santykiai ims taisytis.
Palauk ir pamatysi, kaip būsi pasveikintas/-a. Jei negausi pasveikinimo, pats metas nutraukti santykius. O jei pačiam/-iai nesinori nieko dovanoti, pats metas savęs paklausti, kodėl taip yra.
Jei neužtenka drąsos nutraukti draugystę prieš pat vasario 14-ąją, nusiųsk atviruką su užrašu: „Sveikinu su Valentino diena“. Jei žmogus pastabus, jis supras, kad kažkas negerai, ypač jei nieko nepridursi nuo savęs ir prirašysi tik savo vardą.
Jei net atviruko nenusiųsi, o jis/jis nesupras, kad kažkas negerai, gal pats metas baigti draugystę – nieko gero nebus.
Šiais metais neturi poros
Pernai džiaugeisi gėlėmis ir nuostabiu savaitgaliu, o šiemet sėdi autobuse šalia merginos, kuri laiko rankose balioną ir stengiasi neįdurti tau rožių spygliais. Grįžti namo – o ten nei gėlių, nei atvirukų. Ar būna blogiau?
Taip, būna ir blogiau (prisimink karus, badaujančius žmones). Ne šiaip sau esi vienas/-a – žmogus, su kuriuo draugavai, tau netiko arba tu nebuvai jam/jai tinkamas/-a.
Yra ir teigiamų dalykų – nešvaistai pinigų nereikalingom dovanoms, o šį vakarą gali smagiai praleisti su kitais, poros neturinčiais draugais.
Jei su kažkuo susipažinai vasario 14-tąją, gal tai ženklas?