Geriausia Kalėdinė dovana - žurnalo MANO NAMAI prenumerata!
7 tavo kūno kalbos ženklai

7 tavo kūno kalbos ženklai, kurie padės jam tavimi susižavėti

Kartais draugystė eina sėkminga linkme, bet vaikinas niekaip nesiryžta prie tavęs priartėti. Ką daryti, kad pagaliau gautum taip ilgai lauktą simpatijos atsaką? O gi parodyti vaikinui, kad esi pasirengusi! Tą geriausiai padarysi naudodama tinkamą kūno kalbą.

Atsipalaiduok, norėdama pademonstruoti patrauklumą. Raumenų įtampa – automatinė reakcija, siekiant sumažinti skausmą. Taip pat padeda sulaukus negatyvios informacijos. Nesvarbu, ar bendrautum su artimu draugu, ar su menkai pažįstamu įtakingu asmeniu, ar su simpatija – atsipalaidavimas rodo, jog esi laisva, nesusikausčiusi ir neapimta baimės ar įtampos priimi informaciją.

Jei nori, kad jis jaustųsi suprastas, imituok jo mimiką, kūno judesius. Be to, imituodama jo neverbalines išraiškas geriau suvoksi jo jausmus. Daugeliui žmonių svarbu, jog pašnekovas reaguoja į jų pasakymus, parodo dėmesį. Tokiu būdu ne tik pelnysi žmogaus palankumą, bet ir priartėsi prie jo, sukursi šiltesnį ryšį. Tiesa, su šiuo kūno ženklu nevalia persistengti – jei pernelyg akivaizdžiai imituosi žmogaus kalbėseną, tai gali pradėti erzinti.

Suplanuok šypseną. Sakoma, kad jei žvelgi vaikinui į akis daugiau nei 5 sekundes ir šypsodamasi nuleidi akis – tai nesąmoningas ženklas bučiniui. Tikrai taip! Žvilgsnio ir šypsenos duetas – geriausias tavo ginklas. Tiesiog parodyk vaikinui, kad esi juo susidomėjusi, juokis iš jo juokelių. Joks vaikinas neatsilaikys prieš besišypsančią merginą!

Jei nori suvaidinti nuoširdumą, paliesk jį. Net jei pyksti ant kaimynų, kurie vakar iki paryčių garsiai klausėsi muzikos, susitikus, kai kalbėsitės, paliesk ranką ar petį – tada atrodysi bendringa ir nuoširdi. Prisilietimo galia jau senokai puikiai žinoma ir taikoma, mat prisilietimas sukuria artumo pojūtį bei mažina atstumą. Jei trokšti parodyti žmogui simpatiją, tai pats natūraliausias būdas atskleisti savo ketinimus. Tiesa, su prisilietimu nederėtų persistengti ir pasirinkti liesti tas kūno vietas, kurios nekelia asociacijų – daugelis žmonių kojos prilietimą laiko tikru asmeninės erdvės pažeidimu. Saugiausia vieta pečiai bei rankų zoną, delnai.

Pasvirk į priekį. Jei šnekėdama su juo galvą laikysi atlošusi arba atgal pasvirsi pati, tai rodys nepagarbą pašnekovui. Tokiu būdu mes tarsi pranešame, jog nesame susidomėję pašnekovo kalba, atsainiai į jį žvelgiame. Jei nori pasirodyti susidomėjusi bei palikti pašnekovui gerą įspūdį, kiek pasvirk visu kūnu į pašnekokvą ir įdėmiai klausykis jo pasakojimo. Atmink, jog mokėjimas klausyti – raktas į užmezgusį ryšį.

Nepamiršk žvilgsnio. Akių kontaktas – stiprus ginklas. Jei vengi akių kontakto, sukuri nejaukią atmosferą. Dažniausiai žmonės, pasakodami istoriją, trokšta, jog jų būtų klausomasi, o vienas iš klausymosi įrodymų – įdėmus žvilgsnis, kuris sukuria artumo pojūtį. Jei bendrausi nudelbusi akis į žemę, nesitikėk, jog žmonės tavimi pasitikės ir noriai pasakos tau naujienas apie save.

Mano išsaugoti straipsniai