Juk visoms būna, kad įsižiūrime kokį vyrą ir tiesiog siaubingai norime sužinoti, ką jis apie mus mąsto, ar jam patinkame.
Tačiau neretai susipainiojame tarp įvairiausių mums siunčiamų signalų ir nebepajėgiame atskirti, kas reiškia elementarų etiketą, o kas – mums siunčiamus šiltesnius jausmus.
1. Šypsena
Dažnai šypsena būna viena iš iškalbingiausių detalių.
Šypsena rodo linksmą nusiteikimą, džiaugsmą, pasitenkinimą, palankumą, kartais ironiją, pašaipą, liūdesį ir pan.
Tad kaip atskirti, ką reiškia ši šypsena, jeigu variantų daugiau nei begalybė? Kai žmogus jums patinka, jus tedomina, ar ta šypsena gali reikšti daugiau nei mandagumą?
Deja, nėra lengva tą nusakyti. Geriausias būdas – niekuomet neapsiriboti šypsena, visad pažvelkite į akis, nes akys ir tik akys simbolizuoja tikrąją šypsenos reikšmę.
Juk akys niekuomet nespindi džiaugsmu, kai liūdime arba niekuomet neliūdi, kai viduje jaučiame visišką euforiją. Patarimas norint skaityti šypsenas – žiūrėti į akis.
Jums taip pat gali būti įdomu: klausimai vaikinui
2. Bendravimas virtualioje erdvėje
Jei žmogus jumis susidomėjęs, jis nuolat stengsis turėti kažkokį ryšį su jumis, net ir menkiausią (beje, tai galioja ir merginoms).
Šiame technologijų amžiuje yra apstu išmaniųjų bendravimo programėlių.
Tad šis vaikinas tikrai nepamirš jums atsiųsti nuotraukų per „SnapChat‘ą„, pa‘like‘inti jūsų „Facebook‘o“ nuotraukų ar elementariausiai parašyti.
Jis jums gali rašyti absoliučiai bet ką, kad ir įvairiausias nesąmones, svarbiausia yra tai, kad jis rašo ir su bendrauja.
Beje, tie laikai, kai vaikinas pirmasis poroje rodydavo iniciatyvą sakoma, jog seniai praėjo, tad nebijokite parašyti pirmos, tačiau atsargiai – stebėkite, ar vaikinas noriai su bendrauja, ar domisi kažkuo apie jus, ar tiesiog atsainiai atsakinėja.
3. Pasisveikinimas
Atrodo, nieko ypatingo ryte, tarkim, atėjus į mokyklą, tarstelėti „Laba“, o išeinant paprastai atsisveikinti.
Tačiau neretai merginos, įsimylėjusios vaikiną, pasikeičia ir būna, kad tampa super kuklios. Tai, žinoma, trukdo santykiams kurtis.
Tačiau vaikinų pasąmonė veikia kiek kitaip ir susidomėję mergina, jie stengiasi palaikyti kažkokį ryšį ir, aišku, sveikintis.
Paprastutis „labas“ dar nereiškia, jog vaikinas tau simpatizuoja, tačiau apsikabinimas pasisveikinant ir atsisveikinant, malonus elgesys yra pradžia link draugystės, nors tai ir nereiškia, jog apsikabinus su bet kuriuo vaikinu turėtumei imti svajoti apie meilę.
4. Užstojimas
Mokyklose, ypač vidurinėse, nebeišvengiamu dalyku tapo patyčios.
Tačiau pasitaiko, jog išreiškiate nuomonę ir atsiranda žmonių, kurie ją palaiko arba tokių, kurie ją visiškai smukdo.
Jei vaikinui jūs patinkate, tai dar nereiškia, kad jis visu šimtu procentu Jus palaikys, tačiau net reikšdamas savo nuomonę, nepritariančiąją jūsiškei, jis stengsis tai padaryti tolerantiškai, nepirš Jums savo nuomonės, tik mandagiai išvardys argumentus.
5. Bendri pomėgiai
Net nebendraudami asmeniškai, bet nuolatos būdami toje pačioje patalpoje, galite nesunkiai pastebėti, jeigu jūs turite kažką bendro (sunkiau, jeigu vaikinas nėra labai didis išsišokėlis).
Jeigu jus domina vaikinas, jūs neabejotinai ką nors apie jį žinote ir, manau, galite daryti kažkokias išvadas.
Juk, jeigu jums patinka kas antrą šeštadienį vakare važiuoti ant piliakalnio ar kalno viršūnės ir stebėti nakties dangų bei žvaigždes, išgirdusios, kad jūsų dėmesio objektas tik ir svaigsta apie galimybę naktį miegoti po atviru dangumi ir stebėti dangaus skliautą, tikrai padarytumėte sąsajų ir suprastumėte, jog tai – bendras pomėgis.
Kuo daugiau tokių dalykų jums pavyktų rasti, tuo tvirčiau jaustumėtės, žinodama, jog jūs nesate visiškos priešingybės.
Tačiau neapsigaukite, jeigu mokykloje vaikinas elgiasi vienaip, daug šansų, kad ne prie draugų jis bus kitoks.
Pasistenkite jį pažinti, nugalėkite tą baimę būti kuklia, užkalbinkite. Nes galbūt jis jus ir yra įsižiūrėjęs, tik matydamas, kaip jūs jo vengiate arba jį ignoruojate to net nenorėdamos, jis pamanys, jog įsižiūrėjęs Jus, Jis tik švaisto savo laiką.
Nebūkite lengvai pasiekiama, tačiau tai nereiškia, kad turite būti visiška kietaširdė