JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pagerink santykius tuoj pat pasitelkdama 5 metodus

Pagerink santykius tuoj pat pasitelkdama 5 metodus

Kad vos įsipieskusi meilė nevirstu sunkiu, varginančiu darbu, vertėtų atsiminti kelias tiesas. Pirma – dėl santykių būtina stengtis nuolatos. Antra – vaikinai nėra orakulai ir nesugeba permatyti tavo emocijų. Ir trečia – norint pagerinti santykius verta atsiminti štai ką:

Renk jam nedideles romantiškas staigmenas

Ir vaikinams patinka, kai jiems rodomas dėmesys. Parašyk jam mielą žinutę arba meilės laišką arba nupirk jam jo mėgstamą saldumyną. Nemanyk, jod dėmesiu jis turi aprūpinti tave vieną. Vaikinams taip pat patinka rūpestis, švelnumas ir mokėjimas aprūpinti dėmesiu. Todėl jei nori, jog santykiai sėkmingiau klostytųsi, būk dėmesingesne.

Leisk jam būti emocionaliu

Dėl visuomenėje vyraujančių nuostatų, vaikinai jaučia spaudimą visada būti tvirti ir vyriški. Leisk jam suprasti, kad jam galima rodyti emocijas, kai jos jam kyla, ir kad tu pasiruošusi jį išklausyti ir paguosti. Netiesa, jog vaikinai neverkia. Neretai jie daug giliau priima į širdį įvairias nuoskaudas ir daug sunkiau jas išgyvena.

Daryk tai, ko nenori daryti

Ar jis norėtų pažiūrėti su tavimi filmą, kuris tau neįdomus, ar nueiti į vietą, kurios tu nemėgsti – užgniaužk savo nepasitenkinimą ir padaryk jam paslaugą. Žinoma, nuolaidžiauti vaikinui nevalia, tačiau retkarčiais palepink jį. Juk jis taip pat dėl tavęs stengiasi…

Nekelk nereikalingų dramų

Visada būk su juo sąžininga ir nuoširdi: jei jis padarė ar pasakė kažką, kas tave nuliūdino ar supykdė, pasakyk jam atvirai. Dramos tėra emocijų susikaupimo išraiška, kurią būtina numalšinti kitais būdais – verčiau išsikrauk sporto salėje, užsiimk mėgiamais hobiais, skaityk, daryk tai, kas tave ramina.

Pasistenk jį pralinksminti, kai jam liūdna

Net jei po kažkokio nemalonaus ar skaudaus įvykio vaikinas slepia savo jausmus ir sako, kad jaučiasi gerai, negalvok, kad jam tikrai viskas gerai. Vaikinai dažnai slopina savo emocijas ir neišreiškia jausmų, todėl yra uždaresni – tą turėtum žinoti. Tačiau jie pernelyg nerodo savo liūdesio ir jei aiškiai matai, jog jam nelinksma, tuomet žinok, jog problema rimta. Pasistenk sužinoti, kas yra vaikino liūdesio priežastis ir kiek įmanoma labiau jį pralinksmink.

Mano išsaugoti straipsniai