JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Savaitės merginų HOROSKOPAS

Savaitės merginų HOROSKOPAS

Išskirtinai merginoms skirtas savaitės horoskopas – sužinok, kas tavęs laukia ateinančiomis dienomis!

Avinas

Pirmadienį kažkas galėtų pakeisti tavo gyvenimą. Antradienį ir trečiadienį galbūt nieko ypatingo neįvys, bet kartais tau patinka, kai viskas klostosi ramiai ir sklandžiai. Ketvirtadienis ir penktadienis – puikios dienos pakalbėti apie ateities planus su draugais. Jūsų požiūriai gali nesutapti, bet tai nereiškia, kad linkite vieni kitiems nesėkmės. Šeštadienį ar sekmadienį kažkas suduos smūgį tavo išdidumui. Neleisk, kad kas pamatytų tavo ašaras.

Jautis

Šią savaitę norėsis tvarkos ir organizuotumo, tad ypatingos svarbos tau turės taisyklės, ypač savaitės pabaigoje. Ketvirtadienį ir penktadienį tikėtini nesusipratimai, o šeštadienį ir sekmadienį šėls emocijos, kad ir kaip stengtumeisi to išvengti. Savaitės pabaigoje įsitikinsi, kad kartais net ir sau būtina pasakyti „ne“.

Dvyniai

Pirmadienį visiškai pamesi galvą dėl vieno žmogaus. Antradienį ir trečiadienį kiek atgausi sveiką protą, tad bus pats metas sutvarkyti pradėtus reikalus. Ketvirtadienį ir penktadienį mielai viskuo dalinsiesi su žmonėmis, bet manais daug nesitikėk. Savaitei baigiantis duok tiesiog todėl, kad suteiktum džiaugsmo, ne todėl, kad nori dėkingumo.

Vėžys

Jei savaitės pradžioje prastai jausiesi, kam nors būtinai pasipasakok. Apsilankymas pas gydytoją – menkas malonumas, tačiau atsarga gėdos nedaro. Antradienį ir trečiadienį būsi atviresnis ne įprastai, tačiau tai nereiškia, kad tavimi automatiškai patikės. Pasistenk įrodyti, kad esi nuoširdus, o tada judėk į priekį. Šeštadienį ir sekmadienį bus itin jautri intuicija, pasikliauk ja.

Liūtas

Pirmadienį vėl jausiesi tarsi vaikas. Nebijok padaryti to, ko ilgai nebuvai daręs, žinok, niekas nemato. Antradienį ir trečiadienį labai nesinorės vykdyti įsipareigojimų, bet kuo ilgiau atidėliosi, tuo sunkiau bus. Savaitės pabaigoje stenkis išgyventi kiekvieną akimirką, patikė – nėra geresnio laiko už dabartį. Jei to dar nesupranti, savaitės pabaigoje tikrai suprasi.

Mergelė

Prasidėjus savaitei, nerimausi dėl saugumo, gal ir ne veltui. Apsižiūrėk daiktus, nuo pirmadienio iki trečiadienio patikrink, ar tikrai užsirakinai duris. Ketvirtadienį ir penktadienį patartina atsikratyti nereikalingų daiktų, juo labiau, kad netvarka ir chaosas savaitės pabaigoje ves tave iš pusiausvyros. Šeštadienį ar sekmadienį kažkas perdėtai sureaguos į žinią, kurią praneši. Pasistenk paaiškinti, kad tikrai nėra dėl ko pykti.

Svarstyklės

Pirmadienį stenkis įžvelgti ryšius. Antradienį ar trečiadienį gali nepavykti išsisukti nuo ne itin malonaus pokalbio su vyresniu giminaičiu. Ir visgi jei pasistengtum įsiklausyti, tikrai kažko išmoktum. Savaitės pabaiga – puikus metas romantikai. Penktadienį ar šeštadienį yra tikimybė susipažinti su įdomiu žmogumi.

Skorpionas

Pirmadienis prasidės iliuzija. Tiesiog džiaukis tuo, ką matai, užuot bandęs perprasti esmę. Antradienį ar antradienį gausi meilės prisipažinimą elektroniniu paštu, svarstysi, kas gi jį parašė, ar tai ne piktas pokštas. Pasikliauk intuicija, o ji bus ypač jautri baigiantis savaitei. Šeštadienis ir sekmadienis bus emocionalios dienos, ypač jei dėl ko nors nerimauji.

Šaulys

Pirmadienį lengvai įsisavinsi naują medžiagą, išmoksi ko nors naujo. Antradienį ir trečiadienį viskas atrodys pastoviau nei yra iš tiesų. Stenkis per daug neprisirišti. Savaitės pabaiga bus kažkuo įdomi, tik nepasakyk to, dėl ko paskui tektų gailėtis.

Ožiaragis

Nebūtina visada stengtis būti geriausias, ypač tai patartina prisiminti pirmadienį. Tegu visi skuba, zuja, o tu mėgaukis smulkmenomis. Antradienį ir trečiadienį būsi artistiškas, kūrybingas. Baigiantis savaitei teks priimti svarbų sprendimą.

Vandenis

Pirmadienį teks pripažinti, kad nežinai, ką daryti. Paprašyk patarimo suaugusiųjų, kartais jie tikrai geriau žino, kaip pasielgti. Antradienį ar trečiadienį jau gailėsiesi davęs pažadą draugui, bet… pažadus reikia tesėti. Savaitės pabaigoje bus sunkoka susikaupti, ypač šeštadienį ir sekmadienį, kai atrodys, kad tiesiog galvą gali pamesti.

Žuvys

Barnis su kažkuriuo iš tėvų ar su mokytojų pirmadienį galiausiai baigsis tuo, kad gailėsi to, ką pasakei. Atsiprašymas padeda, bet po žodžių turi eiti veiksmai, atsimink tai, jeigu nori, kad tavim patikėtų trečiadienį. Ketvirtadienį ir penktadienį norėsis padaryti tai, kas tau nebūdinga. Tiesa, galimi padariniai. Savaitės pabaigoje vertėtų prisiminti, kad kalbėjimas sidabras, o tylėjimas – auksas.

Mano išsaugoti straipsniai