JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
dienos horoskopas
šiandienos horoskopas

Horoskopas liepos 11-ajai: vakaras gali būti konfliktiškas

Astrologinė prognozė liepos 11-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS

Šiandien noriai bendrausite ir tai padės gaivinti ryšius, pažintis. Laisvalaikis bus romantiškas, jei jį praleisite su patinkančiu asmeniu. Deja, vakaras gali būti konfliktiškas. Saugokitės agresijos, ugnies.

JAUTIS

Neblogai seksis ūkiniai darbai. Gali būti, itin parūps įvaizdis ir sieksite atrodyti gražiau bei jaustis geriau. Jeigu kreipsitės į grožio specialistus su originaliais pageidavimais, būsite suprasti. Visgi, naujovė nebūtinai patiks artimam žmogui.

DVYNIAI

Šiandien veršitės į nuotykius, domins aktyvus poilsis, sportas. Jūsų saviraiška kai kam atrodys neįprasta ar net keista. Gali būti, kad jus atakuos gerbėjai. Regis, žadinsite seksualinius troškimus, aistras.

VĖŽYS

Jeigu turite realius savaitgalio planus, tai su malonumu juos įgyvendinsite. Net ir nedideles problemas bus lengva spręsti pasitarus su artimaisiais. Namų židiniui bei poilsiui gamtoje teikite pirmenybę. Saugokitės ugnies, venkite konfliktų.

LIŪTAS

Kalbėsite apie įvykusius susitikimus, keliones, aktualią informaciją. Galbūt apie tai rašysite, viešinsite. Suintensyvės kontaktai su giminaičiais, draugais ar kaimynais. Galbūt suorganizuosite pikniką.

MERGELĖ

Jeigu nesate išvykę, būsite linkę tvarkyti ūkinius, buitinius reikalus, prekiauti. Tikėtinas pajamų ir išlaidų planavimas arba norimų daiktų pirkimas, technikos nuoma.

SVARSTYKLĖS

Jūsų nuotaikos ir emocijos bus labai nepastovios. Aktyviai reikšitės namuose ir pažįstamų tarpe, tačiau malonų bendravimą gali keisti agresyvus tonas ir pan. Neprovokuokite konfliktų, agresijos.

SKORPIONAS

Šiandien negalvokite apie nelengvai įgyvendinamus dalykus. Būtų gerai, kad pasilaikytumėte sveikos dietos, gerai pailsėtumėte. Regis, laimingiausi jausitės jaukiuose namuose, jeigu juose vyrauja darna.

ŠAULYS

Jus vilios sporto renginiai, išvykos. Tikėtini susitikimai su bendraminčiais. Galite pademonstruoti organizatorių, lyderių savybes, be vargo sutelkti žmones bendram tikslui.

OŽIARAGIS

Būsite nusiteikę politikuoti, diskutuoti apie globalines problemas, švietimą, keliones, užsienį, svetimas kultūras ir pan. Tikriausiai rasite kompetentingų pašnekovų. Visgi, vakare gali kilti nemalonių situacijų, konfliktų.

VANDENIS

Tikriausiai pagerės santykiai su kai kuriais žmonėmis, dings įtampa, o vietoj jos gims simpatija. Iš užsienio galite sulaukti svarbaus svečio ar žinios.

ŽUVYS

Būsite linkę ne pagal išgales išlaidauti, tenkinti savo ir kitų įnorius, siekti kūniškų malonumų. Galbūt kils pagunda lengvai pralobti arba suvilioti įtakingą asmenį. Galvokite apie tikėtinas pasekmes.

Mano išsaugoti straipsniai