JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
PANELĖS komanda išbando NIKE NTC mobiliąją programėlę!

PANELĖS komanda išbando NIKE NTC mobiliąją programėlę!

Daugelis sutiks, jog šiuolaikinės technologijos palengvina bei patobulina mūsų kasdieninį gyvenimą. Ypač įvairiose srityse pagelbėja mobiliosios išmaniesiems telefonams skirtos programėlės, kurios ne tik padeda sugalvoti, ką šiandien apsirengti, kokioje kavinėje papietauti ar kokiame renginyje apsilankyti, bet ir gelbėja lengvinant sportinę rutiną.

Sportuojantys žmonės neretai savo gyvenimo be mobilių programėlių, gebančių sekti fizinę veiklą. Mobiliosios programėlės yra tapusios tikromis šiuolaikiškų žmonių pagalbininkėmis. Jos ne tik fiksuoja žingsnių skaičių, sudegintas kalorijas ar nubėgtą atstumą, bet ir pateikia informaciją, kaip taisyklingai atlikti sporto pratimus ar tinkamai maitintis.

Pavasaris – pokyčių metas, todėl PANELĖS komanda nutarė išbandyti vieną naujausių ir šiuolaikiškiausių sporto programėlių – NIKE komandos sukurtą NTC mobiliąją programėlę, kuri yra tarsi asmeninis sporto treneris telefone! Norėjome kažko informatyvaus bei veiksmingo ir galime patvirtinti, jog programėlė mūsų neapvylė – turint tokį sporto asistentą telefone siekti užsibrėžtų tikslų kur kas lengviau bei patogiau! O štai ir mūsų įspūdžiai – gal paskatins ir tave įsirašyti šią programėlę?

Svarbiausia – informatyvumas bei taisyklingumas

Vos įsirašius programėlę mus nustebino pasirenkamų treniruočių gausa. NTC mobili programėlė siūlo daugiau nei 100 įvairiausių treniruočių, į kurias įeina skirtingos treniruotės – nuo ramesnių, ne tokių intensyvių (joga, kalanetika) iki kur kas aktyvesnių bei dinamiškesnių (aerobikos, kūno dizaino ar NTC treniruotės). Džiugina tai, jog kiekvieną treniruotę lydi aiškūs bei raiškūs sporto profesionalų garsiniai ir vaizdiniai patarimai. Nė vienas judesys neliks nepaaiškintas – kadangi daugelis sportuojančių atlikdami pratimus daro klaidas, programėlė užtikrina, jog sportuojantysis pratimus atliktų taisyklingai bei saugiai, nesusižalodamas bei nepersistengdamas. Svarbiausia – atidžiai klausyti trenerių teikiamų rekomendacijų bei patarimų. Treneriai ne tik informatyviai paaiškina pratimų variacijas, bet ir motyvuoja, skatina nesustoti – to labai reikia, jei sportuoti nusprendžiama namuose. Puiku ir tai, jog programėlės veiksmingumu galima užsitikrinti sportuojant gryname ore. Atėjus pavasariui daugelis pradeda bėgioti ar atlieka pratimus lauke, todėl mobilioji programėlė taps puikia pagalbininke sportuojant ne sporto salėje.

Shoes that respond faster than your BFF’s texts. The new Nike Air Zoom Pegasus 33 has 2x the responsive cushioning and snaps back into place, adding spring to your stride. Shop the link in our profile. #nikezoom

A post shared by NikeWomen (@nikewomen) on Jun 2, 2016 at 3:59pm PDT

Priimame iššūkį?

Prisipažinsime – žiemą kiek tinginiavome, todėl sugrįžti į intensyvų treniruočių režimą nėra lengva. NIKE treneriai bei atletai siūlo specialias sudarytas treniruočių programas, įtraukiant ir intensyvias, bet tik 15 minučių trunkančias treniruotes. Tikslas? Mums mestas iššūkis, kurio metu turėsime gerokai pasistengti ir tinkamai įvykdyti sportines užduotis. Tai reikalauja nemenko pasirengimo, todėl jei sporte esate pradedantieji, pasilikite iššūkius ateičiai. O jei sportine veikla užsiimate jau senokai – ryžkitės iššūkiui, kuris nors ir pareikalaus daugybės fizinių jėgų, vis dėlto motyvuos ir paskatins nesustoti.

Daugelyje sportui skirtų mobiliųjų programėlių stinga informatyvumo. Tik ne šioje – profesionalių NIKE trenerių vedamos treniruotės pasižymi išsamiomis instrukcijomis ir neįkainojamais sportiniais patarimais. Iš tiesų pasijuntama lyg sportuojant sporto klube – tik šios treniruotės nereikalauja investicijų ir gali būti atliekamos bet kurioje norimoje vietoje. O geriausia yra tai, jog mobili programėlė pagal individualius poreikius sudaro asmeninį treniruočių planą, pritaikant ir atnaujinant jį po kiekvienos treniruotės. Priešingai nei sporto klube praleista treniruotė, kurią praleidus pinigai nebegrąžinami, šios treniruotės leis vėl be jokio vargo grįžti į ritmą. Be to, treniruotės turi funkciją mažinti arba didinti krūvius, tad jei trokšti akivaizdžių sportinių rezultatų, krūvį įmanoma padidinti, o jei pavargai – sumažinti.

When the workout doesn’t feel like a workout. #betterforit 📷 @_evemay

A post shared by NikeWomen (@nikewomen) on Feb 20, 2016 at 11:37am PST

Tu – ne viena!

Yra teigiama, jog vienas pagrindinių sporte namuose minusų – sportinės atmosferos nebuvimas. Iš tiesų, sportuojant individualiai kur kas sunkiau išlaikyti motyvaciją nei tuomet, kai sportuojama sporto klube, kuriame yra gausybė žmonių, nusiteikusių siekti panašių sporinių tikslų. Parsisiuntus NTC programėlę tokia bėda negresia – galėsi drąsiai dalintis savo sportiniais pasiekimais su kitais NTC programėlės naudotojais ir semtis iš kitų ryžto. Kas žino, galbūt tu kam nors taip pat būsi motyvacija? Kviesk savo geriausius draugus sportuoti pasitelkus programėlę – taip kartu ne tik galėsite pasidalinti žiniomis bei įspūdžiais iš treniruočių, bet ir galėsi papuošti savo sportiškas nuotraukas specialiais, smagiais NTC lipdukais. Svarbiausia yra tai, jog visada žinosi, kad sportuoji ne viena – su tavimi kartu sportuoja daugybė keistis pasiryžusių žmonių iš viso pasaulio! Be to, programėlė suteiks galimybę vienoje iš grafų suvesti visas aktyvias veiklas, ne tik treniruotes – vaikščiojimą, bėgiojimą, futbolo, krepšinio žaidimą, plaukiojimą baseine, šokius ir t.t. Kuo daugiau veiklų bus suvesta į mobilią programėlę, tuo išmaniau NTC subalansuos tavo sportavimo rutiną.

Išvados: NTC programėlė pavasario sezonu – būtina! Net patys sporto treneriai pripažįsta, jog atėjus šiltajam sezonui daugelis sportuojančiųjų iš sporto klubų persikelia į gryną orą, todėl ši programėlė yra puikiausia pagalbininkė tiek sportuojant lauke, tiek ir namuose. O svarbiausia – ji ne tik sutaupo laiką keliaujant į sporto salę, bet ir yra kur kas ekonomiškesnis variantas nei pirkti sporto klubą abonementą! Tad jei ieškai kažko šiuolaikiško, informatyvaus bei motyvuojančio, NTC programėlė kaip tik tau. PANELĖS įvertinimas – 10 iš 10!

Mano išsaugoti straipsniai