Geriausia Kalėdinė dovana - žurnalo MANO NAMAI prenumerata!
17 triukų

17 triukų, nuotraukose atrodyti tobulai

Varvini seilę į tobulo grožio manekenių fotosesijas? Tačiau ir tu gali nuotraukose atrodyti ne ką prasčiau. Tiesiog pasikliauk keliomis gudrybėmis.

Jei dažnai kaip tyčia nuotraukose būni užsimerkusi, taikyk atvirkštinę taktiką. Akis užmerk prieš nuspaudžiant mygtuką ir pamažu jas atverk fotografavimo metu.

Jei nuotraukose atsiranda pagurklis, fotografuojantis kaklą kiek gali ištiesk, smakrą stumk į priekį ir šiek tiek nuleisk žemyn. Nepatogu, bet vaizdas nuotraukose bus puikus.

Makiažo pagrindas arba skysta pudra turi idealiai derėti su veido odos spalva. Jis neturėtų būti nei per šviesus, nei per tamsus. Taip pat būtina nepamiršti plonu pudros sluoksniu patepti kaklo, iškirptės bei ausų. Be to, patariama nepersistengti su paakių maskuokliu – jo storas sluoksnis nuotraukose gali atrodyti kaip pandos akys.

Užriesti ir padažyti blakstienas būtina, jei nori didesnių akių. Tačiau nebandyk specialiai akių išplėsti. Taip tik atrodysi nustebusi arba išsigandusi.

Kad veidas neatrodytų plokščias ar išbalęs kaip vaiduoklio, nepamiršk skaistalų. Rinkis švelniai rožinę spalvą ir denk plonu sluoksniu. Jei skaistalų šalia nėra, pasinaudok močiučių jaunystės laikų gudrybe – skruostus suimk pirštais arba švelniai patrink audiniu.

Visada žiūrėk ar veidas neblizga. Vienintelė vieta, kuri gali švelniai žvilgėti – žandai. Visur kitur atrodys, kaip susiriebalavusi oda.

Būtinai pasidažyk lūpas. Tik ne tamsiais lūpų dažais, o švelniu arba ryškios spalvos lūpų blizgiu. Kitaip lūpos nuotraukose atrodys blankios.

Prieš fotografuodamasi susišukuok. Dar geriau jei užpurkši lengvą sluoksnį plaukų blizgio. Nuotraukose plaukai atrodys švelnūs, sveiki ir žėrintys. Nepersistenk su plaukų šilku ar aliejumi. Jo padauginus, nuotraukose plaukai atrodys riebaluoti.

Namie prieš veidrodį pasitreniruok, kokio pločio šypsena atrodo geriausiai ar kuri veido pusė gražesnė. Tokios treniruotės duos vaisių. Jau po kelių žinosi, kaip atsistoti, nusišypsoti ar pakreipti veidą.

Prieš pat paspaudžiant fotoaparato mygtuką, pažiūrėk į šviesos šaltinį. Šviesa sutrauks vyzdžius ir akys nuotraukose nebus raudonos.

Jei norisi atrodyti lieknesnei, išbandyk vadinamąją raudonojo kilimo pozą. Kūną pasuk šiek tiek šonu, o veidą atsuk į fotoaparatą.

Mokslininkai yra nustatę, kad kairė veido pusė dažnai būna gražesnė ir ekspresyvesnė. Todėl fotografuojantis veidą nežymiai pasuk į dešinę.

Jei tik įmanoma, rinkis baltą foną. Tada oda nuotraukose atrodys gaivi, o spalvos bus ryškesnės.

Nevenk fotografuotis, net jei manai esanti nefotogeniška. Kuo daugiau nuotraukų, tuo daugiau jų bus tokių, kuriose sau patiksi.

Niekada nesifotografuok iš apačios – kūnas atrodys neproporcingas ir išryškės viskas, ką norėtųsi nuslėpti. Geriau fotografuotis nežymiai iš viršaus ir žvilgsnį nukreipti truputį aukščiau nei žiūrėtum tiesiai.

Nesišypsok dirbtinai ir nesakyk „čyyz“ – nuotraukose atrodys, kad tave kas kankina. Geriau pagalvok, apie ką nors juokingo. Šypsantis natūraliai, šypsosi ne tik lūpos, bet ir akys.

Nekryžiuok rankų ant krūtinės, atrodysi pikta. Taip pat nelaikyk prispaustų prie šonų – taip stovi kareiviai. Geriau vieną arba abi uždėk ant liemens.

Mano išsaugoti straipsniai