Jei sukate galvą, kaip pačioms namuose ne tik pašalinti gerokai įsisenėjusį gelinį nagų laką nuo natūralių ir priaugintų nagų, bet ir kaip iš naujo juos tinkamai nuspalvinti, turime keletą idėjų…
Kaip pašalinti gelinį nagų laką namuose?
1 būdas. Jums reikės:
· Dildės
· Gelinio lako tirpiklio
· Apelsinmedžio lazdelės
· Folijos
· Vatos
Specialistė pataria savo manikiūro meistrės pasiteirauti, ar nagus puošiantis gelinis lakas yra tirpus.
„Jeigu taip, dezinfekuokite rankas ir nagus pašiauškite dilde, kad neblizgėtų viršutinis sluoksnis. Stenkitės kuo daugiau nagų lako pašalinti dilde, nes prireiks mažiau laiko juos laikyti apsuktus tirpikliu suvilgytoje vatoje ir folijoje. Negana to, likučiai pasišalins kur kas lengviau. Dalį nagų lako pašalinę dilde, paimkite tirpikliu suvilgytą vatos diskelį ir uždėkite jį ant nago, apsukite folija. Palaikykite nuo penkių iki penkiolikos minučių – žiūrėkite, kiek rekomenduoja jūsų naudojamo tirpiklio gamintojas. Nuėmus foliją nagų lako likučius švelniai pašalinkite apelsinmedžio lazdele. Jeigu nagų lakas vis dar lengvai nepasišalina, procedūrą kartokite. Negramdykite lako per jėgą, nes šitaip pažeisite nago plokštelę. Nepamirškite nagams suteikti formą, pakoreguoti ilgį. Galiausiai patepkite juos maitinančiomis priemonėmis: aliejukais, serumais, o visas rankas – kūno sviestu ar rankų kremu.”
2 būdas. Jums reikės:
· Grubios dildės 180/240 gritų (kuo daugiau gritų, tuo dildė švelnesnė)
Antruoju būdu manikiūristė gelinį nagų laką pašalina vien tik dilde.
„Dezinfekavę rankas čiumpame dildę ir grubesne jos puse (180 gritų), keliaudami iš kairės į dešinę, šaliname laką. Dildę galite ir paspausti. Pašalinę didžiąją dalį medžiagos kartojame procedūrą, tik jau švelnesne dildės puse (240 gritų). Procedūrą atlikite atsargiai, kad nepažeistumėte nagų odelių. Rekomenduojame ant nagų plokštelės šiek tiek palikti bazinio sluoksnio, kad procedūros metu nepažeistumėte nago paviršiaus. Baigę procedūrą pamaitinkite nagus specialiomis priemonėmis, o rankas patepkite kremu.“
Gelinio nagų lako šalinimas nuo priaugintų nagų
Jums reikės:
· Dildės 180/240 gritų
· Dildės 100/180 gritų
„Dezinfekavę rankas imkitės darbo ir dilde pašalinkite visą dirbtinę medžiagą, iš kurios buvo suformuotas nagas. Pradėkite grubesne dildės puse (100 gritų), keliaudami iš kairės pusės į dešinę. Dildę paspauskite stipriau. Pašalinę didžiąją dalį medžiagos kartokite tą patį, tik jau pasirinkę švelnesnę dildės pusę (240 gritų). Atsargiai apdirbkite zoną aplink odeles. Rekomenduoju dirbtinės medžiagos ant nago plokštelės kiek palikti, kad nepažeistumėte savo natūralaus nago plokštelės. Pasitrumpinkite iki jums patinkančio ilgio, nagus ir rankas pamaitinkite ir sudrėkinkite kremu ar aliejais.“
Lakuojame iš naujo!
Jums reikės:
· UV, CCFL arba LED nagų lempos (Justina rekomenduoja LED)
· Dildės 180/240gritų
· Odelių šalinimo priemonės
· Odelių atstūmėjo
· Riebalus nuo nagų šalinančio skysčio
· Nerūgštinio grunto
· Mineralinės gelio lako bazės (trys viename)
· Gelinio lako lipnumo valiklio (įmanoma panaudoti ir riebalus nuo nagų šalinantį skystį, tačiau stebėkite, kad šis nebūtų per stiprus ir nepašalintų nagų lako blizgesio)
Kruopščiai dezinfekavusi rankas, nagams iš pradžių siūloma suteikti formą.
„Tuomet odeles patepkite odelių šalinimo priemone ir pagal produkto gamintojo rekomendacijas palaukite rekomenduojamą laiką. Odelėms suminkštėjus atstumkite jas nuo nago plokštelės ir pašalinkite. Po šios procedūros dalies rekomenduoju nusiplauti rankas ir nuo nago plokštelės specialiu skysčiu nuvalyti riebalų perteklių. Tuomet tepkite nerūgštinį gruntą – svarbu, kad jis neprisiliestų prie odelių, o mineraline baze padenkite nagą vienu storesniu arba dviem plonesniais sluoksniais. Stingdinkite nulakuotus nagus lempoje 30 sekundžių ir po to juos atvėsinkite (apie 1 minutę), nuvalykite nuo nago lipnumą. Nepamirškite odelių ir nagų pamaitinti tam skirtu aliejuku ir – prašau, jūsų nagai vėl tvarkingi ir gražūs!”