Buvo laikas, kai patyčios buvo laikomos paslaptyje, o jas patyrę vaikai savo kančią ir neviltį laikė savyje.
Tėvai neįsivaizduodavo, kad jų vaikas kenčia, kol netapdavo per vėlu. Atlikėjas Eminem, kurio tikrasis vardas yra Marshall Mathers, buvo vienas iš vaikų, prie kurių buvo priekabiaujama paauglystėje. Skirtingai nei daugelis kitų aukų, jis išliedavo savo skausmą per savo muziką. Savo 1999 m. dainoje „Brain Damage“ Eminem išsamiai aprašo širdį draskančius vaikystės įvykius.
Vien dainų tekstų pakanka, kad įsijaustumėte į jį ir jo patirtą prievartą. Jis apdainavo patirtas piktybiškas patyčias. Atlikėjas dainoje minėjo sumušimą, dėl kurio jis buvo kruvinas ir jo nosis buvo sulaužyta. Patyčios buvo tokios žiaurios, kad jo motina Deborah padavė į teismą Detroito mokyklos vadovybę dėl nesugebėjimo apsaugoti jos sūnaus.
Po „Brain Damage“ pasirodymo D’Angelo Bailey, Eminem skriaudėjas, prisipažino, kad tyčiojosi iš Eminem. 1999 m. interviu žurnalui „Rolling Stone“ jis sakė: „Ne aš vienas dalyvavau muštynėse. Mes melavome ir sakėme, kad jis paslydo ant ledo“, – pasakojo vyras.
Nors Bailey jau prisipažino daręs būtent tai, kuo buvo apkaltintas, praėjus dvejiems metams po jo teismo, jis padavė patį reperį į teismą ir norėjo prisiteisti 1 000 000 JAV dolerių. Ieškinyje Bailey teigė, kad patyčių istorija buvo sukurta tam, kad Eminem įgytų patikimumą repo pasaulyje. Ieškinyje buvo cituojamas jo advokatas, sakęs: „Eminem pasinaudojo Bailey, savo vaikystės mokyklos draugu, siekdamas sustabdyti kritikos bangą“.
2003 m. pabaigoje Macomb apygardos apygardos teismo teisėja Deborah Servitto nusprendė, kad Eminem nepadarė Bailey jokios žalos ir jo neapšmeižė. „Kiekvienas protingas žmogus galėjo aiškiai matyti, kad dainų tekstai gali būti tik hiperbolė“, – pareiškė ji paskelbdama nuosprendį.