JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atlikėja Madonna atsidūrė intensyvios terapijos skyriuje

Atlikėja Madonna atsidūrė intensyvios terapijos skyriuje

Madonnos atstovas Guy‘us Oseary‘is savo asmeninėje „Instagram“ paskyroje pranešė, kad Madonna „užsikrėtė rimta bakterine infekcija“.

Garsi dainininkė šeštadienį buvo rasta savo namuose, Niujorke, be sąmonės ženklų, todėl skubiai išvežta į Niujorko ligoninę.

Anot portalo „Pages six“, 64-erių metų dainininkė buvo paguldyta į intensyvios terapijos palatą, tačiau šiuo metu jau yra budri ir jaučiasi kur kas geriau. Šalia įžymybės visą laiką budėjo jos dukra Lordes Leon (26 m.).

Ilgametis Madonnos atstovas Guy‘us Oseary‘is trečiadienį socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo, kad Madonna „užsikrėtė rimta bakterine infekcija, dėl kurios atlikėjai teko kelias dienas pabuvoti intensyvios terapijos skyriuje“. Šiuo metu pop muzikos žvaigždės sveikata gerėja, tačiau ji vis dar prižiūrima medikų.

Dėl šios bakterinės infekcijos Madonnai teko atidėti savo pasaulinį turą, kuris turėjo prasidėti jau kitą mėnesį. Tikimasi, kad dainininkė greitai pasijus geriau, o Guy‘us Oseary‘is visiems gerbėjams prižadėjo pasidalinti visa „informacija, kai tik jos turės“.

Kitas viešai neskelbiamas asmuo portalui „Page Six“ pranešė, kad Madonna vis dėlto „nenori atšaukti savo turo. Ji mėgavosi repeticijomis ir nori sugrįžti taip greitai, kai tik galės“.

Paskutinis Madonnos įrašas socialiniame tinkle „Instagram“ buvo apie repeticijų užkulisius – prie įrašo atlikėja parašiusi „Rami prieš audrą…“

Mano išsaugoti straipsniai