JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Inga Jankauskaitė pristato naujausią savo kūrinį „Grožis ir nuodai“ 

Inga Jankauskaitė pristato naujausią savo kūrinį „Grožis ir nuodai“ 

Viena ryškiausių šalies muzikos kūrėjų Inga Jankauskaitė šiandien klausytojams turi net dvi naujienas. Žinoma moteris pristato titulinę būsimojo albumo dainą „Grožis ir nuodai“ bei tokiu pat pavadinimu vienintelį ir didžiausią pasirodymą, kuris įvyks jau gruodžio 9 dieną sostinės „Avia Solutions Group“ arenoje.

Apie šiandien pristatomą kūrinį „Grožis ir nuodai“ dainininkė pasakoja atvirai – tai tarsi savotiška savianalizė, kurioje save surasti galės kiekvienas besiklausantis.

„Kapstytis savyje – vienas mėgiamiausių mano užsiėmimų. Tai sveika – atrišinėt užsiciklinimų ratus, pamatyt savo baimes ir kompleksus, įžodint juos ir tokiu būdu paleisti. Kūryba tam puikus įrankis, nes padeda tą patį padaryt ir klausytojui. Per dainas, tekstus ir potekstes paleisti savo nerimą, geriau pažinti save. O tada toje naujoje laisvėje nuoširdžiai pasiautėti apie rimtus dalykus. Nieko nėra labiau varginančio, nei slysti paviršiumi. Nebijokit panert, pajaust, patirti. Muzikos ir to palengvėjimo, kurį ji dovanoja. Visada. Aš žinau tai, nes ir man tas pats būna“, – teigia I. Jankauskaitė.

Gruodžio 9 – ąją Vilniuje įvyksiančiame didžiausiame šių metų dainininkės koncerte bus pristatyta ir ne vienas naujojo „Grožis ir nuodai“ albumo kūrinys bei ryškiausios karjeros dainos, tokios kaip „Veidrodžiai meluoja“, „Šokiai“, „Šoku viena“, „Tavo spalvos“ ar „Mano vienintelis“.

„Koncertai – mano laimė! Ir aš kviečiu aplankyti mane šiame koncerte. Atsakingai tam ruošiamės ir pažadu, kad tai bus viena geriausių patirčių. Laukiu, ruošiuosi, puošiuosi!“, – kviečia Inga.

„Grožis ir nuodai“ šou įvyks jau gruodžio 9 dieną „Avia Soutions Group“ arenoje, Vilniuje. Bilietus į didžiausią koncertą platina Bilietai.lt.

Kviečiame išgirsti naujausią I. Jankauskaitė dainą „Grožis ir nuodai“:

Mano išsaugoti straipsniai