NET 53% NUOLAIDA ŽURNALO MANO NAMAI PRENUMERATAI
J. Žižė ir J. Zinkevičiūtė pristato tinklalaidę: „kalbėsime atvirai ir be kaukių“

J. Žižė ir J. Zinkevičiūtė pristato tinklalaidę: „kalbėsime atvirai ir be kaukių“

Žavingame Graikijos kampelyje, tarp Santorini salos saulėlydžių ir jūros bangų, Julija Žižė ir Justė Zinkevičiūtė atrado viena kitą, o graži draugystė virto įkvepiančiu projektu – nauja tinklalaide – „Pokyčio piliulė“.

Naujoje tinklalaidėje Julija ir Justė žada kalbėti be kaukių, atvirai ir pripažinti – man skauda, aš suklydau.

„Ieškosime sprendimų, kurie padės žmonėms išgyvenant įvairias krizes.

Esame išsiilgusios tyro, nuoširdaus dialogo, estetiško vaizdo, ašarų iš skausmo ar ašarų iš laimės, ir visomis emocijomis norime dalintis su žmonėmis“, – apie naujos tinklalaidės misiją pasakoja Julija Žižė.

Atviri moterų dialogai apie asmenines patirtis, suvokimus, taip pat profesionalų ir sėkmingų žmonių įžvalgos bei patarimai, kaip išgyventi gyvenimiškas krizes, bus tikra „pokyčio piliulė“ klausytojams.

Temos apims platų spektrą – nuo prasmingo gyvenimo paieškų iki fizinės sveikatos, ilgaamžiškumo, emocinės sveikatos stiprinimo bei pozityviosios psichologijos.

Julija, dirbanti su moterų grupėmis ir įmonių kolektyvais, naudojasi neuroedukacijos metodais, siekdama padėti žmonėms rasti autentišką ir unikalų dialogą su savimi.

Jos patirtis ir įžvalgos, kurios leido atrasti vidinę tylą ir išmintį, yra nepaprastai vertingos šiame triukšmingame pasaulyje. 

Justė žinoma aktorė, TV laidų vedėja ir knygų autorė, dalijasi asmenine filosofija, kurioje svarbu nerti giliau už paviršutiniškumo, pripažįstant skausmą ir klaidas kaip neišvengiamą gyvenimo dalį.

„Tikiu, kad ši tinklalaidė nustebins ne tik žiūrovą, bet ir mane pačią bei Juliją“, – dalijasi Justė.

Pirmojoje „Pokyčio piliulės“ tinklalaidėje Justė ir Julija dalijosi savo patirtimis, kaip keitėsi jų gyvenimai, kai jos atsigręžė į save ir atrado būdų įveikti asmenines krizes. 

„Tu būni situacijoje, kai tau skauda, bet taip skauda, kad yra išskaudėję viską. Kepenis, širdį, smegenis. Jau niekur nebeskauda, tai pradeda skaudėti panages arba kokį plaukelį ar apgamą.

Ir aš supratau, kad aš negaliu būti aukos pozicijoje, bet man dar skauda. Tai aš pasirinkau būti kūrėjos pozicijoje ir tą skausmą išgyventi lėtai.

Aš pirmiausiai jo pradėjau nebeneigti, pripažinau, kad man yra žiauriai skaudu ir aš nebandžiau atsikratyti skausmo, o tiesiog kiekvieną dieną su juo gyvenau ir žiūrėjau kas bus“, – pirmoje tinklalaidėje savo patirtimi, kaip tvarkytis su skausmu, dalijosi Justė.

„Tragiškose, mums atrodo katastrofiškai sudėtingose situacijose, koks yra sprendimas?

Labai svarbus momentas man buvo, kad aš supratau, kad sprendimo būdas yra net ne vienas – taip arba ne, o sprendimo būdų mano situacijai yra 365, tiek pat, kiek yra metuose dienų.

Kiekvieną dieną aš galiu padaryti naują sprendimą“, – apie galimybių ir pasirinkimų gausą net pačiose sudėtingiausiose gyvenimo situacijose, kalbėjo Julija.

Balandžio 1-ąją dieną, 19 val. „Youtube“ kanale „Pokyčio piliulė“ moterys pasidalins ir antraja tinklalaide, kurios tema – nėštumas: laukti ar nesilaukti?

Bus kalbama apie tai, kaip atlaikyti visuomenės spaudimą, kaip reaguoti į įvairius komentarus, o gal visai į juos nereaguoti. Gimdyti ar negimdyti? Ir kokia viso to prasmė?

Nėštumo tema pasirinka neatsitikinai, šiuo metu Julija laukiasi trečio vaikelio ir netgi organizuoja mokymus, kuriuose pasakoja, kaip pritaikyti neuroedukacinius metodus, sąmoningumo praktikas, meditaciją ir aromaterapiją, laukiantis. 

Moterys yra pasiryžusios ne tik dalintis, bet ir klausytis, kartu su savo klausytojais ieškoti gyvenimo tiesų ir atsakymų į sunkius klausimus.

Būtent todėl moterys organizuoja ir gyvus susitikimus, kurių metu norinčios moterys galės artimiau susipažinti su Julija ir Juste ir žengti dar drąsesnį žingsnį link prasmingo gyvenimo.

Su kiekvienu epizodu, ši tinklalaidė siekia suteikti klausytojams įrankius ir žinias, kurie padėtų jiems atsispirti kasdieniame gyvenimo sūkuryje, atpažinti savo vidinę jėgą ir mokytis, kaip ją naudoti siekiant asmeninio tobulėjimo ir harmonijos.

Mano išsaugoti straipsniai