JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
KONKURSAS BAIGTAS. Rinkis magijos triuką kartu su Igle Bernotaityte

KONKURSAS BAIGTAS. Rinkis magijos triuką kartu su Igle Bernotaityte, laimėk dėžę „Coca Cola“ gėrimo!

Laimėtoja yra Rūta Staniūtė. Neseniai prekybos centro ir kino teatro lankytojai galėjo stebėti neeilinį vaizdą: dviejų pasaulio rekordų savininkas iliuzionistas Rokas Bernatonis čia ėmė netikėtai demonstruoti magijos triukus.

Juos mielai stebėjo ne tik smalsuolių minia, bet ir muzikinio projekto „X Faktorius“ nugalėtoja Iglė Bernotaitytė. Žinoma mergina net padėjo Rokui įgyvendinti dalį triukų. Kino teatro foje Iglei teko išsirinkti atsitiktinį žodį spaudos leidinio puslapiuose ir jį įsidėmėti, o prekybos centro koridoriuje – iš kišenės išsitraukti mobilųjį telefoną, atidaryti skaičiuotuvo programėlę ir telefoną paleisti per praeivių rankas. Kas vyko toliau – tikra magija!

Iglė Bernotaitytė
Iglė Bernotaitytė
Vidas Černiauskas

Triukus netikėtose vietose iliuzionistas rodė įkvėptas naujos „Coca-Cola“ reklamos, kurioje garsus amerikiečių magas Justin Flom atlieka triukus su šiuo gėrimu kavinėje ir kitose viešose erdvėse.

Rokas Bernatonis
Rokas Bernatonis
Vidas Černiauskas

Kviečiame pažiūrėti į du R. Bernatonio magijos triukus – išsirink labiausiai patikusį triuką ir laimėk dėžę „Coca-Cola“ gėrimų!

Štai du fokusai Iglei. Pirmasis „Koridorius“, antrasis – „Kinas“:

Fokusas Iglei „Kinas“

Balsuok ir laimėk! Nugalėtoją skelbsime kovo 7 d. Sėkmės!

Mano išsaugoti straipsniai