Norint atrodyti jauniau, tikrai nereikia vilkėti paauglės dukros drabužių. Atvirkščiai, moterys, dėvinčios jaunimui skirtus itin madingus drabužius, tik paryškina savo tikrąjį amžių. Nereiktų pulti ir į kitą kraštutinumą – patogi beformė apranga ar tamsi ir itin griežta, taip pat prideda kelerius metus. Tad ką vilkėti, norint atrodyti bent keleriais metais jaunesnei?
BALTOS SPALVOS DRABUŽIAI
Visų pirma reikėtų atsisveikinti su juodos spalvos ir tamsių purvinų, kaip asfalto pilkos ar murzinos mėlynos, spalvos drabužiais. Bėgant metams oda praranda skaistumą, todėl tokios spalvos tik dar labiau pabrėžia pilkšvą jos atspalvį.
Tuo tarpu balta, dramblio kaulo, kreminės spalvos veidui suteikia švytėjimo.
Taip pat itin tiks visos brangakmenių spalvos: ametisto violetinė, smaragdo žalia, rubino raudona ar safyro mėlyna. Šios spalvos yra gyvybingos ir suteikia prabangos įspūdį. Reikėtų vengti tik ryškių fluorescencinių spalvų, kaip salotinė, elektrinė mėlyna ar kelio ženklo oranžinė.
DRABUŽIAI SU ILGOMIS RANKOVĖMIS
Kuo daugiau metų, tuo rankovės turėtų būti ilgesnės. Deja, reta sulaukusi penkiasdešimties ar šešiasdešimties gali pasigirti gražiomis, tarsi nulietomis, rankomis ir stangria jų oda. Net vakarinės ar kokteilinės suknelės turėtų būti su ilgomis rankovėmis. Tiesa, jos gali būti iš plonyčio permatomo audinio ar prabangių nėrinių. Šios taisyklės nereiktų paisyti, jei rankos stangrios ir gražios – tuomet verta pasidžiaugti berankovėmis suknelėmis kuo ilgiau.
Tikrąjį moters amžių labai dažnai išduoda kaklas. Tačiau, jo nebūtina slėpti po stačiomis ir aukštomis apykaklėmis. Taip pat nereikia vengti plačių iškirpčių. Pakaks įsigyti kelis stambius ir neilgus vėrinius. Platus ir ryškus nėrinys pridengs kaklą ir nukreips žvilgsnius į save.
DRABUŽIAI IŠ GEROS KOKYBĖS AUDINIŲ
Pigaus trikotažo drabužiai tinka paauglėms. Jie gana nebrangūs ir išryškina visus figūros linkius. Moterims, ypač brandaus amžiaus, geriau rinktis kiek storesnius ir geros kokybės audinius. Jie gražiai kris, atrodys prabangiai ir geriau maskuos figūros trūkumus.
Spalvingi ir stilingi aksesuarai bemat pagyvins nuobodų įvaizdį. Būtina turėti kelis spalvotus odinius dirželius ir vieną platesnį – laukinių kačių kailio ar roplių odos imitacijos. Prie šviesių kelnių stilingai atrodys keli skirtingų spalvų ploni diržai, o šviesią suknelę galima susisiausti platesniu diržu (jei jis bus tamsus, liemuo atrodys lieknesnis). Taip pat verta turėti klasinio dizaino kelias spalvotas rankines, su įdomiomis detalėmis : juoda ar ruda, puošta gėlėmis ar įmantria pyne, tiks prie griežtesnio stiliaus drabužių, o burgundiško vyno ar plytų spalvos rankinė su auksinėmis detalėmis tiks ir laisvalaikiui mieste, ir darbui.
LAISVI DRABUŽIAI
Laisvos tunikos, plačios kelnės, beformiai megztiniai – labai patogūs ir neįpareigojantys drabužiai. Tačiau, norint atrodyti jauniau, taisyklė paprasta, kuo daugiau metų, tuo drabužiai turėtų turėti aiškesnę ir griežtesnę formą. Jie neturi būti nei per siauri, nei per dideli, turėtų pabrėžti pečių liniją ir liemenį.
KŪNĄ FORMUOJANTYS APATINIAI
Rengiantis šventei reiktų nepamiršti kūną formuojančių apatinių. Jie nėra patogūs, bet suteikia grakštesnį liemenį, pakelia sėdmenis, o klubų apimtis mažesnė.Jei bėgant metams rankovės turi ilgėti, tai ta pati taisyklė visai netinka sijono ilgiui. Jei kojos lieknos, galima drąsiai dėvėti sijonus kiek aukščiau kelių. Šaltu metų laiku gražių kojų savininkės gali drąsiai prie storesnių pėdkelnių segėti mini sijoną. Jei kojos kiek stambesnės ar norisi paslėpti kelius, patariama rinktis sijoną, kuris dengtų kelius, bet nebūtų ilgesnis.
Reiktų nebijoti derinti ryškias spalvas ir drąsių raštų, kaip plėšrūnų kailio ar geometrinio rašto. Taip pat savo aprangai galima suteikti šarmo metalinio audinio detalėmis.