Geriausia Kalėdinė dovana - žurnalo MANO NAMAI prenumerata!
8 tavo žinutės

8 tavo žinutės, po kurių vaikinas bėgs kiek kojos neša

Simpatija nugali viską? Tikrai ne. Kadangi tiek daug laiko praleidžiame socialiniuose tinkluose, be susirašinėjimo neįsivaizduojame gyvenimo. Ypač su priešinga lytimi. Vaikinai pripažįsta, jog yra net penki žinučių tipai, kurie labiausiai erzina ir atbaido nuo bet kokių ryšių su mergina. Stojame į žinučių rašymo universitetą ir pasimokome, ko siųsti vaikinui tikrai nederėtų!

Klausimų lavina. Dažniausiai merginos, nesulaukusios atsakymo į pirmąją siųstą žinutę, siunčia dar vieną klausimą, o vėliau – dar vieną. Tai – didžiausia daroma klaida SMS pasaulyje. Tiesiog išbandyk savo kantrybę ir išmok sulaukti atsakymo. Nekantrumas vaikinus labai erzina, todėl nenustebk, jei tavoji simpatija greitai pasišalins po tokių tavo žinučių.

Šypsenėlių ir veidelių lavina. Žinoma, visi mes mėgstame linksmas žinutes su šypsenėlėmis. Tačiau jei manai, kad jas reikia dėti po kiekvieno žodžio, kitaip niekas nesupras, kokia linksma asmenybė esi, tikrai smarkiai klysti. Todėl šypsenėlių kupinas sms keisk į kiek rimtesnes žinutes – taip turėsi šansą patraukti santūresnio ir rimčiau į santykius žvelgiančio vaikino dėmesį.

Santykių aiškinimasis. Aiškintis santykius žinute – uždraustas reikalas. Dar blogiau, jei bandysi žinučių pagalba išsiaiškinti: ar tikrai mes draugaujame, kas mes esame, ar rimti mūsų įsipareigojimai ir panašiai. Taip galima prisidaryti tik dar daugiau painiavos.

Atsakymas vienu žodeliu. Vaikinas ką tik į žinutę surašė kvietimą į pasimatymą, o tu tesugebėjai išlementi „OK“? Prastas ėjimas. Jeigu savo „Facebook“ būseną sugebi atnaujinti visa istorija, kaip su geriausia drauge kepėt pyragaičius, o pabaigoje dar ir nuotaiką atspindinčią dainą pritaikei, visuomet gali savo atsakymą pateikti ir ne vienu žodžiu.

Neaiškumas, neapibrėžtumas. Žinutėmis sunku išreikšti savo jausmus (nebent naudoti daugybę „emojis“, kurių, tiesa, vaikinai ne itin mėgsta), todėl stenkis rašyti ir savo mintis reikšti aiškiai. Jeigu vaikinas tavęs ko nors paklausia, tarkim, ar tau būtų įdomu pamatyti naują filmą, o tu atsakai „gal“, vaikinas supras, kad tu niekur nenori su juo eiti, ir tiesiog mandagiai atsisakai.

Nuolatinis atsiprašinėjimas. Nesakome, jog atsiprašinėti yra blogai. Tačiau kai vartoji šį žodį dėl menkiausio dalykėlio (pavyzdžiui, kai spektaklis, kurio bilietus padovanojai vaikinui, netikėtai atšaukiamas), tuomet jis praranda prasmę. Ypač, kai yra parašytas žinute.

Daugybė mažybinių žodelių. Jeigu mėgsti savo žinutes paįvairinti tokiais žodeliais kaip „Laaabas“, „labutisss“, kuriuose mėgsti pridėti nereikalingų raidžių, tuojau pat nustok. Tokie žodžiai ekrane tik erzina! Mažybiniai žodeliai gal ir atrodo mieli, kai trokšti kažką paguosti ar pralinksminti, ypač draugę, tačiau juos vartodama su vaikinu būk atsargi.

Dramos, dramos, dramos. Labiausiai, ko jie negali pakęsti – kai pradedi ginčą žinutėse. Jei ir ginčytis – tai tik realybėje. Žmogus iš žinutės turinio negali atspėti tavosios emocijos, todėl jis gali per aštriai sureaguoti, ar priešingai – į rimtą pyktį numoti ranka.

Mano išsaugoti straipsniai