Darbui iš namų tapus įprasta praktika, vis daugiau žmonių pradeda rūpintis ne tik patogia darbo vieta, bet ir tinkama apranga.
darbas iš namų
Darbostogos užsienyje ar tik nuotolinis darbas iš namų – per koronaviruso pandemiją įsitvirtinę modeliai niekur nedingo, nors tuo ne visada džiaugiasi darbdaviai.
Darbo kodekse (DK) numatyta, kad privalu gerbti darbuotojo pasirinkimą tobulėti profesiškai, taigi darbdavys privalo imtis priemonių, kad darbuotojas galėtų didinti savo kvalifikaciją ir profesionalumą, taip pat – gebėjimą prisitaikyti prie besikeičiančių verslo, profesinių ar darbo sąlygų....
Darbas iš namų tapo nauja norma, o ruduo suteikia puikią progą atnaujinti savo garderobą ir derinti komfortą su stilingumu. Nors patogumas yra svarbiausias aspektas, net ir dirbant iš namų galima atrodyti stilingai bei pasitikėti savimi.
Lietuvos gyventojai labiausiai linkę dirbti iš ofiso arba hibridiniu būdu. Bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta reprezentatyvi visuomenės apklausa parodė, kad vos 10 proc. gyventojų dirba vien tik nuotoliniu būdu, iš namų, 12 proc. teigia derinantys darbą iš namų ir biure, o beveik trečdalis (31 proc.) respondentų dirbti kasdien eina į biurą. Likusieji šiuo metu nedirba (24 proc.) arba dirba ne namuose ar biure, o kitoje vietoje (18 proc.)....