Žurnalo MANO NAMAI metinė prenumerata su 53% NUOLAIDA!
Didžiausios klaidos

Didžiausios klaidos, pasitaikančios atliekant gelinį nagų lakavimą namuose

Reguliarus ėjimas pas grožio specialistus nėra kiekvienam finansiškai įkandamas malonumas. Paskutiniu metu, ypač po karantino, vis populiarėjanti tendencija – mokytis kai kurių procedūrų atlikimo namuose. Gelinis manikiūras nėra išimtis. Kad ir kaip bebūtų, nemažai pradedančiųjų padaro rezultatą gadinančių klaidų. Kokios jos?

Išsirenkama ne ta lempa

Natūralu, jog, pirmiausia, kilus idėjai darytis gelinį manikiūrą namuose, galvojame apie įrangą. Šis žingsnis yra būtinas, tačiau tuo atveju, jei čia padarysime tokią didelę klaidą, kaip pavyzdžiui, išsirinksime netinkamą lempą, gali būti, jog visos manikiūro atlikimo svajonės greitai išnyks. Renkantis gelį tvirtinančią lempą reikia atkreipti dėmesį į pagrindinį dalyką – ar jau turite kitas priemones, kurias ruošiatės naudoti? Jei taip, lempos pasirinkimas turi būti derinamas prie turimų pirkinių. Esmė tame, jog tam tikros rūšies lempa gydo tik jai pritaikytas priemones. Dėl šios priežasties geriausia yra pradėti nuo lempos rinkimosi – siūlomos tiek LED, tiek UV lempos nagams tvirtinti. Pirmosios tinka žmonėms, kurie turi pakankamai vietos įrangai pasidėti ir kurie trokšta daikto ilgaamžiškumo. Palyginimui uv lempos nagams tikrai nėra blogesnis pasirinkimas – ši įranga yra pigesnė, o lako gydymo trukmė yra ilgesnė vos pora minučių, kas tikrai būna normalu darantis manikiūrą namų sąlygomis.

Didžiausios klaidos, pasitaikančios atliekant gelinį nagų lakavimą namuose
Didžiausios klaidos, pasitaikančios atliekant gelinį nagų lakavimą namuose
Shutterstock nuotr.

Netinkamas nagų paruošimas

Daugumai merginų gelio tipo lakai atrodo kaip išsigelbėjimas. Tai tiesa, tačiau tik tuo atveju, jei Jūsų nagai yra tinkamai paruošti. Tam, kad priemonės po lempa tinkamai sugytų, nago plokštelė turi būti tinkamai nuvalyta bei švelniai nutrinta su specialia dilde arba nagų freza. Kai nagai yra blizgūs, priemonė sunkiai sukimba su plokštelės paviršiumi, todėl manikiūro procesas gali tapti nebetoks paprastas koks atrodė. Nepamirškite, kad nemalonus rezultatas nebūtinai pasimatys iš karto, gelis nuo nago gali atšokti, tarkim, po kelių dienų, todėl tinkamo nagų paruošimo reikėtų išmokti jau nuo pirmų dienų.

Netinkamas nagų lako aplikavimas

Gerai žinome, kad geliniai nagų lakai yra labai vertinami dėl atlaidumo mūsų klaidoms. Jei įprastas nagų lakas atrodo klampus ir pradeda greitai džiūti, su geliu galima žaisti šiek tiek ilgiau. Visgi, su lako aplikavimu ir gelinio manikiūro metu įmanoma suklysti. Viena iš dažniausių klaidų – nago padengimas storu lako sluoksniu. Klaidinga manyti, kad taip manikiūras pasidarys lengviau. Gelis yra pritaikytas ploniems sluoksniams ir jų atskiram gydymui po lempa, todėl manikiūro metu geriau yra apturėti ne poros, bet net keleto sluoksnių džiovinimų. Pradedantiesiems dažnai pasitaikanti bėda – pamiršimas laką pašalinti prieš ranką kišant po lempa. Žinoma, tokį dalyką atsimename su laiku ir praktika, tačiau tam, kad išvengtumėte dilemos, kaip nuvalyti sutvirtėjusį gelinį laką nuo odos, apie tai reikia išgirsti iš anksto.

Mano išsaugoti straipsniai