Žurnalo MANO NAMAI metinė prenumerata su 53% NUOLAIDA!
Įstok į knygų klubą ir laimėk rugpjūčio mėnesio knygas!

Įstok į knygų klubą ir laimėk rugpjūčio mėnesio knygas!

Norėtum laimėti 1 iš 3 puikių knygų, kurios papildys tavo namų biblioteką? Dalyvauk konkurse ir laimėk!

Nr. 1

Michelle Obama „Nepaprastas gyvenimas“

Tai pasakojimas apie moterį, iš kurios galime semtis įkvėpimo.

MIŠELĖ OBAMA Gimė Čikagoje ir pradėjo kovoti už lygias žmonių teises daug anksčiau, nei tapo pirmąja Jungtinių Amerikos Valstijų dama. Mišelė įkvėpė žmones pokyčiams, jos balsas drąsiai skambėjo Baltuosiuose rūmuose, ji ir toliau, pasitelkusi savo įtaką, stengiasi keisti pasaulį. TOKS YRA JOS NEPAPRASTAS GYVENIMAS.

Michelle Obama „Nepaprastas gyvenimas“
Michelle Obama „Nepaprastas gyvenimas“
Panelė

Nr. 2

Raminta Lapinskaitė „Meilė sau. Arba kuo atrakinamos savivertės durys“

Širdis neklysta. Klystame mes, kai jos nepaisome.

„Šiandien esu įsitikinusi: jei moterys žinotų, kokia galia slypi jų pačių širdyse ir kaip ji gali perkeisti jų gyvenimus, jos tikrai įdėtų daugiau atkaklumo ir pastangų, kad ją pažintų ir prisijaukintų.“

Raminta Lapinskaitė

Knyga kviečia bet kurio amžiaus moterį atskleisti savivertės paslaptį ir ją pasitelkiant kurti pilnatvės kupiną kasdienybę. Žingsnis po žingsnio autorė veda skaitytoją į moteriškos psichikos užkulisius, ragina gerbti savo sielos poreikius, jausmus, norus ir vizijas, moko skirti svarbaus laiko sau, kad galėtume pažinti, ugdyti ir atskleisti save išoriniame pasaulyje. Knygoje kiekviena kviečiama susigrąžinti teisę į autentišką saviraišką, pažinti visas savo širdies spalvas ir atspalvius. Čia rasite patarimų, kaip susidoroti su šiuolaikinio gyvenimo iššūkiais, išlaikyti ištikimą ryšį su savo vidine prigimtimi ir kurti darnius, lygiavertiškus santykius su partneriu ir kitais žmonėmis.

Raminta Lapinskaitė – saviugdos trenerė ir egzistencinio koučingo specialistė, savo mokymuose nuo 2014 m. padedanti moterims atrasti naujų būdų būti (su) savimi – švelniau, labiau pasitikint, jaučiant vidinę taiką ir artumą sau. Pagrindinė autorės žinutė – mylėkime save už tai, kas esame, užuot be paliovos priekaištavusios už tai, kas nesame. Tai mūsų raktas į pilnakraujį ir širdžiai mielą gyvenimą.

Raminta Lapinskaitė „Meilė sau. Arba kuo atrakinamos savivertės durys“
Raminta Lapinskaitė „Meilė sau. Arba kuo atrakinamos savivertės durys“
Panelė

Nr. 3

Carole-Anne Eschenazi „Jei sumaišytum gyvenimo kortas?“

Tara pajuto keistą vidinę ramybę. Seniau gyvenimą ji sutikdavo įsitempusi, sugniaužtais kumščiais, sukąstais dantimis ir geležine valia, – visa tai atitiko sutuoktinio vertybes, jo troškimus ji pavertė savais. Bet dabar ji nebenorėjo kruvinos kovos, negailestingo mūšio. Norėjo nepriklausoma keliauti į savo ateitį be nukreiptų į ją iečių ir skydų.

Tara – ambicinga ir savo vertę žinanti populiarios laidos apie grožį vedėja, neseniai atšventusi keturiasdešimtmetį. Nors jųdviejų su vyru, šios laidos prodiuseriu, ilgametė santuoka išgyvena ne pačius geriausius laikus, moteris tikisi atgaivinti santykius ir išsaugoti „legendinės poros“ Paryžiuje statusą. Deja, netikėti vyro žodžiai sudaužo bet kokias viltis ir išmuša žemę jai iš po kojų.

Sutrikusi, pažeminta ir sugniuždyta Tara nuo žiniasklaidos dėmesio pasislepia savo krikštamotės Luizianos namuose nedidelėje Arvanos saloje, trokšdama užsimiršti ir atgauti dvasinę pusiausvyrą.

Krikštamotė jai padovanoja stebuklingų galių turintį Taro kortų žaidimą, skirtą ieškantiems laimės. Priėmusi kortų iššūkį, Tara leidžiasi į savęs pažinimo odisėją, įveikdama įsisenėjusius skaudulius ir širdgėlą. Netikėti atradimai išjudina jos gyvybines jėgas ir atgaivina senas svajones, vedančias naujo gyvenimo link.

Knygoje pasakojama permaininga ir nenuspėjama Taros istorija patrauks ne tik jausmų giluma, bet ir lengvu, humoro nestokojančiu stiliumi. Romanas skirtas nebijantiems pažvelgti į savo vidinio pasaulio užkaborius, drįstantiems atsiverti visų pirma sau, pasiryžusiems keistis ir iš naujo priimti gyvenimo iššūkius.

Carole-Anne Eschenazi „Jei sumaišytum gyvenimo kortas?“
Carole-Anne Eschenazi „Jei sumaišytum gyvenimo kortas?“
Panelė

Mano išsaugoti straipsniai