JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
„Panelės“ pavasario sezono žurnalas jau prekyboje! Kas tavęs laukia vartant žurnalo puslapius?

„Panelės“ pavasario sezono žurnalas jau prekyboje! Kas tavęs laukia vartant žurnalo puslapius?

Jau nuo šiandien visuose spaudos platinimo vietose gali rasti „Panelės“ pavasario sezono žurnalą!

Rengdami Panelės pavasario sezono leidinį nesitikėjome, kokioms aplinkybėms pasaulyje vyraujant pristatysime naująjį žurnalą. Vis dėlto šio sezono žurnalo tema taip stipriai rezonuoja su tuo, kas dedasi aplink mus ir tarp mūsų, kad redakcijoje net svarstėme, koks ypatingas aiškiaregiškas pojūtis mus paskatino apsistoti būtent ties šia žurnalo tema. 

„Panelės“ pavasario sezono leidinys
„Panelės“ pavasario sezono leidinys
Panelė

Tiesa, ji – ne apie karo baisumus, o apie mūmyse gyvenantį tautiškumą, patriotiškumą ir meilę gimtai šaliai bei jos istorijai. Vienybė, kurią pademonstravome talkindami nuo karo kenčiantiems Ukrainos žmonėms tik dar kartą įrodė, kokia solidari ir gebanti susitelkti tauta esame. Naujajame „Panelės“ pavasario žurnale tautiškumo temomis bendravome su visuomenininke Luka Lesauskaite, kuri pasidalino savo nuomone apie pilietiškumo apraiškas mūsų visuomenėje bei jaunimo įsitraukimą į pilietinį šalies gyvenimą.

Luka Lesauskaitė
Luka Lesauskaitė
G. Raudonytės nuotr.

Taip pat pakalbinome jaunųjų maltiečių vadovę Neringą Sukauskaitę apie tai, kokių paskatų vedami jaunuoliai atkeliauja į jaunųjų maltiečių organizaciją, kokias pagrindines veiklas vykdo savanorių gretos ir kuo savanoriška veikla siejasi su pilietiškumu.

Neringa Sukauskaitė
Neringa Sukauskaitė
Asm. albumo nuotr.

Žurnale taip pat rasi interviu ir su VU dainų ir šokių ansamblio šokėjų grupės vadove Roberta Leščinskaite. Roberta su mumis dalinasi ne tik savo, kaip liaudies šokio atstovės, istorija, bet ir supažindina su savo vadovaujamo akademinio ansamblio veiklomis, šokių bendruomenės tradicijomis, ir, žinoma tuo, kokiais būdais liaudies šokiai ugdo pilietiškumą.

Roberta Leščinskaitė
Roberta Leščinskaitė
Jokūbo Savodniko nuotr.

Varant puslapius atrasi įdomų pašnekesį ir su istorike Kristina Petrauske, kuri pakvies jungtis į diskusiją kartu su @chistorike. Susipažinsime su pačia Kristina, kuri mums daugiau papasakos apie savo idėjas ir istorijos svarbą kiekvienam iš mūsų.

Kristina Petrauskė
Kristina Petrauskė
Asm. albumo nuotr.

Leidinyje kalbinome ir mūsų šalyje įsitvirtinusius bei meilę Lietuvai širdyje pajutusius užsieniečius – muzikantą Diego Estebaną, atlikėją Clarą Gambino, inžinierę Fallon Manhanga bei verslininkę Tadsanee Eamchom.

Diego Esteban
Diego Esteban
Matas Vaišnoras

Be šių puikių interviu, žurnale tavęs lauks kiti įdomūs straipsniai: aktualūs interviu su specialistais, psichologės įžvalgos, karščiausių stiliaus tendencijų apžvalga, grožio naujienos, patarimai apie sportą, įvairios naudingos rekomendacijos bei gardžiausi receptai.

Mano išsaugoti straipsniai