Geriausia Kalėdinė dovana - žurnalo MANO NAMAI prenumerata!
Neturite laiko ar pinigų atostogoms? Keliauk neįprastu internetiniu būdu

Neturite laiko ar pinigų atostogoms? Keliauk neįprastu internetiniu būdu

Šiuolaikiniai įrenginiai leidžia net nepakilus nuo sofos ar biuro stalo išvysti gražiausius planetos kampelius. Jei išsiilgtos atostogos dar toli, technologijų lyderė „Tele2“ siūlo pakeliauti išmaniojo ekrane įsijungus tiesiogines transliacijas iš įspūdingiausių Žemės vietų.

Jūsų dėmesiui penkios atrinktos realaus laiko vaizdo transliacijos, akimirksniu nukelsiančios į atostogas.

Pietų Afrikos gyvūnija

Svajojate apie safarį Afrikoje? Pamirškite apie visureigį, smėlį akyse ir karštį – laukinę gamtą ir tokius pat žvėris galite stebėti daug patogiau, tiesiog mobiliojo ekrane. Pietų Afrikoje esančiame „Mpala“ tyrimų centre kamera yra įtaisyta ne veltui – ši vieta yra lankoma zebrų, dramblių, beždžionių ir kitų įvairiausių gyvūnų, užsukančių čia atsigerti ir paplaukioti.

Making new friends in Cape Town 🐧 📸: @debiflue – ➡️Follow @paradiseguru for more incredible shots!

A post shared by Paradise Guru (@paradiseguru) on May 1, 2018 at 12:37pm PDT

Visa tai stebėti galite ČIA.

Londono panorama

Norint išvysti Londono dangoraižius, nebereikia ir keletą valandų trunkančio skrydžio. Šios sostinės panorama yra nuolatos filmuojama 360 laipsnių kampu. Įsijungę realaus laiko vaizdo transliaciją, galėsite žvalgytis po miesto stogus tiek dieną, tiek naktį ir… net sekti kaip keičiasi oras.

Visa tai stebėti galite ČIA.

Majamio karštis

Jei išsiilgote saulės, bent virtualiai pasisvečiuokite Floridoje. Majamio uoste įtaisyta kamera nuolatos transliuoja žydrosios įlankos ir miesto panoramos vaizdą. Filmuojamas judrusis ruožas, todėl galėsite stebėti praplaukiančius tiek kruizinius, tiek prekybinius laivus.

Sana da Günaydın Miami ❤Bugün de Çok şükür sabahın dördünde uyandık 😬

A post shared by cananulugol (@cananulugol) on May 1, 2018 at 11:57pm PDT

Bet kuriuo paros metu uostą apžiūrėti galite ČIA.

Jūrų vėpliai skelbia vasaros sezoną

Kiekvienais metais, gegužės–rugpjūčio mėnesiais, viena iš Aleutų salyno pakrančių pasikeičia neatpažįstamai – ją nugula šimtai ar net tūkstančiai įspūdingųjų jūros vėplių. Čia įsikuria tik patinai, grįžę po žiemą vykusio poravimosi. Stambieji vandens gyvūnai yra lengvai išgąsdinami žmonių, todėl smalsuoliams juos tenka stebėti iš lėktuvų arba turistinių laivelių.

Gera žinia ta, jog pakrantės svečiai yra ir filmuojami. Juos stebėti (o taip pat ir klausytis) galite ČIA.

Geriau nei akvariumas

Mėgstate nardyti ir grožėtis povandeniniais pasauliais? Tuomet turbūt esate girdėję apie Karibų salyno pietuose esančią Bonero salą. Ją supa koralų rifai, todėl čia gyvena ir išskirtinė koralinė gyvūnija, daugiau nei 450 egzotiškų žuvų rūšių bei jūriniai vėžliai.

Vakarinėje salos pakrantėje yra panardinta kamera, todėl šią povandeninę oazę galite išvysti kada panorėję štai ČIA.

Mano išsaugoti straipsniai