Žurnalo MANO NAMAI metinė prenumerata su 53% NUOLAIDA!
Viso pasaulio mokymuisi pereinant į skaitmeninę erdve – pripažinimas Lietuvai

Viso pasaulio mokymuisi pereinant į skaitmeninę erdve – pripažinimas Lietuvai

Išmanių mokymosi sprendimų kūrėjos „Šviesa“ sukurta skaitmeninio ugdymo aplinka „EDUKA klasė“ pripažinta vienu iš 50-ies inovatyviausių edukacinių startuolių Šiaurės ir Baltijos šalyse. Svarbų įvertinimą lietuvių produktas pelnė kasmetiniuose Šiaurės Europos „HolonIQ Nordic-Baltic EdTech“ apdovanojimuose.

Šiaurės šalių ir Baltijos regionas visame pasaulyje garsėja inovatyviais pedagogikos, inovacijų ir edukacijos sprendimais, todėl „HolonIQ Nordic-Baltic EdTech“ apdovanojimuose kasmet išskiriami pažangiausi produktai, keičiantys mokymosi pobūdį ir atveriantys naujas galimybes. Šiemet konkurse buvo vertinama per 700 sprendimų, kurie buvo vertinami pagal pritaikymo rinkoje, produkto kokybės, komandiškumo, kapitalizacijos ir pozityvių pokyčių kriterijus.

Išmanųjį sprendimą kūrusios „Šviesos“ skaitmeninių produktų skyriaus vadovė Gabija Jurevičiūtė sako, kad šis svarbus įvertinimas motyvuoja ir toliau siūlyti aukščiausius standartus atitinkantį mokymo turinį mokiniams ir mokytojams.

„Šiandien „EDUKA klasėje“ galima rasti per 25 tūkst. skirtingų užduočių, o jų bankas nuolat pildomas. Kiekvieno mokomojo dalyko turinį galima diferencijuoti pagal individualius mokinio gebėjimus, o skaitmeniniai sprendimai išsiskiria ir tuo, kad gali būti nuolat atnaujinami, keičiami ir pildomi. Kad mokinių rezultatai būtų dar geresni, nuolat investuojame į sklandų sistemos veikimą ir efektyvumą“, – pasakoja ji.

Gabija Jurevičiūtė
Gabija Jurevičiūtė
Organizatorių archyvas

„HolonIQ Nordic-Baltic EdTech“ konkurso organizatoriai vertino pažangaus ugdymo startuolius virtualios ir papildytos realybės, dirbtinio intelekto, STEAM ir programavimo, robotikos, kalbų mokymosi ir kitose kategorijose. „EDUKAI“ skirtas įvertinimas mokymosi išteklių ir mokymosi aplinkos kategorijoje.

„Švietimas – viena dinamiškiausių sričių, kur kasdien keičiasi ne tik ugdymo turinio, bet ir formos reikalavimai. Praūžusi pandemija parodė, kad turint tinkamus įrankius, efektyviai mokytis galima ir nuotoliniu būdu. Todėl ir dabar investuojame į informacinių sistemų palaikymą, pagalbą vartotojui ir kitus techninius sprendimus“, – sako G. Jurevičiūtė.

2018 m. įkurta „HolonIQ“ platforma siekia sujungti skirtingų šalių ugdymo specialistus, idėjas ir finansinius išteklius, siekiant rasti geriausius ir efektyviausius šiuolaikiško ugdymo sprendimus. Organizacija kasmet skelbia labiausiai pasiteisinusių edukacinių sprendimų sąrašus skirtingose Europos ir viso pasaulio šalyse.

Mano išsaugoti straipsniai