NET 53% NUOLAIDA ŽURNALO MANO NAMAI PRENUMERATAI
pastelinės spalvos
Minimalizmas

Minimalistinis stilius: kaip atrodyti stilingai su mažiau

Minimalizmas tapo ne tik gyvenimo filosofija, bet ir mados kryptimi, kuri pabrėžia „mažiau yra daugiau“ principą. Ši tendencija siūlo atsisakyti perteklinių detalių, tačiau išlaikyti eleganciją, švarų siluetą ir kokybiškus drabužius, kurie tarnauja ilgam. Kaip atrodyti stilingai, laikantis minimalistinio požiūrio į madą?

1. Investuokite į pagrindinius drabužius

Minimalistinio stiliaus esmė – kokybė, o ne kiekybė. Vietoj gausybės sezoninių drabužių, rinkitės kelis pagrindinius, aukštos kokybės drabužius, kurie visada bus madingi. Klasikinė balta palaidinė, gerai prigludę juodi džinsai, tamsus švarkas, kokybiškas megztinis ir neutralios spalvos paltas – tai pagrindiniai elementai, kurie tinka visais metų laikais ir puikiai dera tarpusavyje.

2. Rinkitės neutralias spalvas

Neutralios spalvos, tokios kaip juoda, balta, pilka, smėlio ir tamsiai mėlyna, yra minimalistinio stiliaus pagrindas. Jos yra lengvai derinamos ir kuria švarų bei subtilų įvaizdį. Šios spalvos niekada neišeina iš mados ir suteikia jūsų aprangai elegancijos bei universalumo, todėl jas galite dėvėti tiek kasdien, tiek formalesnėse situacijose.

pastelinės spalvos

3. Pabrėžkite siluetą, o ne detales

Minimalizmas pabrėžia paprastumą, todėl geriau sutelkti dėmesį į drabužių kirpimą ir formą. Pasirinkite rūbus, kurie paryškina jūsų kūno linijas, tačiau yra subtilūs. Venkite per daug dekoratyvių elementų, tokių kaip dideli logotipai, blizgučiai ar intensyvūs raštai. Gerai prigludę drabužiai išryškina jūsų stilių be papildomų triukų.

4. Mažiau aksesuarų, daugiau įtakos

Minimalistinis stilius nepripažįsta didžiulių aksesuarų gausos. Rinkitės paprastus, tačiau prabangius aksesuarus, kurie subtiliai pabrėžtų jūsų aprangą. Nedidelis laikrodis, aukštos kokybės rankinė ar klasikiniai auskarai gali būti viskas, ko reikia. Kokybė ir dėmesys detalėms daro įspūdį daug labiau nei perkrautas aksesuarų rinkinys.

5. Atsisakykite nereikalingo

Minimalizmas – tai ne tik apie aprangos detales, bet ir apie jūsų garderobo turinį. Atsikratykite drabužių, kurių nedėvite arba kuriuos laikote „gal kada prireiks“. Laikydami tik tuos drabužius, kuriuos mėgstate ir dėvite, sukursite tvarkingą spintą, kurioje lengva rasti reikiamus daiktus. Tai taip pat padeda sumažinti stiliaus klaidų tikimybę, kai maišomi nenaudojami ar netinkami rūbai.

6. Pabrėžkite kokybę, o ne kiekybę

Viena iš minimalistinio stiliaus pagrindinių taisyklių – vertinti kokybę. Geriau turėti mažiau drabužių, bet tokių, kurie tarnauja ilgai ir atrodo puikiai, nei daugybę greitosios mados gaminių, kurie greitai praranda savo formą ir išvaizdą. Kokybiški audiniai, tokie kaip vilna, šilkas ar medvilnė, išlaiko savo formą, yra malonūs odai ir atrodo elegantiškai.

Pastelinės spalvos

7. Sluoksniavimas – minimalistų draugas

Net minimalizme galite eksperimentuoti su sluoksniavimu. Tai puikus būdas įnešti įvairovės į savo aprangą, nesukuriant perteklinės apkrovos. Rinkitės skirtingo storio ir tekstūros audinius, kurie harmoningai susilies. Pavyzdžiui, lengvas šilkinis marškinėliai po storu vilnoniu megztiniu arba klasikinė palaidinė po minimalistiniu švarku. Tokiu būdu sukuriamas vizualinis įdomumas ir gilumas be per daug dėmesio traukiančių detalių.

8. Įsigykite drabužių, kurie dera tarpusavyje

Norėdami sukurti kapsulinį minimalistinį garderobą, turite galvoti apie drabužius, kurie lengvai dera tarpusavyje. Tai leidžia sukurti daugybę skirtingų derinių iš nedidelio drabužių skaičiaus. Pasirinkdami universalius ir lengvai suderinamus rūbus, išvengsite chaotiško „neturiu ką apsirengti“ jausmo ir visada būsite pasiruošę bet kokiai progai.

9. Pasitikėjimas savimi – jūsų geriausias aksesuaras

Galutinis minimalistinio stiliaus akcentas – pasitikėjimas savimi. Kai jaučiatės patogiai su tuo, ką dėvite, ir išlaikote minimalistinį požiūrį, jūsų įvaizdis atrodys natūraliai elegantiškas. Paprastumas gali būti galingas įrankis išreikšti savo asmenybę, kai įvertinate drabužių kokybę, o ne kiekybę.

Mano išsaugoti straipsniai