JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Šiais 3 mėnesiais gimusios maistą myli labiau už viską gyvenime

Šiais 3 mėnesiais gimusios maistą myli labiau už viską gyvenime

Vieniems maistas tėra energijos šaltinis, o kitiems… didžiausias gyvenimo džiaugsmas. Jei radai savo gimimo mėnesį šiame sąraše, neturėtum nustebti – juk visi žino, kad būtent tu mėgsti skaniai valgyti ir darai tai dažnai!

VASARIS. Vasaris – šalčiausias metų mėnuo, todėl nenuostabu, jog šį mėnesį gimusioms tarsi nulemta nuo šalčio saugotis storesniu poodiniu sluoksniu. Vasarį gimusios tiesiog dievina maistą. Šio mėnesio atstovės kaifuoja nuo nesveiko maisto, čipsų ir mėsainių, kas itin kenkia laibai talijai. Spėkit, ar jos dėl to panikuoja? Nė velnio! Laimę joms suteikia tikrai ne kalorijų skaičiavimas, nes jos jaučiasi pilnavertės ir būdamos kiek pilnesnės. Vasarį mėnesį gimusios niekaip negali suprasti draugių, seserų ar bendraklasių, kurios laikosi dietų ir alina save. Kaip įmanoma atsisakyti čirškančio viščiuko ar karštos picos su tįstančiu sūriu? Niekada! Vasarį mėnesį gimusios ir maistas – neatskiriamas derinys. Jei reikėtų aukotis, jos tikrai rinktųsi ne harmoningus santykius, o gardžiausius patiekalus.

Jei savo draugų gretose pažįstate nors vieną birželį gimusią merginą, tikriausiai žinote, jog ją visur ir visada matysite su maistu. Ji tiesiog neatskiriama nuo skanėstų ir yra tikra saldėsių maniakė. Net sočiai pavalgiusi ji galvoja apie maistą – paprasčiausiai ji niekaip negali atsispirti šiam vienam iš didžiausių gyvenimo malonumų. Birželį gimusios neretai mėgsta aktyviai gyventi, todėl maistas joms yra ne tik malonumas, bet ir pagrindinis energijos šaltinis. Šį mėnesį gimusios sunkiai ir išskirtų patiekalus, kuriuos labiausiai dievina, nes joms patinka viskas! Jos toli gražu nėra išrankios ir mėgsta pasilepinti desertais.

Spaliukės ir maistas – taip pat neatsiejama kaip vyras ir moteris. Tai kone labiausiai maistą garbinančios merginos, kurioms jis neretai svarbiau už viską pasaulyje. Jos mėgsta gaminti ir lepina savo patiekalais kitus. Tiesa, dažniau pasilepina pačios. Lygiai taip pat spalį gimusios mėgsta valgyti kavinėse ir tikrai visuomet geriausiai patars draugams, kurią naują kavinę aplankyti. Tai tikros maisto gurmanės, kurios net galėtų sieti savo ateitį su maistu.

Mano išsaugoti straipsniai