Žurnalo MANO NAMAI metinė prenumerata su 53% NUOLAIDA!
12 karmos dėsnių
kaip istaisyti savo karma

12 karmos dėsnių: kaip jie veikia mūsų gyvenimus?

Jei kada nors girdėjote posakius: „Kas vyksta aplinkui, tas ir yra aplinkui“ arba „Ką pasėsi, tą ir pjausi“, jau šiek tiek žinote apie karmą.

12 dėsnių

Iš tiesų, karma veikia pagal 12 konkrečių taisyklių ar dėsnių. Pasak dvasingumo ekspertų, karmą veikia 12 ją valdančių dėsnių. Karma gali būti laikoma sistema, kuri žaidžia aplink mus, nors mes jos ir nematome.

Taigi, 12 karmos dėsnių yra tiesiog taisyklės, kurių karma „laikosi“, panašiai kaip septyni hermetiniai principai ir 12 visatos dėsnių (kurie, pastebėsite, turi tam tikrų stulbinančių panašumų).

O kaip psichologė, mokslų daktarė Carmen Harra, anksčiau teigė: „Sunki karma gali mus įkalinti į tuos pačius senus modelius, traukdama mus link to paties tipo žmonių, darbų, ligų, įvykių, nelaimingų atsitikimų ir nereikalingų naštų. Reikalingas karminio ciklo lūžis gali įvykti, kai analizuojame savo asmeninę karmą ir imamės reikiamų veiksmų jai išspręsti“.

Tad žinodami 12 karmos dėsnių, galime suprasti, kodėl galime įstrigti tam tikrose savo gyvenimo srityse dėl „blogos“ ar „sunkios“ karmos. Taip pat žinodami šiuos dėsnius galime išsivaduoti nuo „sunkios“ karmos svorio.

1. Priežasties – pasekmės dėsnis.

Kad gautume meilę, laimę, taiką ir draugystę, turime patys būti laimingi, taikūs, mylintys ir ištikimi draugai

2. Kūrybos dėsnis

Turime dalyvauti gyvenime, viskas, kas mus ištinka, savaime nevyksta. Viskas, kas mus supa, atspindi mūsų viduje vykstančius procesus. Apsupkite save tais dalykais, kurių norėtųsi turėti gyvenime ir būkite pats savimi.

3. Susitaikymo dėsnis

Kad kažką pakeistumėte, iš pradžių turite tai priimti. Jeigu gyvenime kartojasi viena ir ta pati situacija, reiškia, praeities pamoka neišmokta ir aukštesnis lygis, kurio taip siekiate, jums kol kas neprieinamas. Reikia įveikti patį save, kad ištrūktume iš užburto rato ir užkoptume į naują lygmenį. Kaip kompiuteriniame žaidime: atlikai misiją, pereini į naują lygį.

4. Augimo dėsnis

Jeigu norime augti, turime keistis patys, užuot bandę pakeisti kitus, užuot ieškoję kitų vietų ar daiktų. Tai, ką turime – mūsų pačių darbo rezultatas. Tai vienintelis dalykas, kurį galime kontroliuoti. Kai pradedame save keisti, pasikeičia ir tikslai, ir pažiūros, mes tampame kitokiais. Tada keičiasi ir visas gyvenimas.

5. Atsakomybės dėsnis

Jeigu gyvenimas klostosi kažkaip ne taip, neteisingai – reikia keisti. Mes atspindime tai, kas mus supa, o aplinka atspindi tai, ką turime viduje. Dėl to reikia prisiimti atsakomybę už viską, kas vyksta gyvenime, o ne ieškoti neegzistuojančių atpirkimo ožių.

6.  Ryšio dėsnis

Netgi menkiausi ir nesvarbiausi dalykai gyvenime turi likti savo vietoje, įvykti ten ir tada, kai ateina jų laikas. Viskas šiame pasaulyje susiję tarpusavyje., kiekvienas žingsnis veda į sekantį ir t.t. ir t.t.. Nei pirmas žingsnis, nei paskutinis neturi išskirtinės reikšmės. Jie abu vienodai svarbūs ir reikalingi vykdant gyvenimo užduotis.

7. Fokuso dėsnis

Negalima mąstyti iškart apie kelis dalykus. Jeigu susifokusavome į dvasinių vertybių paiešką, neleistina smukti žemiau, pasiduoti godumui ar pykčiui.

8. Atidavimo kitam dėsnis

9. Momento dėsnis

Negalima būti čia ir dabar, jei pastoviai dairysimės į praeitį. Atgal galima žvelgti tik norint išanalizuoti klaidas ir pasidaryti išvadas. Senos mintys, seni elgesio modeliai ir senos svajonės kliudo viskam, kas nauja.

10. Pokyčių dėsnis

Įvykiai kartosis iki to laiko, kol nepasidarysime išvadų ir jų dėka nepakeisime savo kelio krypties.

11. Kantrybės ir apdovanojimo dėsnis

Už bet kokį sunkų darbą bus “premija”. Sunkumai moko kantrybės. Kai tapsite, pagaliau, profesionalu, pajausite tikrąjį džiaugsmą, suvokę, jog jums pavyko su tuo susidoroti.

12. Įkvėpimo dėsnis

Iš gyvenimo gauname tai, ką duodame patys. Jeigu tai kūryba, mums bus duotas įkvėpimas, jeigu tai gėris, jis sugrįš mums keleriopai padidėjęs. Jeigu blogis – gyvenime prasidės nesklandumai. Kuo daugiau skleisime aplink save negatyvo, tuo didesnis negatyvas persekios mus pačius. Nuoširdžiai dovanojama meilė sugrįš mums atgal kaip didelė nuoširdi meilė.

Mano išsaugoti straipsniai