JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Maištininkai: įžymybės

Maištininkai: įžymybės, metusios mokyklą

Šiandien – Rugsėjo 1-oji, naujų mokslo metų pradžia. Tikriausiai šiandien sau pažadėjai atidžiau mokytis, labiau stengtis, mažiau tinginiauti ir pasiekti geresnių rezultatų? Išsilavinimas – labai svarbu, tačiau tai toli gražu nereiškia, kad kiekvienas turi siekti nukabinėti kambario sienas universitetų diplomais.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Apačioje aprašytos įžymybės – puikus pavyzdys, kad ne visuomet būtina turėti prestižinio universiteto diplomą, kad gautum svajonių darbą ir gyventum prabangiai. Svarbiausia – talentas ir atkaklus darbas!

Ryanas Goslingas

Jau ne vienerius metus į išvaizdžiausių aktorių sąrašus įtraukiamas aktorius, pasirodo, net mokyklos nėra baigęs. Mokyklą jis metė tam, kad galėtų kuo anksčiau pradėti aktoriaus karjerą. Ir, kaip matom, savo sprendimo jam neteko gailėtis!

Ryanas Goslingas. AOP nuotrauka


Drew Barrymore

Aktorės karjerą būdama vos 3 metų pradėjusi Drew Barrymore taip ir nebaigė vidurinės mokyklos. Anksti užklupusi šlovė ne itin teigiamai paveikė jaunąją aktorę: jau būdama 13 metų ji gydėsi priklausomybę nuo kvaišalų.

Drew Barrymore. AOP nuotrauka


Danielis Radcliffe’as

„Hario Poterio“ žvaigždė tik jį išgarsinusiuose filmuose elgėsi kaip pavyzdingas mokinys. Realybėje jam mokytis ne itin sekėsi. Pamilti mokslus aktoriaus neprivertė net ir specialiai jauniesiems filmavimo grupės nariams pasamdyti asmeniniai mokytojai, Danielis taip ir nebaigė vidurinės mokyklos.

Danielis Radcliffe’as. AOP nuotrauka


Cameron Diaz

Žavioji romantinių komedijų aktorė mokykloje tikrai nebuvo mokytojų numylėtinė. Todėl nenuostabu, kad vos gavusi pasiūlymą tapti modeliu, ji metė mokyklą.

Cameron Diaz. AOP nuotrauka


Lady Gaga

Nors Lady Gaga vidurinę mokyklą baigė, tačiau universitetą metė jau po pirmųjų mokslo metų. Atlikėja studijavo muzikos kompoziciją.

Lady Gaga. AOP nuotrauka

Johnny Deppas

Aktorius Johnny Deppas metė mokyklą tam, kad galėtų tapti roko žvaigžde. Nors talento muzikai jam netrūksta, tačiau roko žvaigžde jis taip ir netapo. Likimas lėmė jam sėkmingą aktoriaus karjerą!

Johnny Deppas. AOP nuotrauka


Markas Zuckenbergas

„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckenbergas metė studijas prestižiniame Harvardo universitete ir visą laiką skyrė puslapio, kuriame mes praleidžiam tikriausiai per daug laiko, kūrimui. Ši istorija įamžinta filme „The Social Network“, rekomenduojame!

Markas Zuckerbergas. AOP nuotrauka

Steve’as Jobsas

Kompanijos „Apple“ įkūrėjas, be kurio neturėtumėm nei „iPhone“, nei „iPod“, nei „Mac“ kompiuterių, metė studijas universitete ir visą savo laiką skyrė kompanijai, kuri tapo viena sėkmingiausių pasaulyje. Tiesa, prieš galutinai palikdamas universitetą, jis lankė kaligrafijos paskaitas, kurių dėka ir gimė Steve’o susižavėjimas įvairiais šriftais ir jų svarba. Teigiama, kad būtent Steve’o Jobso dėka šiandieniniai kompiuteriai gali pasiūlyti skirtingus šriftus.

Jimas Carrey’is

Vienas garsiausių pasaulio komikų Jimmy Carrey’is metė mokyklą būdamas 16 metų, kad galėtų padėti sunkiai besiverčiančiai savo šeimai. Ir tai nesutrukdė jam tapti garsiausių komedijų žvaigžde!

Jimas Carrey’is. AOP nuotrauka

Kristen Stewart

Nors aktorė vidurinę mokyklą ir baigė, tačiau mokėsi ji ne mokykloje. Anksti pradėjusi aktorės karjerą Kristen dažnai praleidinėjo pamokas ir todėl užsitraukė mokytojų nemalonę. Todėl ji ir pasirinko mokymąsi namie ir teigia, kad labai džiaugiasi savo pasirinkimu.


Kristen Stewart. AOP nuotrauka

Davidas Karpas

Populiariosios blog’ų platformos „Tumblr“ įkūrėjas Davidas Karpas mokyklą metė 14 metų, nes mama patarė jam daugiau dėmesio skirti kompiuteriams. Kartais į mamos patarimus įsiklausyti verta, Davidas šiandien – multimilionierius!


Davidas Karpas. AOP nuotrauka

Mano išsaugoti straipsniai